ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana 
Patologia w środowisku medycznym 
Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie  
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie...  
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio 
Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. 
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski 
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
 
Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19”  
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
 
więcej ->

 
 

Wersalu i IV Rzeczypospolitej nie będzie, kończy się sezon polowań i nadciąga stan permanentnych wyborów zarażonych na władzę

Kto odpowiada za 2 lata politycznego bałaganu w Polsce? Prezydent Rzeczypospolitej i rządząca obora trzymająca się koryta za wszelką cenę. Notowania popularności oraz przydatności prezydenta i rządu w polskim społeczeństwie świadczą o tym Orwellowskim zwierzęcym folwarku. Drób, świnie z wieprzem i frankensztajnem na czele stada nie bardzo sobie radzą na jednym podwórku, a w dodatku wkradł się lis szkodnik do gospodarstwa. Drób jest zagrożony a świnie jak to świnie sobie poradzą. Kurnik się sypie a wyrządzone szkody trzeba będzie naprawiać latami. Czy kaczki do jesieni przetrzymają odstrzał czy polowanie dopiero za dwa lata? Kolega z Polski donosi mi, że w tym roku będzie urodzaj na grzyby. Najwięcej jest wypasionych rydzyków, ale czują zagrożenie, bo atakuje żydowska stonka. Kartoflaki też zagrożeni, bo w porę nie użyli „azotoksu” (środek owadobójczy), a za wszystko odpowie resort rolnictwa. To nie jedyna epidemia, bo ktoś od premiera podrzuca zatrute ziarno. Ten, co mieni się prawem i sprawiedliwym, podtruty panującą atmosferą na salonach i zbiera plony, ale beknie za zadeptywanie kłosów pszenicy przed Leszkiem Millerem. A koziołek (ten angielski cienias) mądra głowa nie chce wracać znów do Pacanowa. Ta wschodzącą Jaskóła z ministerstwa spraw zagranicznych wije gniazdko i przygotowuje konfitury dla polskiego orla już na długie zimowe wieczory. W głównym cyrku zapanowała moda na medale w myśl przewodniej zasadzie PZPR rączka, bu?ka, klapa, go?dzik – zauważyłem już ten cyrk tutaj w Ameryce, obdarowywanie się medalami, ale czy to są chlebowce (dodatek do emerytury). W orlim gnie?dzie narada - zabronią strajkować warchołom, wraca komuna bis i trzeba wstecz ukarać "wykształciuchów" lekarzy, aby nie ważyli się ponownie strajkować przeciw przewodniej nieomylnej moherowej władzy. Do odwiedzin zwierzęcego folwarku zaprasza minister sportu i turystyki, to ta, co to krowę umie wydoić, szarlotkę upiec i godnie wprowadzi nas po autostradach, na Euro 2012. Myślę, że najwyższy czas coś zacząć robić dla Euro 2012, a tu ani jednej łopaty nie wbito. Ten jeden z najbardziej patriotycznych orłów zwany premierem dostał już drugiego kopa z gumofilca i za pewne kończy się już jego błyskotliwa awanturnicza kariera, bo było nie było wstyd przed społeczeństwem i światem, jak się posiada jeszcze odrobinę honoru. Premier mierzył wysoko, co najmniej na Marszałka Piłsudzkiego (nie mylić z Marszałkiem Dornem) a może nawet wzrostem Napoleon, ale podstawiając nogę dla koalicjanta sam się potknął. Przeliczył się, bo ma armię nieudaczników i nie te czasy na wojowanie (to by była już trzecia wojna po Iraku i Afganistanie, a wszystkie chyba z przewidzianym z góry skutkiem dla polaków), a i inteligencji zbrakło. Zakulisowe gierki, fałszowanie dokumentów, podkładanie świń to metody naszego ulubionego premiera katolika (wycierającego usta chrześcijańskimi frazesami) – kopiującego najgorsze komunistyczne metody. Należałoby tylko pocieszyć się tym, że może dobrze, że wiedza - jeszcze została i czas w porę wycofać się jak nie ma się głowy do rządzenia, a tylko do dzielenia. Idee PIS-u były szczytne, ale w szambie jakoś przepadły i pogłębiły tylko zgniliznę moralną i rozmydloną etykę ziejąc śmiertelną nienawiścią polityków i nic więcej. Marnują doskonały okres gospodarczy. Miało być tak pięknie a wyszło nieudacznikom jak zwykle, albo gorzej. Przypomniały się mi czasy „Solidarności”, byłem tylko zwykłym szeregowym członkiem, ale oddanym i wiernym, bo każdy myślący człowiek w tym czasie przejadł się komunistycznym dobrobytem na kartki. Spytać należałoby, dlaczego tylko szeregowy (w czasach tych to Rosjanie pytali, co to za generał ten Wałęsa – wyjaśnienie, bo robotnik (wyrobnik – polskie określenie współczesne) w tych czasach nic nie znaczył, tak jak teraz) a nie kapral czy pułkownik. W owym okresie awansować do rządu mógł tylko wierny ideom komunizmu i po linii partyjnej, tak jak dzisiaj u Jarka koledzy. Mierni, ale wierni - bo razem byli w podziemiu, a dzisiaj razem w ramach walki z nieprawidłowościami. Zapędy i wykorzystanie sytuacji żeby się wybić były i walczyłem o to, ale … Młody wiekiem po komunistycznym wykształceniu wyższym technicznym w dorobku od szkoły średniej z patentami na koncie i pracujący w tych czasach „dla siebie” nie bardzo pasowałem do tego towarzystwa. Ciągle w swoim otoczeniu słyszałem - skończy się „prywata” jak Solidarność będzie rządzić. We władzach Solidarności do władzy dochodzili ci, co najwięcej krzyczeli i rozpychali się łokciami, a nie ludzie wartościowi z wiedzą i trze?wą (a nie przepitą) głową na karku. Wiedząc, że za wiele nie wskóram tak jak i tysiące innych wybrałem ekonomiczną emigracje do Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej. Wiem, że tutaj jestem tylko lokatorem i chyba już przyjdzie nim zostać. Dzisiaj tak w pomrocznym amoku natchnienia wydaje się mi, że historia w Polsce zaczyna się cofać, bowiem do władzy dochodzą ludzie niespełnieni z tego mojego przewrotnego młodzieńczego i buntowniczego okresu życia. Kryterium, jakie sobie stawiają przed wyborcami to jest uczciwość, bo całe życie byli uczciwi i dla tego nic nie mają. Ale czy im ktoś bronił mieć, czy to tylko usprawiedliwianie swojej nieudaczności i brak zaradności życiowej. Jak się dowiaduję ze światowych, „ News”, że polski premier całe życie nosi wypłatę do domu, oddaje „Mamusi”, a ta chowa pod poduszkę lub upycha w skarpetę, bo nie ma zaufania do banków? Natomiast obecny minister obrony narodowej z wyglądu zawsze stojący na baczność nie ma w domu komputera, bo jemu nie potrzebny, a informacje o wojsku uzyskuje od swoich przełożonych Jarka lub Lecha. No to, co lepszego w „News” można usłyszeć o mieszkańcach tego kraju, jeżeli godzą się na takich przedstawicieli, którzy nie wiadomo, w jakiej epoce żyją a za chwilę nie będzie, kogo spytać po polsku w Polsce. Za moich czasów to rządziła jeszcze w Polsce taczka (powinny być w eksponatach muzeum ruchu robotniczego), teraz w dobie polskiego kapitalizmu prawicowego to zapewne są „meleksy” (takie elektryczne taczki) to takich buńczucznych dygnitarzy przy fanfarach wywożono na śmietnik historii. Wkroczyliśmy w XXI wiek i więcej od siebie i innych powinniśmy wymagać i nadążać za cywilizacją, a nie stanowić grupę maruderów i być obłudnym parafialnym pośmiewiskiem dla świata. Należy zmieniać mentalność ludzi i uczyć kultury politycznej, a nie szczycić się tym, że „Polak - to wszystko potrafi”, tylko ile to przy okazji strat, ofiar i czystej ludzkiej głupoty wyjdzie na jaw. W Polsce potrzebna jest normalność, czy to aż takie trudne do zrozumienia i wykonania. Czy pojęcie wolności i demokracji to będziemy zawsze pojmować tak jakby spuścić od budy z łańcucha wściekłego psa a on będzie tylko ciągle ujadał i wszystkich w koło zagryzie w ferworze wolności?

