ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? 
Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. 
Izrael w chaosie: ogłoszono całkowitą ewakuację, ponieważ ciężkie rakiety Iranu spadły na Tel Awi... 
 
CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” 
Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. 
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID  


 
Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana 
Patologia w środowisku medycznym 
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami 
 
GLOBALIZM - Prawdziwa historia 
Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów 
Jedyna rozsądna analiza początku wojny przeciwko Iranowi 
Nagła Eskalacja Wojny i Trzęsienie Ziemi w Iranie. Przypadek… Czy Sygnał Czegoś Większego? 
Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy  
To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" 
Jak to jest z kowidem na Florydzie? 
 
Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej 
Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy 
Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! 
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
 
5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy 
 
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
więcej ->

 
 

Maskony w służbie bezpieczeństwa?

W jednej ze swoich powieści Stanisław Lem pisze o tzw. maskonach, czyli chemicznych substancjach, rozpylanych po to, by stworzyć ludziom złudzenie dobrobytu i wygody; człowiekowi potraktowanemu maskonem wydawało się np. że popija winem chrupiącego bażanta, podczas gdy tak naprawdę w obskurnej norze robot wtłaczał mu do ust szlauchem porcję jakieś brei.

Inny autor science-fiction, Filip K. Dick w książce „Prawda półostateczna” opowiada, jak to w podziemnych lochach robotnicy wypruwają z siebie żyły, utrzymywani przez media w przekonaniu, że na powierzchni szaleje wojna jądrowa, podczas gdy żadnej wojny, rzecz prosta, nie ma, tylko elity uznały, że tak będzie im wygodniej i bezpieczniej.

Podobne podejrzenia co do prezentowanej rzeczywistości pojawiły się w polskim filmie „Seksmisja”, a wszystkie te pomysły wywodzą się z książki Jerzego Orwella „Rok 1984”, w której Wielki Brat uzasadnia nakładane restrykcje knowaniami niejakiego Goldsteina, wroga ludzkości.

Kiedy bodaj 15 lat temu powstała w Polsce Agencja Rynku Rolnego, zwróciłem uwagę, że pomysłodawcą tej instytucji był przedwojenny pisarz Tadeusz Dołęga-Mostowicz. W „Karierze Nikodema Dyzmy” pan Kunicki, a tak naprawdę grandziarz i hohsztapler Kunik podsuwa Nikodemowi Dyzmie, będącemu jakby prefiguracją Lecha Wałęsy, pomysł utworzenia Państwowego Banku Zbożowego – instytucji wypisz-wymaluj identycznej z obecną Agencją Rynku Rolnego.

Oczywiście Mostowicz pisał swoją powieść jako satyrę, podczas gdy i Lech Wałęsa i Agencja Rynku Rolnego istnieją naprawdę i prawie nikt się temu nie dziwi. Widać wyra?nie, że tzw. życie próbuje z opó?nieniem naśladować literaturę. Wszystko to skłania do postawienia pytania, czy rzeczywistość, zwłaszcza prezentowana w mediach jest autentyczna, czy podstawiona.

We czwartek 10 sierpnia media doniosły, że brytyjscy bezpieczniacy „zapobiegli” całej serii terrorystycznych zamachów na samoloty, aresztując co najmniej 20 osób. Ci aresztowani „zamierzali” wnieść na pokłady samolotów „niebezpieczne substancje chemiczne” w stanie płynnym jako bagaż ręczny.

„Podejrzanych” jest ponoć ponad setka. Zamknięto w związku z tym londyńskie lotnisko Heatrow, pasażerom zakazano wnoszenia bagażu ręcznego i poddano ich drobiazgowej kontroli. Szef bezpieki amerykańskiej Michał Chertoff powiedział, że natrafiono na „ślad Al-Kaidy”, ale do wieczora 10 sierpnia nie przedstawiono żadnych dowodów nie tylko udziału Al-Kaidy, ale nawet – czy próba zamachu rzeczywiście miała miejsce.

Oczywiście każdego, kto wątpi w udaremniony zamach, można oskarżyć, że ma fioła. Z drugiej jednak strony trudno nie zauważyć, że organizowanie terrorystycznego zamachu na samoloty akurat teraz i akurat w Anglii, gdzie opinia publiczna coraz bardziej obraca się przeciwko Izraelowi, byłoby ze strony czy to Al-Kaidy, czy jakichkolwiek islamskich terrorystów szczytem głupoty.

Można oczywiście założyć, że wszyscy oni nagle powariowali, ale w takim razie równie dobrze można założyć, że za terrorystów przebrali się agenci Mosadu, żeby zmienić nastawienie opinii brytyjskiej i światowej do Izraela. O ile oczywiście jakaś próba zamachu w ogóle miała miejsce i nie jest jedynie zakrojoną szeroko akcją połączonych razwiedek, żeby powierzone swojej pieczy użytkowe stada bydła zwane „społeczeństwem demokratycznym” przyzwyczaić do kolejnego ograniczenia wolności.

Tylko patrzeć, jak pasażerom samolotów każą rozbierać się do naga, a czy z powodu Al-Kaidy, czy wojny atomowej, czy straszliwego Goldsteina – to doprawdy już drobiazg.
20 sierpień 2006

Stanisław MICHALKIEWICZ 

  

Archiwum

"Podział limitów CO2 zahamuje wzrost gospodarczy"
czerwiec 19, 2008
UE - Lokomotywa
czerwiec 2, 2003
UE - Lokomotywa
Nowy kierunek strategiczny?
sierpień 26, 2008
Ignacy Nowopolski
Władza globalizacji - Jadwiga Staniszkis
styczeń 4, 2007
Goska
Przywódcy Czerwonych Khmerów przed trybunałem? Czyli kogo przed nim zabraknie...
listopad 24, 2006
Bartłomiej Doborzyński
Tomasz Gross – czy to profesor od żydowskiej historii, czy być może histerii Żydów uwłaczających Polakom?
styczeń 18, 2008
aferyprawa
Poland's pre-WWII activities helped to sow the seeds of defeat of Nazi Germany in the global war
kwiecień 15, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Za, a nawet przeciw
listopad 25, 2008
Artur Łoboda
Natura również popełnia błędy
wrzesień 30, 2005
Mirnal
Lisiewicz uniewinniony, ale nie daje za wygraną
grudzień 13, 2002
PAP
List otwarty do Jerzego Urbana
luty 6, 2006
Izaak Mosze Goldberg
Patriota Kaczyński
luty 10, 2006
LIST OTWARTY DO BIURA LECHA WAŁĘSY
listopad 22, 2005
Wiesław Sokołowski Redakcja pisma literackiego
Rozrywka jak na Titanicu- USA tonie :)
sierpień 11, 2007
marduk
Żydowskie święto w Sejmie i u prezydenta
grudzień 10, 2007
PAP
Appology for 1953?
sierpień 23, 2007
ICP
Popieram braci Kaczyńskich
czerwiec 16, 2007
, bez podpisu
Manipulacje, klamstwa, korupcja - dr Piotr Bein
marzec 15, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
Krótko o protestach lekarzy i pielęgniarek
lipiec 1, 2007
Dariusz Kosiur
Kształtem miłości piękno jest i tyle
listopad 8, 2008
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media