|
| Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r |
|
| Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. |
|
| OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI |
|
| |
|
| Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec |
|
| |
|
| Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? |
|
| Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” |
|
| Montanari: Szczepionka to wielki przekręt |
|
| Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. |
|
| Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami |
|
| |
|
| Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID |
|
| Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. |
|
| Papież błogosławi strażników de Rotschild |
|
| To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata. |
|
| Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 |
|
| Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. |
|
| Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem |
|
| Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. |
|
| www.globalresearch.ca |
|
| świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO |
|
| Nanotechnologia w szczepionkach |
|
| PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID |
|
| Debata ws. pandemii COVID-19! |
|
| Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni! |
|
| Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii |
|
| |
|
| Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem |
|
|
|
| Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki |
|
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? |
|
| TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! |
|
| David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid |
|
| Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 |
|
| |
|
| Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? |
|
| Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. |
|
| Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca |
|
|
więcej -> |
|
Do przyjaciół moskali
|
|
Fragment książki która ukaże się w kwietniu 2007
“Rosja we krwi i nafcie 1905-2005”
DO PRZYJACIÓL MOSKALI
W kwietniu jak każdego roku, Naród Rosyjski zostanie oskarżony o ludobójczy mord na polskiej inteligencji w Katyniu, Miednoje, Charkowie, etc. I tak będzie do skończenia świata lub do podboju Eurazji przez skośnookich.
Aby Was uwolnić od tego biczowania, zwracamy się do Was, Słowiańscy Bracia Rosjanie, słowami naszego wieszcza Adama, z propozycją i apelem, dla wspólnego pojednania i przebaczenia:
-ogłoście światu, że w 1920 napadli na Polskę żydobolszewicy, a nie ludobójczo przez nich eksterminowany naród rosyjski;
-ogłoście światu, że w 1939 roku napadli na Polskę żydobolszewicy, a nie eksterminowany przez nich naród rosyjski;
-ogłoście światu, że Katynie i łagry to ludobójstwo żydobolszewików, a nie eksterminowanego narodu rosyjskiego;
-ogłoście światu, że terror i okupacja Polski po 1944 roku to zbrodnie żydobolszewików, a nie narodu rosyjskiego;
-przyznajcie nam kilkuletnie darmowe dostawy ropy i gazu za 40 lat “wymiany handlowej” Polska-ZSRR.
Wtedy padniemy sobie w ramiona “na niedzwiedzia” i wypijemy morze gorzały, przedtem noże wyrzucając zza cholew walonek.
A my już teraz przepraszamy Was za obecną antyrosyjską dywersję kurduplowatych agentów wpływu rządzących Polską wbrew naszej woli i na nasza zgubę, tak jak ich dziadkowie rzadzili Wami, a Trocki jeszcze przed rewolucją zapowiedział, że jak zwyciężą, to zamienią Was w “białych negrów”. I zamieniali przez 70 lat.
Kiedyś nasze wnuki pogonią ich tak, jak Wy pogoniliście Waszych okupantów z lat 1917-1990.
Oby dał Bóg, że nie potrwa to tak długo jak u Was!
Oto ta makabryczna zapowied? Trockiego, cytowana w “Młodej Gwardii” (nr 6, 1991, s.55): “Powinniśmy ją (Rosje – H.P.) zamienić w pustynię zasiedloną białymi negrami, którym damy taką tyranię, jaka nigdy nie śniła się najgorszym despotom wschodu (…). Tyrania ta nie będzie prawicowa tylko lewicowa i nie będzie biała tylko czerwona (…). Przelejemy takie rzeki krwi, przed którymi wzdrygną się i zbledną wszystkie klęski kapitalistycznych wojen (…). Najwięksi bankierzy zachodu będą wspólpracować z nami. Jeżeli my wygramy rewolucję, to na jej cmentarnych szczątkach ustalimy władzę syjonizmu i staniemy się taką potegą, przed która cały świat padnie na kolana. My pokażemy, co znaczy pełna władza. Drogą terroru, krwawych ła?ni doprowadzimy rosyjską inteligencję do całkowitego otępienia, do zidiocenia, do życiowego upodlenia (…). Synowie mistrzów z Odessy i Orszy, Chomla i Winnicy! (największe skupiska Żydów – H.P.). O jak wspaniale, jak radośnie potrafią oni nienawidzieć wszystko co rosyjskie! Z jakim pasiażdienijem oni unicestwią rosyjską inteligencję – oficerów, inżynierów, nauczycieli, duchownych, generałów, akademików, pisarzy!”
