ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Los Angeles - piekło na ziemi 
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
 
Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? 
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja 
Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
Ludobójstwo covid 
Wywiad z CLAIRE EDWARDS  
Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? 
 
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu 
Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. 
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana 
Patologia w środowisku medycznym 
Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio 
Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. 
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
Covid to operacja wojskowa 
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” 
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
więcej ->

 
 

Wieża Pamięci

Profesora Cypriana Iwo Pogonowskiego nie trzeba nikomu przedstawiać. Ten niezłomny patriota, mimo podeszłego wieku, wsządzie, gdzie tylko może broni Polski przed oszczercami. Daje nam wszystkim przykład, ile można zrobić, gdy tylko odrzucimy skafander lenistwa i apatii.

Najnowszym pomysłem profesora jest wybudowanie w Warszawie Wieży Martyrologii - symbolu polskiej walki, polskiego umiłowania Ojczyzny i polskiego męczeństwa. Wydawałoby się, że jest to pomysł z księżyca. Przecież dziś, kiedy Polska ledwie trzyma się na nogach, kiedy degrengolada państwa i demoralizacja społeczeństwa sięgają nowych szczytów, nie czas na wznoszenie symbolicznych pomników.
Czy rzeczywiście?
Dla kształtowania i utrzymywania tożsamości narodowej nie ma ważniejszej rzeczy niż zbiorowa pamieć. Nic tak nie wpływa na postawy i zachowanie młodych ludzi, jak wzory narodowej wielkości zaczerpnięte z historii przeszłych pokoleń; nic tak nie umacnia wiary w siebie i nie kształtuje narodowego ducha, jak przypomnienie postaw tych, którzy oddali się Ojczy?nie w całopalnej ofierze.
Iwo Pogonowski chce, aby w miejscu Pawiaka, gdzie oddało życie ponad 37 tys. polskich patriotów stanęła wieża o wysokości co najmniej 300 metrów - dominująca nad miastem, wyposażona w pięć tarasów widokowych - Wieża Pamięci. Budowla nowoczesna architektonicznie - prawdziwy symbol miasta, które dziś przebija wiernopoddańczy sztylet posowieckiego Pałacu Stalina.
Upamiętniałaby ofiary Niemców i Sowietów. Na niższych kondygnacjach znalazłyby siedzibę Muzeum Katynia i Muzeum Pawiaka. Ściany widoczne z poziomu ulicy i niższych kondygnacji pokrywałyby nazwiska tysięcy Polaków, którzy oddali życie za Ojczyznę w Katyniu i na Pawiaku. Inwestycja powinna się sama finansować będąc nową atrakcję turystyczną polskiej stolicy...
Podoba się Państwu projekt?
Ja podpisuję się obydwiema rękami. W czasach takich, jak dziś potrzebne nam są symbole umacniające trzewia narodu.
Skąd pieniądze?
Nie tak dawno pewien Polak sugerował, że jest skłonny wydać 20 mln dol. na lot Sojuzem w kosmos. Może by przekonać kilku takich...
Poza tym, ten projekt rzeczywiście ma szanse zarabiać na siebie, a przy okazji uczyć, przypominać i zastanawiać. Pole do popisu jest olbrzymie. Mówić młodym ludziom o Polsce niejako "przy okazji" odwiedzin w Warszawie, to mówić skutecznie i prosto.
Wieża Pamięci prof. Cypriana Iwo Pogonowskiego przypominałaby polską historię całej Europie.
Pozostaje jeden drobiazg. Kto to zrobi?
17 lipiec 2003

Andrzej Kumor 

  

Archiwum

Scenariusze i reżyseria, po polsku
listopad 11, 2007
Marek Olżyński
Czeczeńscy separatyści oskarżają FSB o prowokację
wrzesień 6, 2004
PAP
Francesco Cossiga i zamach na World Trade Center
styczeń 17, 2008
Marek P.
Ballady Tadeusza Wo?niaka i moje bluesy w poezji
sierpień 26, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Wstydliwi pałkarze z "Wyborczej"
styczeń 27, 2006
Czesław T. Niemczyński
NEXUS - Bronie do zdalnej manipulacji mozgu
czerwiec 20, 2008
Goska
Przed wyborami
wrzesień 6, 2005
Goska
NIEMIECKIE NIEPORZˇDKI
marzec 1, 2003
Kazimierz Poznański
Czemu Akcja SUBITO jest potrzebna?
październik 31, 2006
Mirosław Dakowski
Wojna kolonialna
marzec 29, 2003
KWM
Gwrancje USA to czek bez pokrycia?
wrzesień 6, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Gówno znów wypływa na wierzch
styczeń 19, 2008
Artur Łoboda
"I zstąpił Duch i odmienił oblicze ziemi"
kwiecień 3, 2006
Marek Głogoczowski
Polski piesek, do nogi
kwiecień 4, 2006
PAP
Kto - komu i czemu służy
lipiec 2, 2008
Artur Łoboda
Kto chce wojny?
marzec 20, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
LISBONA = TARGOWICA
marzec 30, 2008
Inz. Jerzy Skoryna
Sprawy płk. Chwastka ciąg dalszy.
listopad 24, 2002
PAP
Dyrektywa z Waszyngtonu
lipiec 1, 2008
Tomasz Zalewski
Prawda czasu... SOBCZAK i SZPAK
kwiecień 8, 2003
Sobczak i Szpak
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media