ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów 
Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. 
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
Były agent CIA ujawnia, jak Izrael zmusił Trumpa do zbombardowania Iranu 
 
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy 
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie 
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok 
 
Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
davidicke.pl 
Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy.  
David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara 
Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. 
Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows 
Program "niezaleznatelewizja" 
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
więcej ->

 
 

Żydzi mają rację



Ostatnio organizacje zydowskie, a nie rzad Izraela, z wielkim halasem wystosowaly zàdana do Polski o zaplacenie „odszkodowañ”, za poniesione straty w czasie i na skutek II Wojny Swiatowej, wywolanej przez Trzecia Rzesze Niemiecka i Zwiazek Sowiecki.

Zadania dosc dziwne, poniewaz skierowane do Polski, a nie do Niemiec i Rosji, sprawcòw poniesionych szkòd, lecz ròwmiez poszkodowanej Polski, Narodu i Pañstwa nieslychanie ograbionego i zmasakrowanego przez napasc tych dwòch sasiadòw.

Rzecz tez zrozumiala, ze aby dojsc do wspòlnego zrozumienia sie i dojscia do porozumienia, obie strony musza mòwic tym samym jezykiem i w ten sam sposòb podchodzic do rozliczeñ.

Sprawa, w jakim jezyku Zydzi bede rozmawiali z Niemcami i Rosjanami, to nie jest sprawa Polski, a tylko tamtych stron, co naturalnie nie wchodzi w nasze kompetencje. Sprawa jest jasna, ze szkody poniesione przez Zydòw, jak i Polske, byly spowodowane napascia obu sprzymierzonych dyktatorskich pañstw, ktòre ponosza pelna odpowiedzialnosc za zniszczenia, oraz straty poniesione na kazdym terytorjum opanowanym przez tego, czy drugiego napastnika.

Organizacje zydowskie domagaja sie zaplacania odszkodowañ za poniesione straty na terytorjum Polski. To jest postawa i jezyk wprowadzony przez organizacje zydowskie. Napewno Zydzi zgodza sie, ze Polska bedzie mòwila tym samym jezykiem, jak i podejsciem do spraw odszkodowañ-

Jest wiadome, ze Polska i Polacy zawsze daza do rozwiazañ pokojowych i zgodnym ze sprawiedliwoscia ludzka i boska, na co zapewne tez zgadza sie z postawa i zalozenieniami zydowskimi. Aby nie bylo nieporozumieñ i djalog byl prowadzony w tym samym jezyku i zalozeniach, ze strony polskiej musza byc przedstawione nastepujace punkty w rozliczeniach materjalnych, zgodne z postawa zydowska.

Polska od czasòw Kròla Kazimierza Wielkiego, otworzyla wrota dla gnebionych i przesladowanych Zydòw w calej Europie, dajac im, schronienie, mozliwosci rozwoju, przetrwania, dajac opieke w imie chrzescjañskij milosci blizniego.

Zydzi skwapliwie skorzystañi z tego udzielonego im jedynego w Europie schroniska, zakladajac swoje wlasne przedsiebiorstwa, dorabjajac sie kamienic i innych dòbr, budujac Synagogi, wlasne szkoly, wlasnie dzieki przyjacielskiej postawie Narodu Polskiego.

Zydzi w ciagu wiekòw nie scalili sie z Narodem Polskim, stojac zawsze na uboczu, zamykajac sie we wlasnych kolach, do tego stopnia, ze duza wiekszosc spoleczeñstwa zydowskiego, nawet nie nauczyla sie poprawnie mòic po polsku, uzywajac jezyka pochodzacego z niemieckiego, tak zwanego „jedisz”.

W tegicznych epokach rozbioru Polski przez Prusy, òwczesne Niemcy, Rosje i Austrje, spoleczñstwo zydowskie z malymi wyjatkami, stanel „lpjalnie jak przystalo” po stronie okupantòw, wyrzadzajac szkoty w zyciach i mieniu duzej masy Polakòw.

W czasie wony bolszewickiej, 1919-1920, jak wszystkim jest wiadome, spoleczñstwo zydowskie stanèlo po stronie bolszewii, nie pomagajac, lub wstepujac do Wojska Polskiego, walczac o wolnosci Narodu, ktòry dal im przez wieki schronienie, wlasnie przd tym wrogiem Zydòw – Niemcy,, od ktòrego uciekano do Polski.

