|
| Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców |
|
|
|
| "patriotyzm" po 1989 roku |
|
| komentarz zbędny |
|
| Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi |
|
| |
|
| Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. |
|
| |
|
| Nazwisko Horban na mapie świata |
|
| |
|
| Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela |
|
| |
|
| Warto posłuchać |
|
| Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych |
|
| Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? |
|
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" |
|
| Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii |
|
| |
|
| Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym. |
|
| Hashtag COVID1984 |
|
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
|
|
| Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor |
|
| |
|
| Los Angeles - piekło na ziemi |
|
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
|
|
| PiStapo atakuje rodziny |
|
| Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje. |
|
| Im – wolno, nam – nie |
|
| Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? |
|
| Strzeżcie się Obamy |
|
| Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? |
|
| Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy |
|
| Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie |
|
| Patriotyzm |
|
| Piosenka Lecha Makowieckiego |
|
| Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień |
|
| |
więcej -> |
|
Wersalu i IV Rzeczypospolitej nie będzie, kończy się sezon polowań i nadciąga stan permanentnych wyborów zarażonych na władzę
|
|
Kto odpowiada za 2 lata politycznego bałaganu w Polsce? Prezydent Rzeczypospolitej i rządząca obora trzymająca się koryta za wszelką cenę. Notowania popularności oraz przydatności prezydenta i rządu w polskim społeczeństwie świadczą o tym Orwellowskim zwierzęcym folwarku. Drób, świnie z wieprzem i frankensztajnem na czele stada nie bardzo sobie radzą na jednym podwórku, a w dodatku wkradł się lis szkodnik do gospodarstwa. Drób jest zagrożony a świnie jak to świnie sobie poradzą. Kurnik się sypie a wyrządzone szkody trzeba będzie naprawiać latami. Czy kaczki do jesieni przetrzymają odstrzał czy polowanie dopiero za dwa lata? Kolega z Polski donosi mi, że w tym roku będzie urodzaj na grzyby. Najwięcej jest wypasionych rydzyków, ale czują zagrożenie, bo atakuje żydowska stonka. Kartoflaki też zagrożeni, bo w porę nie użyli „azotoksu” (środek owadobójczy), a za wszystko odpowie resort rolnictwa. To nie jedyna epidemia, bo ktoś od premiera podrzuca zatrute ziarno. Ten, co mieni się prawem i sprawiedliwym, podtruty panującą atmosferą na salonach i zbiera plony, ale beknie za zadeptywanie kłosów pszenicy przed Leszkiem Millerem. A koziołek (ten angielski cienias) mądra głowa nie chce wracać znów do Pacanowa. Ta wschodzącą Jaskóła z ministerstwa spraw zagranicznych wije gniazdko i przygotowuje konfitury dla polskiego orla już na długie zimowe wieczory. W głównym cyrku zapanowała moda na medale w myśl przewodniej zasadzie PZPR rączka, bu?ka, klapa, go?dzik – zauważyłem już ten cyrk tutaj w Ameryce, obdarowywanie się medalami, ale czy to są chlebowce (dodatek do emerytury). W orlim gnie?dzie narada - zabronią strajkować warchołom, wraca komuna bis i trzeba wstecz ukarać "wykształciuchów" lekarzy, aby nie ważyli się ponownie strajkować przeciw przewodniej nieomylnej moherowej władzy. Do odwiedzin zwierzęcego folwarku zaprasza minister sportu i turystyki, to ta, co to krowę umie wydoić, szarlotkę upiec i godnie wprowadzi nas po autostradach, na Euro 2012. Myślę, że najwyższy czas coś zacząć robić dla Euro 2012, a tu ani jednej łopaty nie wbito. Ten jeden z najbardziej patriotycznych orłów zwany premierem dostał już drugiego kopa z gumofilca i za pewne kończy się już jego błyskotliwa awanturnicza kariera, bo było nie było wstyd przed społeczeństwem i światem, jak się posiada jeszcze odrobinę honoru. Premier mierzył wysoko, co najmniej na Marszałka Piłsudzkiego (nie mylić z Marszałkiem Dornem) a może nawet wzrostem Napoleon, ale podstawiając nogę dla koalicjanta sam się potknął. Przeliczył się, bo ma armię nieudaczników i nie te czasy na wojowanie (to by była już trzecia wojna po Iraku i Afganistanie, a wszystkie chyba z przewidzianym z góry skutkiem dla polaków), a i inteligencji zbrakło. Zakulisowe gierki, fałszowanie dokumentów, podkładanie świń to metody naszego ulubionego premiera katolika (wycierającego usta chrześcijańskimi frazesami) – kopiującego najgorsze komunistyczne metody. Należałoby tylko pocieszyć się tym, że może dobrze, że wiedza - jeszcze została i czas w porę wycofać się jak nie ma się głowy do rządzenia, a tylko do dzielenia. Idee PIS-u były szczytne, ale w szambie jakoś przepadły i pogłębiły tylko zgniliznę moralną i rozmydloną etykę ziejąc śmiertelną nienawiścią polityków i nic więcej. Marnują doskonały okres gospodarczy. Miało być tak pięknie a wyszło nieudacznikom jak zwykle, albo