I co Wy na to, Słowiańscy Bracia Rosjanie? Udowodnijcie im, że nie udało się “mistrzom z Odessy, Orszy, Homla i Winnicy” zamienić Was w “białych negrów”!
Henryk Pająk
PS.
Panie Krzysztofie,
Coś mi ta "przedrewolucyjna" wypowied? Trockiego pachnie najzwyklejszą fałszywka CIA. Przecież to dopiero współcześni Amerykanie (i Anglicy) w ramach zarządzanego przez nich MFW i BŚ skutecznie zamienili Polaków w "białych negrów" do pracy właśnie w tych anglosaskich krajach! I to oni ANGLOSASI, wykorzystując do tego głupich Żydów, topią we krwi obecnie Bliski Wschód, a w przeszłości kraje słowiańskie.
Patrz co niedawno dowiedziała się polska pielęgniarka w domu starców w Anglii, od byłego angielskiego, mającego obecnie 90 lat agenta, który w Szwajcarii w czasie wojny przekazywał duże sumy funtów szterlingow oraz franków szwajcarskich hitlerowcom, aby ci "topili we krwi" rosyjskie wsie na terenach czasowo zajętych przez Rzeszę. (Patrz informacja na ten temat w korespondencji z Londynu, jaka się ukazała w miesięczniku literackim "Akant" z Bydgoszczy z marca br.)
Jeśli chodzi o mnie osobiście, to nawet mieszkając przez trzy lata w młodości w USA, nie dałem się tam zamienić w "białego negra".
A ten cały bełkot Henryka Pająka (za znienawidzonej przez niego "bolszewii" to był oficer polityczny Ludowego Wojska Polskiego), to przecież najzwyklejsza patologia osoby, która "z definicji" współpracowała z SB, a obecnie, by zarobić na życie, musi to samo robić dla CIA!
dr Marek Głogoczowski
|
|
15 kwiecień 2007
|
|
|
|
|
|
umiaru i rzeczowości...
październik 11, 2005
Tadzio
|
Ludzie z wazeliny
październik 30, 2008
Marek Jastrząb
|
To Twoja kolejna "lektura obowiązkowa"
grudzień 31, 2006
mil.
|
Nowy rodzaj ubezpieczeń
marzec 25, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
W 70 rocznicę śmierci wielkiego Polaka-wypisy z Romana Dmowskiego
styczeń 8, 2009
Paweł Ziemiński
|
"Wojna ostateczna" zagraża światu z powodu "Tarczy" w Polsce
grudzień 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Skandal w mięsie
kwiecień 26, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
"Dwuznaczne Umowy" o Eksploatacji Paliwa w Iraku
marzec 9, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Z perspektywy "synów Seta"
sierpień 7, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
War In Georgia: The Israeli Connection - Wojna w Gruzji - Żydowskie Koneksje
sierpień 12, 2008
ynetnews
|
Brudna przeszłość Aleksandra Kwaśniewskiego
maj 20, 2007
przysłał ICP
|
Tortury po amerykańsku
luty 18, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Fotografowanie na granicy
październik 1, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Nawet sobie nie postrzelał .- polska wojna Guntera Grassa .
sierpień 17, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
|
Krwawa Pascha
październik 6, 2007
Izrael Szamir
|
Demokratyczne wojny totalne
luty 11, 2005
Marek Głogoczowski
|
Co się Kołodce marzy w roku bieżącym
styczeń 4, 2003
Artur Łoboda / IAR
|
Stosunki Polsko-Krzyżackie (wypracowanie szkolne)
czerwiec 1, 2002
szkolne wypracowanie
|
Postępowania zaciemniające
grudzień 13, 2008
Witold Filipowicz
|
Kontynuatorzy z SLD (7)
czerwiec 26, 2003
Paweł Siergiejczyk
|
więcej -> |
|