ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor 
 
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków  
 
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! 
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy 
 
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
więcej ->

 
 

Anatomia terroru w Iraku





Kryzys w Iraku jest spowodowany okupacją i pacyfikacją tego kraju przez obce wojska nie znające języka arabskiego i kultury, a jednocześnie w większości amerykańscy żołnierze są przekonani, że Irak jest współodpowiedzialny za atak na wieżowce w Nowym Jorku i na Pentagon, więc jakoby należy ukarać Irakijczyków za te terrorystyczne ataki.

Po szybkim podboju Iraku rząd Bush’a był przekonany, że przy pomocy doradców z Izraela, znających język arabski i mających pół wieku doświadczenia w kontrolowaniu Arabów Palestyńskich, Amerykanie będą w stanie rozwiązać istniejące problemy w Iraku i wprowadzić tam liberalną demokrację, w rzeczywistości fasadową, żeby ten system polityczny nadawał się do stosowania wpływów zakulisowych i pozwalał korporacjom amerykańskim eksploatować Irak i jego bogate zasoby pól ropy naftowej, należące do największych na świecie.

Niestety marionetkowy rząd w Bagdadzie musi chować się w fortecy amerykańskiej i nie jest w stanie mieć bezpośredni kontakt z ludnością, ani ludności tej zapewnić bezpieczeństwa, ani funkcjonować jako normalna władza kraju, ani służyć opieką społeczną. Podstawowym faktem jest brak armii złożonej z Irakijczyków, niezależnej od wojsk okupacyjnych i posiadającej artylerię, czołgi, samoloty, oraz własny wywiad.

Tymczasem partyzanci sunniccy napierają na usunięcie wojsk okupacyjnych z Iraku.
Ponieważ na wiekszości terenu Iraku nie ma stałych garnizonów okupacyjnych, lokalne samorządy powstają niezależnie. Najlepiej znanne są samorządy na terenie Kurdów. Wśród szyitów, kilka organizacji konkuruje o władzę opartą o ważne ośrodki religijne, gdzie mieści sie de fakto prowincjonalny zarząd, który stara się utrzymać porządek i umożliwić życie gospodarcze.

Takie warunki stabilizują sie na terenach, które nie podlegaja intensywnej pacyfikacji. Tak więc istnieją lokalne samorzady Kurdów, szyitów i sunnitów, które rządzą się według swoich praw religijnych i zgodnie z nimi wymierzają sprawiedliwość, wywożą śmiecie, kierują ruchem drogowym, łapią przestępców, etc.

Najwieksza przestępczość rozwija się w Iraku w miejscach aktywnie pacyfikowanych przez wojska USA i oddziały pomocnicze przez nie werebowane. Czystki etniczne i religijne koncentrują się w Bagdadzie i przypominają pacyfikację Salwadoru i Guatemali, gdzie przez dłuższy czas amerykańskim prokonsulem był Żyd, John Negroponte, póżniejszy ambasador w Iraku. W styczniu 2005 tygodnik Newsweek opublikował raport jak służby specjalne USA zorganizowały „bojówki egzekucyjne” („death squads”) w ramach ministerstwa spraw wewnętrznych w Bagdadzie, tak jak CIA organizowało „assasination teams” w El Salvador w latach 1980tych pod kierunkiem Negroponte.

Tym razem szyitów szczuje się przeciwko sunnitom, podejrzanym o sprzyjanie partyzantce sunnitów. Żeby rozpętać czystkę, wysadzono Złotą Kopulę meczetu szyitów w Samarra w marcu 2006, poczem zaczęto znajdywać zwłoki okropnie torturowanych sunnitów z czaszkami przdziurwionymi kulami. Chodziło o wstrzymanie, za pomocą terroru, sunnickiego ruch oporu przeciwko Amerykanom.

Czystki stają się bardziej intensywne z pojawiajniem się wojsk okupacyjnych i ich łapanek oraz włamywania się do prywatnych domów i sklepów w celu aresztowania i egzekucji domniemanych powstańców i wymuszania zeznań oraz donosów.

