|
| Ameryka: Od Wolności do faszyzmu |
|
| Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. |
|
| Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 |
|
| Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. |
|
| Pożary w Kaliforni - poważna analiza |
|
Jak lewacy spalili Los Angeles
|
|
| Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków |
|
| Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo? |
|
| "patriotyzm" po 1989 roku |
|
| komentarz zbędny |
|
| Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? |
|
| "W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." |
|
| Izrael w chaosie: ogłoszono całkowitą ewakuację, ponieważ ciężkie rakiety Iranu spadły na Tel Awi... |
|
| |
|
| David Icke w LondonReal TV |
|
| Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka. |
|
| Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor |
|
| |
|
| Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy |
|
| Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie |
|
| Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca |
|
|
|
| Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda |
|
| Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj |
|
| Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter |
|
| |
|
| Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 |
|
| |
|
| Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 |
|
| |
|
| Podatek katastralny lewicy zniszczy oszczędności Polaków |
|
|
|
| Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku |
|
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
|
|
| Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida |
|
| |
|
| Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego |
|
| |
|
| Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu |
|
| |
więcej -> |
|
Patronaria
|
|

http://krakow.pl/patronaty/
Z ogromną przyjemnością pragnę zaprosić Państwa do odwiedzania nowego serwisu, jaki powstał na stronach "Magicznego Krakowa". Będzie w nim można znale?ć wszystkie przedsięwzięcia, które - odpowiadając na liczne prośby - zgodziłem się honorowo wesprzeć, stając się ich honorowym patronem lub członkiem komitetu honorowego.
Wiele osób i instytucji zwraca się do mnie, abym autorytetem urzędu Prezydenta Miasta poparł ich inicjatywy i działania. Znakomita większość to przedsięwzięcia cenne, często nowatorskie, wyjątkowe, szczególne, dlatego przedstawiona tu lista jest bogata. Nasze miasto kwitnie, tętni swym magicznym i emocjonującym życiem. To dla mnie powód do szczerego zadowolenia.
Zapraszam na strony serwisu.
Jacek Majchrowski
Prezydent Miasta Krakowa
http://www.bip.krakow.pl/?dok_id=3276&sub_dok_id=3276&sub=procedura&proc=KP-2
KP-2 URZˇD MIASTA KRAKOWA
Kancelaria Prezydenta
Udzielanie przez Prezydenta Miasta Krakowa wsparcia (patronat honorowy, członkostwo w komitecie honorowym) przedsięwzięciom i wydarzeniom
Sprawę załatwia
Kancelaria Prezydenta – Referat Współpracy Krajowej, Pl. Wszystkich Świętych 3-4, 31-004 Kraków, pok. 133, I piętro, tel. 012-616-1778, 012-616-1302, faks 012-616-1707
Kontakt: www.bip.krakow.pl/idz
Dokumenty od wnioskodawcy (strony)
Pisemna prośba do Prezydenta Miasta Krakowa zawierająca:
szczegółowy opis przedsięwzięcia wraz z określeniem miejsca i terminu realizacji,
program przedsięwzięcia,
listę zaangażowanych w przedsięwzięcie podmiotów,
pełne dane teleadresowe wnioskodawcy.
--------------------------------------------------------------------------------
Informacje na temat opłat
Postępowanie nie podlega opłatom.
--------------------------------------------------------------------------------
Dokumenty uzyskiwane w postępowaniu
W zależności od rodzaju sprawy oraz ewentualnego zaangażowania innych wydziałów i jednostek podległych Prezydentowi Miasta Krakowa – dokumentacja od tych wydziałów i jednostek.
Forma załatwienia
Pisemne powiadomienie o decyzji Prezydenta Miasta Krakowa.
W przypadku decyzji pozytywnej:
pisemna informacja dotycząca szczegółów współpracy z Prezydentem Miasta Krakowa,
pisemne zobowiązanie do zamieszczenia informacji o honorowym wsparciu Prezydenta Miasta Krakowa na wszelkich materiałach drukowanych oraz publikacjach internetowych oraz do konsultacji tych materiałów w fazie projektów.
Przewidywany termin załatwienia
Do miesiąca od daty złożenia wniosku. Termin zależny jest od ilości wniosków oczekujących w danym momencie na rozpatrzenie przez Prezydenta Miasta Krakowa.
Podstawa prawna
Art. 33 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. - o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2001 r. Nr 142, poz. 1591, z pó?n. zm.).
Zarządzenie nr 1630/2007 Prezydenta Miasta Krakowa z dnia 27 lipca 2007 r. w sprawie organizacji i szczegółowego zakresu działania Kancelarii Prezydenta.
Dostępność procedury
Punkty Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Krakowa.
Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Krakowa (www.bip.krakow.pl.).
Uwagi
Prezydent Miasta Krakowa nie obejmuje patronatu nad całokształtem działalności osób fizycznych, osób prawnych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, firm, stowarzyszeń i fundacji.
Zaleca się składanie wniosku nie pó?niej niż na 3 tygodnie przed planowanym terminem przedsięwzięcia.
W przypadku decyzji pozytywnej istnieje możliwość zamieszczenia materiałów o przedsięwzięciu na oficjalnych stronach internetowych Urzędu Miasta Krakowa. Materiały do publikacji w internecie należy nadsyłać minimum 2 tygodnie przed datą realizacji przedsięwzięcia.
|
|
16 grudzień 2007
|
|
Jacek Majchrowski
|
|
|
|
Prusy, Ku?nia Imperiów, 1861-1871 i jej skutki
grudzień 8, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czy konflikt z Irakiem jest wojną ideologiczną?
sierpień 1, 2003
Włodzimierz J. Korab-Karpowicz
|
Jakie przesłanki takie wnioski
listopad 1, 2007
Artur Łoboda
|
W przedświąteczny weekend zginęło 39 os.
grudzień 29, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
The infection
październik 24, 2006
|
Mądry jak Irlandczyk
kwiecień 16, 2003
Elżbieta
|
Towarzysz Berman i jego partia
kwiecień 13, 2004
|
Bardzo niepolskie myślenie o prawie....
wrzesień 7, 2008
Artur Łoboda
|
"Timeo Danae..." Nie wierzę Grekom, chocby nawet dary przynosili w pokorze........
lipiec 19, 2002
|
Nie tylko Kwaśniewski potrafi dbać o swe interesy
luty 11, 2006
Dziennik Polski
|
Prawdziwy portret "władzy"
luty 6, 2006
PAP
|
Oszwabić Polaków (1)
lipiec 17, 2004
IAP
|
Czy Polska zostanie wyrzucona z Unii Europejskiej?
październik 6, 2008
tłumacz
|
Jak mówić dużo nie mówiąc nic
luty 27, 2003
|
Muzeum Polskie w Rapperswilu zagrożone likwidacją
maj 31, 2008
PAP
|
Dlaczego w Polsce żadna naprawa nie może się udać...
listopad 1, 2007
Magellan
|
Brońmy Korei Północnej!
lipiec 21, 2006
Workers Vanguard
|
Zwycięstwa króla Pyrrusa.
listopad 15, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
|
Kiedy Strach Dogania Chciwość
czerwiec 19, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
UWAGA: Bartoszewski chce emigrowac!!!!! Jak chcesz mu w tym pomoc GLOSUJ NA PiS!!!!!!!!!
październik 19, 2007
.
|
więcej -> |
|