W okresie miedzywojennym, lata dwudzieste i trzydzieste, spoleczeñstwo zydowskie bronilo sie jak moglo od wobowiazkowej sluzby wojskowej i innych ciezaròw jakie spoleczeñstwo polskie bylo obciazone, Kraju, ktòry dal im opieke i schronienie, przed bezwzglednym zniszczeniu Narodu Zydowskiego w innych krajach europejskich. Kapitaly zrobione w Polsce, dzieki spoleczeñstwu polskiemu, byly przekazywane do Szzwajcarii i innych kraii, nawet zamorskich, zamiast inestowac je w rozwijajacej sie Polsce.

Od 17 wrzesnia 1939 roku, na terytorjum Polski zajetym przez Rsosje sowiecka, Zydzi, jako wiekszosc stanèla po stronie sowickiej, co wyrazalo sie widocznie, jak to zalozono czerwone opaski, podobnie jak to miala sie rzecz w 1919 i 1930 roku.

Po wyjsciu Wpksla Polskiego z Rosji, do ktòrego przyjete ròwniez i Zydòw, bedac w Palestynie, jak to opisuje Gen. Wladyslaw Anders, przeszlo piec tysiecy Zydòw zdezerterowalo z Wojska Polskiego. Anglicy zàdali od Wojska Polskiego ujecia dezerteròw, co nie nastapilo, dajac okazje tym Zydom do „przejscia do cywila, jako dezerterzy”, ocalajac po raz wtòry zydowskie zycia, jakie mogly byc zlozone w walce o wplna Polske.

Wiele razy Polska proponowala, aby mlodziez zydowska wstapila do Armii Krajowej, co uratowaloby zycie wielkiej liczbie mlodych Zydòw. To nie nastapilo, poniewaz spoleczeñstwo zydowskie, mulnie stanelo na przekonaniu, ze „jak Zydzi nie beda wlczyli z Niemcami, to Niemcy dadza im spokòj i tak w gettach przezyja wojne”. Doskonale wiemy, jakie skutki byly tego mylnego podejscia do sprawy udzialy Zydòw w wojnie.

Do komitetu Wandy Wasilewskiej w Moskwie, a potem w PRL, Zydzi obsadzili kluczowe pozycycje, szczegòlnie w sadownictwie i sluzbach policyjnych, sluzac obcej Polsce ideologii i wrogiemu pañstwu, wyszukujac, oskarzajac i „prawnie” mordujac najpelsze warstwy Narodu Polskiego, osiagajac przy tym, dzieki braniu udizlu we wladzach PRL, wielkie korzysci materjalne, a po 1989 roku, wykorzystujac sytuacje, przygarneli wielkie zasoby materkalne i pieniezne.

Powyzszy bardzo ktòrki zestaw dòbr i ochrony, jakie miel Zydzi w Polsce i dzieki Polsce, jest wielkim dlugiem Narodu Zydowskiego wobec Polski, ktòry musi byc nalezycie oszacowany, poczawszy od pierwszych pojawieñ sie Zydòw w Polce za Kròla Kazimierza Woelkiego, po przez nastepne naplywy i te flugi musza byc rzetelnie splacone.

Po oszacowniu tego wielkiego dlugu, oraz uratowania Narodu Zydowskiego od pewnej zaglady, jaki maja Zydzi wobec Polski, od wielu wiekòw, wraz z odpowiednimi procentami, od tego rezultatu, dlugi wobec Polski, powinno odjac od tej cyfry, „szkody” jakich domagaja sie organizacje zydowskie. Pozostale i saldo, jakie pozostanie na korzysc Polski, musi byc rzetelnie i uczciwie wyplacone, tak jak tego wymaga sprawiedliwosc.

Zydzi powinni sobe doskonale zdac sprawe, ze NIE BYLOBY IZRAELA, bez tej pomocy jaka dla Polska na przestrzeni wiekòw chroniac Naròd Zydowski od pewnej i nieuniknionej zagñady, gdyby Polska nie wyciagnela pomocnà rekè, otwierajc drzwi dla zydowskiego szczepu, bo jesli pozostalby w innych czesciach Europy i nie skorzystal z ochrony jaka Polska dala Zydom.

