ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana 
Patologia w środowisku medycznym 
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
Wszystko pod kontrolą 
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
 
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia 
 
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID  


 
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków 
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Skazany za pestki moreli, B17  
Faszyzm w barwach demokracji 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne 
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?



 
więcej ->

 
 

Wielki mit pod nazwą Unia Europejska - padł.

Mało kto dziś pamięta, że przekształcenie EWG w Unię Europejską miało (teoretycznie) na celu, sprostanie konkurencji dynamicznie rozwijających się gospodarek Azji - z jednej strony, oraz gospodarce Stanów Zjednoczonych - z drugiej.

Po rozwianiu pierwotnych obaw - co do wspomnianej konkurencji, politycy zachodnioeuropejscy bardzo szybko zmienili cele swego działania.
Oto bowiem w sidła unii wchodziła niczego nie spodziewająca się naiwna zwierzyna.
Tą zwierzyną stały się kraje kandydujące do Unii - kraje Europy Wschodniej.

Kiedy zwierzyna znalazła się w obrębie sieci, dyplomaci unijni energicznym postępowaniem, nie pozostwiającym żadnych wątpliwości, chcieli skręcić jej kark, narzucając zabójcze warunki uczestnictwa w Unii.
Nie spodziewali się jednak, że ktoś się zlituje nad zwierzętami i zrobi dziury w sieci.
Tym kimś jest Carl Beddermann.
Zwierzyna - Polacy bardzo szybko odkryli tą dziurę i kiedy przygotowali się do skoku przez nią, urzednicy unijni szybko wystawili przynętę w celu chwilowego odwrocenia uwagi.
A oto przynęta :

PAP/IAR 2002-11-26
Nowy pakiet finansowy UE dla Polski - Unia mówi "szczodry"

Premierzy: Polski - Leszek Miller (z lewej) i Danii - Anders Rasmussen na konferencji prasowej po spotkaniu w Kopenhadze (PAP/Radek Pietruszka)
Premier Danii Anders Rasmussen ocenił, że pakiet kompromisowych propozycji finansowych, zaprezentowany we wtorek Polsce, jest kompromisowy i szczodry i powinien się przyczynić do sfinalizowania negocjacji.

Po wtorkowym spotkaniu z premierem Leszkiem Millerem, który odwiedził z kilkugodzinną wizytą Kopenhagę, szef duńskiego rządu potwierdził, że zaproponowano Polsce możliwość podwyższenia poziomu dopłat dla rolników do 40%. Powiedział też, że na ten cel mogłoby być wykorzystywane do 20% funduszy na rozwój wsi.

"Jest to bardzo poważne ustępstwo" - ocenił duński premier. Powiedział również, że w pakiecie zaproponowano podwyższenie m.in. limitów produkcyjnych mleka.

"W ostatecznym rozrachunku sytuacja dla Polski jest bardzo pozytywna. Bilans netto Polski w roku 2004 wyniesie ok. 1,5 mld euro. A liczby za lata 2005-2006 są jeszcze bardziej pozytywne. Ogólne liczby za lata 2004-2006 przewidują bilans netto Polski z UE na poziomie 6,5 mld euro" - powiedział Rasmussen.

Premier Polski ocenił, że "to są kwoty, które będą stanowiły istotną pomoc dla naszej gospodarki".

Miller podkreślił, że podzielono postulat Polski w sprawie przesunięcia części środków z funduszu na rozwój wsi na dopłaty bezpośrednie. Dodał, że rozpatrzony musi zostać jeszcze w negocjacjach problem przepływu środków finansowych z budżetu polskiego do budżetu unijnego i z kasy unijnej do budżetu Polski.

Premier Danii podkreślił, że pakiety propozycji finansowych, przedstawione we wtorek krajom kandydującym, będą podstawą do negocjacji w ciągu dwóch tygodni, jakie pozostały do szczytu unijnego w Kopenhadze.

Czy ktokolwiek jeszce wierzy dziś w obietnice urzedników unijnych ?
27 listopad 2002

Artur Łoboda 

  

Archiwum

Wypowied? Płk. Chwastka z 5 lutego
luty 22, 2003
Zachrapał się na śmierć
sierpień 25, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Szantażyści z Wiejskiej
październik 19, 2004
Marcin Król / 2004-10-24
"Korzyści" z liberalizacji polskiego handlu
luty 9, 2007
Dariusz Kosiur
Radosław Sikorski zdymisionowany minister obrony
luty 6, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Chcecie wojny totalnej?
kwiecień 2, 2006
Artur Łoboda
Pożegnanie z suwerennością
kwiecień 23, 2003
przesłała Elżbieta
Kunszt prowokacji i dezinformacji...
luty 16, 2007
wasylzly
Kraków: działacze NOP aresztowani za działalność antyizraelską
styczeń 9, 2007
nop
Miejcie nadzieję
marzec 14, 2009
Adam Asnyk
The Strategy of Disintegration: False flags, dirty tricks and the dismemberment of Iraq
grudzień 26, 2006
David Montoute
Śmierdziel
listopad 13, 2004
Przyjaciele
lipiec 12, 2003
przeslala Elzbieta
Bezrobotni pikietują kuluary Sejmu
grudzień 19, 2002
PAP
Wcale nie pada deszcz
grudzień 17, 2005
Artur Łoboda
Ostra gra o kontrolę Azji Centralnej
grudzień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Pytania, pytania, pytania....
lipiec 30, 2003
Stanisław Krajski
Jajko czy kura? - Kapitalizm (3)
lipiec 28, 2004
Artur Łoboda
Bezprawne przetrzymanie pasażera w autobusie
czerwiec 25, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Śmierć gen. Sikorskiego a antypolskie interesy Wielkiej Brytanii
grudzień 15, 2005
Jan Duranowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media