ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej 
5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. 
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
Debata ws. pandemii COVID-19! 
Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni!  
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami 
 
We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… 
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię  
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
więcej ->

 
 

Wyrywanie Korzeni Pamięci Narodowej za Pomocą Fałszów Literackich


Zona moja brala udzial w dyskusji o ksiazkach fabularnych, w ktorych autorzy dopuszczaja sie falszow literackich, za pomoca przypisywania fikcyjnych i nieprawdziwych zdarzen postaciom historycznym. Jedna z uczestniczek wyrazila opinie, ze ksiazka Dan'a Brown'a p.t. "Da Vinci Code" jest wspaniala i kazdy powinien ja przeczytac.

Zona moja odpowiedziala, ze ksiazka ta jest oparta na spekulacji, a nie na zrodlach historycznych i jest podobna do falszu literackiego Philip'a Roth'a p.t. "Plot Against America," ("Spisek przeciwko Ameryce") i wyrazila opinie ze nalezy odrozniac miedzy powiesciami opartymi na fantazji, a falszowaniem znanych zyciorysow. Na to rozmawiajaca z moja zona osoba powiedziala, ze Lindberg, bohater narodowy amerykanski i glowna postac ksiazki Roth'a, byl "nazista."  
Ludzie nieraz postepuja nieetycznie w celu zdobycia rozglosu i sukcesu w sprzedazy ich ksiazek a wielu sposrod ich cztelnikow przyjmuje, nieraz podswiadomie, tresc tych falszow za prawde. W obu powyzszych ksiazkach, autorzy gwalca znana prawde historyczna. Podstawiaja oni fikcyjny i oszczerczy zyciorys historycznej osoby, na miejsce znanych faktow. W wypadku Roth'a, jest to taktyka zmieniania i wykorzeniania pamieci narodowej Amerykanow o ich bohaterze narodowym na korzysc mniejszosci zydowskiej w USA. Jest to zabieg podobny do pomawiania Sw. Maksymiliana Kolbe o antysemityzm, dlatego ze krytykowal lichwiarzy zydowskich i nieetyczne metody konkurencji w handlu, stosowane przez Zydow w Polsce przed wojna, czego on sam byl swiadkiem. W Niepokalanowie setki Zydow znalazlo schronienie i za to wlasnie Sw. Maksymiklian Kolbe zostal aresztowany i uwieziony w Oswiecimiu. a teraz gazety Michnika i Urbana oczerniaja go w Polsce jako antysemite..  

Ksiazka Rotha jest perfidnym oszczerstwem skomponowanym na zasadzie spekulacji, co mogloby sie zdarzyc, gdyby Lindberg byl innym czlowiekiem i mial inne poglady, niz je mial on w rzeczywistosci, o czym mozna sie przekonac na tysiacu stronach pamietnika Lindberga. Faktycznie Lindberg wogole na polityka nie nadawal sie i dobrze o tym wiedzial. Nie znosil on sztucznej i zaklamanej etykiety w dzialalnosci politycznej. Absolutnie nie chcial czytac przmowien pisanych przez innych ludzi. Charles Lindberg zasluzyl sobie na uznanie go jako amerykanski bohater narodowy, poniewaz byl pierwszym czlowiekiem, ktory przelecial samolotem przez Atlantyk.  
W 1938 roku, 27go pazdziernika, po wizycie w Rosji, Lindberg powiedzial, ze Zwiazek Sowiecki jest dla ludzi "pieklem na ziemi." Za to rzad sowiecki oglosil go wrogiem. Lindberg publicznie potepil okrucienstwa przeciw Zydom w Niemczech, w czasie nieslwanej "Kristal Nacht." W tym samym roku, jako pulkownik lotnictwa amerykanskiego, Lindberg pojechal do Niemiec, po uzgodnieniu z dowodztwem amerykanskiego lotnictwa. Mial on otrzymac w Berlinie odznaczenie za jego pionerska dzialalnosc w lotnictwie; dostal zaproszenie od Goeringa, zeby zapoznal sie z postepem niemieckiego lotnictwa. W czasie wizyty w Niemczech, dokonal on doklanego przegladu i ewaluacji lotnictwa niemieckiego. Lindberg zlozyl dobrze fachowo opracowane oficjalne sprawozdanie w tej sprawie po powrocie do Waszyngtonu.  
Lindberg glosno oponowal przeciw wojnie. Krytykowal on poparcie Roosevelta dla Sowietow. Lindberg byl krytyczny wobec dzialanosci ekonomicznej i politycznej niektorych, zwlaszcza pro-sowieckich, Zydow. Uwazal ich z niebezpiecznych podzegaczy wojennych i demoraliztorow, bardzo szkodliwych, poniewaz zdominowali oni radio, produkcje filmow w Hollywoodzie i prase amerykanska.  
Wbrew temu co opublikowal w swojej "fikcji historycznej" Roth, Lindberg nigdy nie byl kandydatem w wyborach na prezydenta USA. Natomiast po japonskim ataku na Pearl Harbor, Lindberg walczyl jako pilot przeciw Japonii i w walce powietrznej zestrzelil mysliwski samolot japonski. Lindberg zmarl smiercia naturalna w 1974 roku, natomiast w fikcji Roth'a, Lindberg zniknal w pazdzierniku 1942 go roku, jako niby prezydent USA.  

