|
| Aresztować Netanjahu |
|
| Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
|
| CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” |
|
| Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. |
|
| Na wzór hitlerowski |
|
| Eksterminacja starszych osób w Niemczech. |
|
| Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu |
|
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek |
|
| Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu |
|
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami". |
|
| Cała prawda o World Trade Center |
|
| Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. |
|
| Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec |
|
| |
|
| Strona Krzysztofa Wyszkowskiego |
|
| Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego |
|
| Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu |
|
| |
|
| Im – wolno, nam – nie |
|
| Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? |
|
| Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID |
|
| Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. |
|
| Cała prawda o ataku z 11 września |
|
| Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku |
|
| Pandemia covid nigdy nie istniała |
|
| Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi. |
|
| Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS |
|
Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). |
|
| Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid |
|
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
|
|
| Konzentrationslager Fuehrer |
|
| Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
|
| Skazany za pestki moreli, B17 |
|
| Faszyzm w barwach demokracji |
|
| Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas |
|
| Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. |
|
| Ameryka: Od Wolności do faszyzmu |
|
| Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. |
|
| Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! |
|
| |
więcej -> |
|
Chiny i Rosja gotowe do wspólnej akcji?
|
|

Tegoroczne sierpniowe (9-17) manewry sił przymierza chińsko-rosyjskiego są tłem dla spotkania u szczytu Shanghai Cooperation Organization (SCO) gdzie językami oficjalnymi jest chiński i rosyjski. Manewry te, w miesiąc po wystąpieniu Rosji z Paktu o Konwencjonalnych Siłach w Europie, nazwane „Misja pokojowa 2007” mają udowodnoć, że nie ma próżni sił wojskowych w Azji centralnej i odbędą się w regionie Czeljabińska w Rosji i regionie Urumqi w Chinach, zaraz po spotkaniu u szczytu SCO dnia 16go sierpnia 2007 z udziałem Chin, Rosji, Kazakstanu, Kyrgyzystanu, Uzbekistanu i Tadżikistanu w Biszkek, stolicy Kyrgyzów i w Urumqi w Chinach.
Około 6,500 żołnierzy w tym 2000 Rosjan i 1600 chińskich wojsk desantowych we?mie udział w manewrach ataków desantowych przy pomocy 80 samolotów w oficjalnym celu wykazania postępów w modernizacji i współpracy chińsko-rosyjskiej przeciwko secesionistom (takim jak Taiwan) i terrorystom, a w rzeczywistości w celu szachwania wrogich im poczynań Waszyngtonu. Rosyjski dowódca generał Wladimir Moltenskoj zaznaczył, że manewry te nie są skieowane przeciwko żadnym państwom, ale wykazują solidarność i kooperację uczestników z SCO i CSTO sojuszu wojskowego byłych republik sowieckich.
GlebPawłowski powiedział w Moskwie po wystąpieniu Rosji z Paktu o Konwencjonalnych Siłach w Europie, że obecnie zaczyna się nowa faza w budowie stuktur bezpieczeństwa przez Rosję, przeciwko zbrojeniu terenów przygranicznych, gdzie budowane są wyrzutnie pocisków balistycznych „Tarczy” w Polsce, a wyścig zbrojeń ma miejsce na Kaukazie i w regionie Morza Kaspijskiego i Czarnego, na co Rosja proponuje nowe traktaty między NATO i CSTO – sojuszem wojskowym byłych republik sowieckich, żeby jasno wydzielić zasięgi odpowiedzialności na wypadek kryzysu lub n.p. kontroli eksportu narkotyków z Afganistanu, terroryzmu międzynarodowego, etc..
Według rosyjskiego generała Bordjuży USA chce wbić klin między byłe republiki sowieckie i Rosję, oraz rozciągnąć kontrolę nad Azją Centralną, Afganistanem i Pakistanem oraz Indiami. Natomist analitycy chińscy twierdzą, że Rosja musi reagować na instalację pocisków „Tarczy” w Polsce, w celu utrzymania strategicznej równowagi USA vs Rosja i Chiny, wobec coraz większego posłgiwania się przez USA siłami NATO, jak n.p. w Afganistanie.
Waszyngtonowi udało się zatrzymać postęp Indii w przłączaniu się do SCO, natomiast Iran bardzo pragnie stać się pełnym członkiem tej organizacji. Prezydent Mahmud Ahmadinedżad we?mie udziął w spotkaniu u szczytu SCO, mimo zwłoki w uruchamianiu elektrowni nuklearnej w Bushehr przez Rosjan i umowy USA-Rosja o przetwarzaniu przez Rosję amerykańskiego zużytego paliwa nuklearnego, zawartej w czasie ostatniej wizytu Putina w USA.