Maga byc jakies cienie we wzajemnych stosunkach, ale jest jeden pewnik, ze bez Polski, Naròd Zydowski w dniu dzisiejszym by nie istnial i nie byloby Pañstwa Izraela, bo nie byloby Zydòw!.

Niniejsze podejscie do sprawy odszkodowañ, jest w pelni zgodne ze sposobem rozumowania Zyfòw na swoja korzysc, wiec aby rozrachunek byl sprawiedlowy, to musi byc prowadzony rachunek, ewdlug tych samych zasad zydowskich, tak jak powyzej jest przedstawione, wlasnie wedlug tych samych zasad i podejscia otganizacji zydowskich. To jest podejscie zydowskie w sprawie Polski.

Natomiast, jesli Zydzi zdecyduja sie na mòwienia polskim jezykiem, to jest, ze Zydzi powinni dochodzic swoich krzywd nie w Warsz
To musi byc ustalone, jakim jezykiem bedzie sie mòwilo. Inaczej nigdy nie dojdzie sie do sprawiedliwego porozumienia.

Ta sama miara musi byc stosowana tak stronie zydowskiej, jak i polskiej, wraz z tym samym podejsciem i sposobem myslenia! Dipiero wtedy moze byc mowa o sprawiedliwosci i obopòlnych odszkodowaniach Tylko w tym wypadku Zydzi moga miec racje!

Polska i Polacy, nie mieszaja sie do Izraela, ani w Izraelu, normalne podejscie Zydòw powinno byc takie same jak i nasze, nie mieszanie sie organizacji,, jednostek, ani Pañstwa Zufowskiego do spraw Polskich, jak i w Polsce. Izrael jest dla Zydòw, a Polska dla Polakòw. Jesli w jednym z tych dwòch kraii mieszka jakas mniejscosc, to ta musi sie zachowywac jako goscie, a nie jako wspòlwadcy, nie biorac pod uwage jakim paszportem, lub miejscem urodzenia sie legitymuje. To obowiazuje w Izraelu i musi byc tez obowiazujace w Polsce!

Jednym slowem: „Zydzi maja racje”...
7 październik 2006

Jerzy Skoryna 

  

Archiwum

O głupocie i złym wychowaniu
wrzesień 13, 2006
Olaf Swolkień
"Cywilni" Amerykanie - przedsiębiorcy czy też bandyci w Iraku?
kwiecień 9, 2004
Marek Głogoczowski
Norwegowie i NIE dla Unii
maj 18, 2003
przesłała Elżbieta
Wystąpienie kanclerza Niemiec Gerharda Schroedera
sierpień 2, 2004
PAP
Eutanazja dla górnictwa
sierpień 3, 2003
Teresa Wójcik
Wojskowa dyktatura
wrzesień 4, 2003
Stanisław Tyminski
Kielce
październik 5, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Do Kanady bez wiz
czerwiec 14, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
2009.03.03. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
marzec 3, 2009
tłumacz
Winiety ? czy grabież w biay dzień ?
sierpień 20, 2002
Masoneria (2)
ILUMINACI - TAJNE BRACTWO LOSU

listopad 25, 2003
"jasiek z toronto"
W szkołach - więcej praktyki, mniej teorii!
listopad 27, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Monolog niemowy
lipiec 21, 2008
Marek Jastrząb
Polskie zdrowie
luty 24, 2005
Prezydent Wenezueli, Hugo Chávez Frías, 20 wrzesnia 2006, na forum Zgromadzenia Ogólnego ONZ
wrzesień 23, 2006
Tlum. Roman K.
Z pianą na wargach ścigajmy faszystów.
grudzień 8, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
MSP unieważniło przetarg na doradcę przy sprzedaży PKOBP
grudzień 27, 2003
Reuters
Po powrocie z Kanady
październik 12, 2004
Marak Majewski
Babinicz czy Kmicic
czerwiec 7, 2003
" Zawisza Czarny"
Czemu cesarz Austrii przemianował Małopolskę na Galicję?
maj 10, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media