Niestety recenzje ksiazki Roth'a o Lindbergu ukazujace sie w pismach amerykanskich, jak na przyklad, w numerze listopadowym The New York Review of Books z 2004 roku, pisza ze gdyby faktycznie Lindberg kandydowal na prezydenta USA i byl przekonan nazistowskich, to historia potoczylaby sie inaczej. Prasa kontrolowana przez Zydow pisze tak, zamiast potepic falsze literackie, majace na celu swystematyczne niszczenie pamieci narodowej nie-Zydow, przy jednoczesnym popieraniu dazen zydowkich, a szczegolnie zydowskiego ruchu roszczeniowego. Dzieje sie tak tez obecnie w Polsce kiedy prawda o Jedwabnem i K. L Warschau jest systematycznie zaklamywana. Jest to metoda wyrywania korzeni pamieci narodowej za pomoca falszow.  
Jean-Claude Manifacier naspisal artykul "Wyrywanie swiatu korzeni." o Simone Wiel, francuskiej zydowskiej pisarce, bardzo madrej kobiecie.Byla ona autorka ksiazki "L'Enracinement," ("Zakorzenianie"), ktora to ksiazka jest uwazana za testament autorki zmarlej w Londynie, w 1943 roku. Nawolywala ona do uczciwego dialogu w spoleczenstwie i do uczciwego dochodzenia do prawdy. Pisala ona ze ciezkim grzechem wspolczesnej jej epoki bylo to, ze zaprzestano od dawna uczyc w szkolach logiki uczciwego dialogu. Pisala ona ze to czyni z ludzi, nieswiadome ofiary zaklamanych mediow. Niestety tak nadal sie dzieje na coraz wieksza skale i w ten sposob zbrodnia jedwabinska stale obciaza Narod Polski na arenie miedzynarodowej z powodu polityki "publicznych przeproszen i skruchy" stosowanej przez Kwasniewskiego.  

Wyrywanie korzeni pamieci narodowej za pomoca falszow literackich, jest wlasnie takim grzechem, jaki popelniaja autorzy wyzej wspomnianych ksiazek. Simone Wiel przestrzegala przed tym; niestety ofiarami tego grzechu jest pamiec narodowa Amerykanow o Lindbergu i Polakow, na przyklad, tak o Swietym Maksymilianie Kolbe, o K. L. Warschau, jak i o niemieckiej zbrodni w Jedwabnem popelnionej na Zydach w lecie 1941go roku i opisanej falszywie przez J. T. Grossa w ksiazce "Sasiedzi."
10 luty 2005

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Co drugi gimnazjalista z Mazowsza codziennie wypija po kilka napojów energetycznych
styczeń 10, 2008
Interia / PAP
"Nie udaje"
kwiecień 14, 2003
Deutsche Bank
kwiecień 16, 2003
red. Krzysztof
Masakra z Beit Hanoun 8.11.2006
listopad 12, 2006
Dorota
Czy Izrael szpieguje USA?
czerwiec 11, 2007
przysłał ICP
Pożegnanie Jana Pawła
kwiecień 6, 2005
Radio z wozu, koniom lżej?
kwiecień 7, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
"Kropka nad i" - taśma bez końca
lipiec 11, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
R. F. Kennedy Jr. żąda postawienia prezydenta Bush’a pod sąd
wrzesień 9, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Agresja ze wschodu
wrzesień 17, 2007
Marek Olżyński
Psy szkolone w Polsce
październik 5, 2006
MARDUK
Nauka, to potęga!
maj 17, 2008
Marek Jastrząb
Kiedy kurator działa inaczej
marzec 15, 2006
Marek Olżyński
Do Bronka Wildstaina
maj 19, 2006
TATAR
Co pomaga zrozumieć czym był komunizm
luty 26, 2009
Jadwiga Staniszkis
Cytat dnia
listopad 27, 2002
Artur Łoboda
Największy polski prozaik (wedle "tłumacza")
marzec 30, 2008
tłumacz
"Niewidoczny Słoń w Pokoju"
kwiecień 7, 2006
Iwo Cuprian Pogonowski
Tym razem Stan Tymiński wygra...
maj 27, 2005
kopista
Czy to jeszcze lewica?
listopad 29, 2003
Adrian Dudkiewicz
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media