gorzej. Przypomniały się mi czasy „Solidarności”, byłem tylko zwykłym szeregowym członkiem, ale oddanym i wiernym, bo każdy myślący człowiek w tym czasie przejadł się komunistycznym dobrobytem na kartki. Spytać należałoby, dlaczego tylko szeregowy (w czasach tych to Rosjanie pytali, co to za generał ten Wałęsa – wyjaśnienie, bo robotnik (wyrobnik – polskie określenie współczesne) w tych czasach nic nie znaczył, tak jak teraz) a nie kapral czy pułkownik. W owym okresie awansować do rządu mógł tylko wierny ideom komunizmu i po linii partyjnej, tak jak dzisiaj u Jarka koledzy. Mierni, ale wierni - bo razem byli w podziemiu, a dzisiaj razem w ramach walki z nieprawidłowościami. Zapędy i wykorzystanie sytuacji żeby się wybić były i walczyłem o to, ale … Młody wiekiem po komunistycznym wykształceniu wyższym technicznym w dorobku od szkoły średniej z patentami na koncie i pracujący w tych czasach „dla siebie” nie bardzo pasowałem do tego towarzystwa. Ciągle w swoim otoczeniu słyszałem - skończy się „prywata” jak Solidarność będzie rządzić. We władzach Solidarności do władzy dochodzili ci, co najwięcej krzyczeli i rozpychali się łokciami, a nie ludzie wartościowi z wiedzą i trze?wą (a nie przepitą) głową na karku. Wiedząc, że za wiele nie wskóram tak jak i tysiące innych wybrałem ekonomiczną emigracje do Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej. Wiem, że tutaj jestem tylko lokatorem i chyba już przyjdzie nim zostać. Dzisiaj tak w pomrocznym amoku natchnienia wydaje się mi, że historia w Polsce zaczyna się cofać, bowiem do władzy dochodzą ludzie niespełnieni z tego mojego przewrotnego młodzieńczego i buntowniczego okresu życia. Kryterium, jakie sobie stawiają przed wyborcami to jest uczciwość, bo całe życie byli uczciwi i dla tego nic nie mają. Ale czy im ktoś bronił mieć, czy to tylko usprawiedliwianie swojej nieudaczności i brak zaradności życiowej. Jak się dowiaduję ze światowych, „ News”, że polski premier całe życie nosi wypłatę do domu, oddaje „Mamusi”, a ta chowa pod poduszkę lub upycha w skarpetę, bo nie ma zaufania do banków? Natomiast obecny minister obrony narodowej z wyglądu zawsze stojący na baczność nie ma w domu komputera, bo jemu nie potrzebny, a informacje o wojsku uzyskuje od swoich przełożonych Jarka lub Lecha. No to, co lepszego w „News” można usłyszeć o mieszkańcach tego kraju, jeżeli godzą się na takich przedstawicieli, którzy nie wiadomo, w jakiej epoce żyją a za chwilę nie będzie, kogo spytać po polsku w Polsce. Za moich czasów to rządziła jeszcze w Polsce taczka (powinny być w eksponatach muzeum ruchu robotniczego), teraz w dobie polskiego kapitalizmu prawicowego to zapewne są „meleksy” (takie elektryczne taczki) to takich buńczucznych dygnitarzy przy fanfarach wywożono na śmietnik historii. Wkroczyliśmy w XXI wiek i więcej od siebie i innych powinniśmy wymagać i nadążać za cywilizacją, a nie stanowić grupę maruderów i być obłudnym parafialnym pośmiewiskiem dla świata. Należy zmieniać mentalność ludzi i uczyć kultury politycznej, a nie szczycić się tym, że „Polak - to wszystko potrafi”, tylko ile to przy okazji strat, ofiar i czystej ludzkiej głupoty wyjdzie na jaw. W Polsce potrzebna jest normalność, czy to aż takie trudne do zrozumienia i wykonania. Czy pojęcie wolności i demokracji to będziemy zawsze pojmować tak jakby spuścić od budy z łańcucha wściekłego psa a on będzie tylko ciągle ujadał i wszystkich w koło zagryzie w ferworze wolności?
Gregory Akko
|
|
1 sierpień 2007
|
|
Gregory Akko
|
|
|
|
Ksiazka, ktora warto przeczytac
czerwiec 13, 2007
Wieslaw Kwasniewski
|
Zawłaszczone państwo, III RP cytacją PRL-u
marzec 29, 2006
Marek Olżyński
|
Apel do parlamentu Hiszpanii
marzec 26, 2007
Jan Lucjan Wyciślak
|
Kadry decydują o wszystkim
maj 26, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Amerykańskie idee globalnego podboju
luty 18, 2005
dr Marek Głogoczowski
|
Likwidacja publicznej służby zdrowia
październik 23, 2008
PAP
|
Stary Wiarus
luty 26, 2006
przeslala Elzbieta
|
Skutki prywatyzacji służb wojskowych i tajnych
sierpień 26, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
W demokracji zło zwycięża
listopad 27, 2006
Miroslaw Naleziński, Gdynia
|
List do zdrajcow Polski
czerwiec 15, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
|
Dzielenie skóry na nied?wiedziu
październik 28, 2003
www.krakow.pl
|
Równi i równiejsi w rolnictwie
lipiec 2, 2002
PAP
|
200. rocznica urodzin Józefa Dietla
październik 15, 2004
|
Czy kablować na pijanych kierowców 01/10/2007
styczeń 25, 2007
Marek Komorowski
|
Choinki - świąteczna kolorowanka
grudzień 24, 2003
zaprasza.net
|
Ubierz swoją choinkę
grudzień 24, 2002
|
Polska wypowiada wojnę Irakowi !!!
luty 26, 2003
|
Miasto wielkie i kameralne
styczeń 12, 2008
www.krakow.pl
|
Niemcy w Epoce Neo-kolonializmu
wrzesień 6, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Naród Polski ma prawo i obowiązek się bronić
czerwiec 30, 2008
Paweł Ziemiński
|
więcej -> |
|