Ruch oporu rośnie w miastach szyitów w miarę niszczenia tych miast w ramach pacyfikacji, co powoduje obawę Amerykanów, że samorządy w szyitów coraz bardziej pod naciskiem pacyfikacji, zwracają się o pomc do Iranu. Rośnie też siła anty-amerykańskiej milicji Sadristów, którzy już stoczyli dwie bitwy przeciwko Amerykanom, jedną w Najaf w 2004 roku, a drugą ostatnio w Bagdadzie w dzielnicy Sadr.

Równocześnie coraz intensywniejszy opór ma miejsce na południowych terenach bogatych w ropę naftową i gaz ziemny w okolicy Basra, gdzie fundamentaliści szyiccy maja bliskie powiązania z Iranem. Ostatnio oddziały brytyjskie zaczęły znowu koncentrować się w okolicy Basra w celu intensywnej pacyfikacji.

Pierwszy terror w Iraku stosowały wojska amerykańskie metodą „shock and awe” czyli szokwania i zastraszania za pomcą bombardowania, które niszczyło infrastrukturę Iraku w celu zniewolenia ludności cywilnej. Amerykańska forma terroryzmu spowodowała zniszczenie mista Felludżah i części miast sunnitów, jako mateczników oporu jak też za karę, za pomoc powstańcom.

Napady na domy prywatne i niszczenie ich na podstawie podejrzenia, że kryją się w nich powstańcy, spowodowało śmierć około 18,000 cywilów rocznie. Rekordowy był czerwiec 2006, w którym zanotowano morderstwa 3,149 cywilów. Tak więc siły okupacjne rządzą terrorem w sunnickiej części Iraku, ale udział w terrorze wzięli tak sunnici jak i szyici, podobnie jak wcześniej działo się w Ameryce Centralnej, gdzie miejscowi ludzie byli tak manipulowani że stawali się częścią aparatu terroru.

Ludność cywilna umęczona terrorem pacyfikacji i związanych z pacyfikacją walk szyitów i sunnitów nadal nie chce podziału Iraku. Profesor Michael Schwartz, dyrektor of Global Studies, Stony Brook University, uważa, że w anatomii terroru w Iraku, pacyfikacja przez sily amerykańskie doprowadza do coraz bardziej zwiększającego się terroru, w miarę przedłużania okupacji, jak to też zaświadcza organizacja Human Rights Watch.

www.pogonowski.com
27 sierpień 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Rada Europy "umywa ręce" w sprawie Czeczenii
styczeń 31, 2003
PAP
Apel o pracę dla Polaków w UE
kwiecień 4, 2006
„Wrogowie” naszych wrogów są naszymi przyjaciółmi
kwiecień 4, 2008
Dariusz Kosiur
Brunatna Europa
grudzień 13, 2002
http://haggard.w.interia.pl/nseuropa.html
REORGANIZACJA
czerwiec 7, 2008
Marek Jastrząb
Drwiący śmiech pokoleń, czyli- o duchowym niewolnictwie
luty 23, 2008
Marek Jastrząb
Zarzut antysemityzmu
maj 29, 2008
Dariusz Kosiur
Islam w Rozterce
listopad 30, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Osiągnięto globalne porozumienie handlowe w Genewie
sierpień 2, 2004
Bush pozostał sam ze swymi urojeniami
marzec 1, 2003
IAR
Czyńcie Ziemię poddaną sobie i rozmnażajcie się
grudzień 23, 2006
Dariusz Kosiur
BIAŁORUSKI NARÓD PAŃSTWOWY
luty 9, 2008
Stefan Pastuszewski
Doktryna Breżniewa po amerykańsku
czerwiec 7, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski
Broń nuklearna do zmian rezymów
kwiecień 25, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Aktualne światowe trendy migracji Żydów - według "tłumacza"
marzec 19, 2008
tłumacz
Tylko Narodowe Panstwo Polskie
kwiecień 14, 2003
przeslala Elzbieta
Iran Celem Głównym Wojny na Bliskim Wschodzie?
wrzesień 2, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
POLSKA - UNIA 20
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
Fałsz i obłuda wzięte z życia Hanny Gronkiewicz-Waltz, albo tak naprawdę Hajki Grundbaum.
sierpień 12, 2006
Zdzisław Raczkowski
Jezus u menadżera przy popie
marzec 24, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media