Gregory Akko
1 sierpień 2007

Gregory Akko 

  

Archiwum

Zmarł Stanisław Skalski
listopad 12, 2004
Mit Kalifatu Swiatowego Terroru?
luty 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Eureka
październik 19, 2005
Artur Łoboda
Czy Żydzi Wygrali Drugą Wojnę Światową?
marzec 7, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
LPR przeciw "referendalnej furtce"
listopad 22, 2002
PAP
Kto się boi moherowej rewolucji(?)
listopad 12, 2005
Marek Olżyński
Widziane z Ameryki - komentarze z USA (5) ZNIEWOLENIE AMERYKAŃSKIEJ PRAWICY? (część pierwsza}
styczeń 10, 2005
Fundamentalne prawa narodu
czerwiec 3, 2007
przesłała Elzbieta
Jest pan 0!!!!!!!!!
sierpień 25, 2007
Bogusław
Grzechy Ameryki w Japonii i w Iraku
sierpień 12, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Nasze złodziejskie Państwo
październik 28, 2004
Mirosław Naleziński
Dwie Części Tego Samego Lańcucha
czerwiec 24, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Pieniądze nie śmierdzą
lipiec 18, 2002
PAP
Głodny Niedżwied? Rosyjski
wrzesień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Były agent służb PRL w zarządzie Polskiego Radia
sierpień 29, 2002
PAP
List
lipiec 29, 2003
Jerzy Przystawa
List A. Doboszyńskiego do A. Słonimskiego
październik 10, 2005
Doboszyński Adam
RMF FM - zawiadomienie o przestępstwie stacji
marzec 18, 2007
Zdzisław Raczkowski
Prom "Rogalin" trafił na złom
kwiecień 3, 2006
Jan Zakiewicz
„Judeochrześcijanie” z sejmowej prawicy
czerwiec 27, 2006
Jacek Bartyzel
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media