Natomiast Rosja i Iran mają wspólne dążenia w sprawach regionu Morza Kaspijskiego i w tej sprawie mają w tym roku spotkanie w Teheranie. Rosja, Chiny i Iran nie chcą obecności USA w Azji Centralnej. Rosja stara się skierować eksport gazu ziemnego z Iranu do Azji, zamiast do Europy, jak wolałoby wielu polityków w Teheranie, gdzie rząd, pod presją osi USA-Izrael, skłania się do ustąpienia Rosji i zaspokajania rynku enrgetycznego w Azji za pomocą „rurociągu przja?ni” Iran-Pakistan-Indie-Chiny planowanego przez Gazprom.
Rosja i Chiny obawiają się że Afganistan stanie się drugim Irakiem i są skłnne popierać reżym Hamida Karzaja w Kabulu i ofiarowują pomoc w zwalczaniu handlu narkotykami z Afganistanu i jednocześnie starają się usunąć obecność NATO z Afganistanu, jako zagrożenie „okrążeniem” Rosji i Chin, Tymczasem coraz więcej Afganów widzi NATO jako wojska okupacyjne. Afganistan tak jak i Pakistan skłania się do współpracy z SCO i Chinami. Tadżikistan odmawia bazy USA i daje bazę wojskową Rosji, w której wkrótce będą lądować odrzutowce rosyjskie Su-25 i helikoptery Mi-24 i Mi-8.
Teraz na przkład, wybuch nosacizny w Brytanii, który jest ciosem dla miejscowego rolnictwa i eksportu mięsa, może być plagą zupełnie przypadkową, albo też doskonałą „bronią asymetryczną” czyli anonimową, która mogła by być żyta, być może przez Moskwę, n.p. jako odwet za rozniecanie skandalu śmierci Litwinienki za pomocą otrucia go przy użyciu polonium. Ladimir Putin, na niedawnym spotkaniu w Monachium w sprawach bezpieczeństwa międzynarodowego, odgrażał się użyciem „broni asymetrycznych” w odwecie za budowę Tarczy w Polsce i naruszanie równowagi strategicznej na korzyść USA kosztem Rosji.
Najgorszym obrotem sprawy dla USA byłoby przjęcie Iranu do SCO jako reakcja na koncentracją sił morskich USA w Zatoce Perskiej. Za pomocą zbliżającego się spotkania u szczytu i wielkich manewrów, Chiny i Rosja wykazują, że są gotowe do akcji w obronie wspólnych interesów przeciwko zagrozeniom stwarzanym przez Amerykanów manipulowanych przez Izrael.
www.pogonowski.com |
|
11 sierpień 2007
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Strajk lekarzy - "jestem za, a nawet przeciw"
maj 21, 2007
Ewa.I. Gołąb - Kosiur, Dariusz Kosiur
|
U.E.,czyli BLISKIE SPOTKANIE RĘKI Z NOCNIKIEM
kwiecień 28, 2008
Marek Jastrząb
|
Iluzja równości w Kościele
styczeń 8, 2007
Jan Wieczorek
|
Rozliczenie "Solidarnosci"
maj 19, 2006
przeslala Elzbieta
|
Posłowie sami chcą badać sprawę "łapówki Rywina"
styczeń 7, 2003
http://www.rzeczpospolita.pl/
|
Płażyński przypuszcza, że w Polsce jest korupcja
luty 11, 2003
Piotr Mączyński
|
Na głowach Naczelnych.
Fakt który warto pamiętać, dziwnym trafem losu oba nakrycia głowy do których się nas zmusza byśmy je
wrzesień 14, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
|
Polityczna pornografia, czy polityczna egzekucja?
sierpień 7, 2007
Marek Olżyński
|
Apel skazancow sowieckich - Polakow z Kazachstanu
listopad 13, 2006
W imieniu prezesa Zinkiewicza
|
LIST OTWARTY do Posłów Samoobrony i LPR
maj 12, 2007
katolik Dariusz Kosiur
|
Czym się różni Wałęsa od Leppera
kwiecień 13, 2004
Artur Łoboda
|
2008.06.12. godz 1200 Serwis wiadomości
czerwiec 12, 2008
tłumacz
|
Pamięci ks. Jerzego Popiełuszki
październik 24, 2006
Zygmunt Jan Prusiński
|
Dobry żart na dzień dobry
sierpień 26, 2003
|
Polska znowu na pierwszy ogień?
sierpień 17, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Przywróć nam chleb z polskiego pola..
marzec 25, 2005
Julian Tuwim
|
Precz z dyktaturą aparatu władzy i z tworzeniem państwa policyjnego!
październik 23, 2005
cywilizowany
|
Iran blokuje plany USA w Iraku
kwiecień 3, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Dlaczego Rosja chce być znowu superpotęgą?
październik 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Zjednoczmy siły
maj 29, 2003
przesłala Elżbieta
|
więcej -> |
|