ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc 
 
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
Mój dom, mój świat ...  
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... 
Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność 
 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków 
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. 
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
Wszystko pod kontrolą 
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
 
Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana 
Patologia w środowisku medycznym 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
Ukraińcy umierają walcząc z Rosjanami w interesie żydowskich włascicieli Ukrainy 
 
Bankructwo Ukrainy 
 
Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela 
 
Podobno to ten psychol Klaus Schwab 
To ten od "wielkiego resetu".  
więcej ->

 
 

Słowom naszym zmienionym chytrze przez krętaczy ... Orędzie noworoczne "prezydenta" RP

PAP
"Wolna Polska w zjednoczonej Europie – to spełnienie oczekiwań pokoleń Polaków i odsłonięcie nowego horyzontu dla nas, a przede wszystkim dla naszych dzieci i wnuków!" - powiedział w Sylwestrowy wieczór prezydent Aleksander Kwaśniewski w orędziu Noworocznym.

Nawiązując do zakończonych pomyślnie negocjacji Polski z Unią Europejską, prezydent podkreślił, że w ten sposób "wypełnia się przesłanie polskiego Sierpnia i polskiego Okrągłego Stołu, gdy Polacy wybrali drogę przemian, wiodącą nas do demokracji i wolnego świata".

"Wszystkim polskim premierom i rządom po 1989 roku należą się słowa uznania za konsekwentne reformowanie kraju, za wysiłek włożony w negocjacje. Podziękujmy polskiemu Kościołowi za wytrwałe wspieranie naszych europejskich aspiracji. Słowa wdzięczności kieruję do parlamentu, do wszystkich instytucji i osób, które przybliżały Polskę do Unii i Unię do Polski" - mówił prezydent. Dodał, że "podział Europy dobiega końca, zabli?niają się rany pozostawione przez Jałtę i Poczdam".

Aleksander Kwaśniewski podkreślił, że "osiągnięcia wśród międzynarodowej rodziny nie zwalniają nas z obowiązku kontynuowania reform – służących polskiej demokracji, gospodarce, społeczeństwu obywatelskiemu. W gospodarce polskiej – powoli, ale jednak - następuje ożywienie.(...) Niestety, nie brak problemów społecznych ciągle czekających na rozwiązanie". Dlatego "potrzeba nam ludzkiej solidarności, wyciągnięcia pomocnej dłoni, miłosierdzia. O tym właśnie mówił Jan Paweł II, podczas swej, jakże nas umacniającej, pielgrzymki do Ojczyzny".

"Polska staje się państwem prawa, szanującym obywatelskie wolności" - mówił prezydent. " Nasza demokracja potrzebuje jednak stałej troski o przejrzystość życia publicznego, potrzebuje determinacji w zwalczaniu korupcji, konsekwencji w budowaniu społeczeństwa obywatelskiego".

"Losy Polaków są dzisiaj – bardziej niż kiedykolwiek – wtopione w życie całej społeczności międzynarodowej". W tym kontekście prezydent podkreślił, że "ciągle największym zagrożeniem pozostaje terroryzm. Powtarzające się zamachy pokazują, że nie możemy czuć się bezpieczni.(...) Polacy dobrze wiedzą, że zagrożeń nie można bagatelizować".

Nawiązując do nadchodzącego roku, prezydent wyraził nadzieję, że będzie on "rokiem wielkich planów i decyzji. Czeka nas referendum w sprawie wejścia Polski do Unii Europejskiej. Zważmy wszystko, co leży na szalach; wszystko, co Polskę może wzmocnić lub osłabić.(...) . Rozstrzygniemy nie tylko o przyszłości naszej, ale i następnych pokoleń. I nie możemy sobie pozwolić na przegapienie tego momentu".

"Życzę, aby ten nadchodzący rok przyniósł nam jak najwięcej nadziei i poczucia satysfakcji. Aby polskie domy wypełniała radość i miłość, abyśmy wszyscy mogli dostrzec, jak wiele życzliwych i pomocnych dłoni i twarzy jest wokół nas" - powiedział prezydent.”


Komentarz zespołu

"Prezydent", który jeszcze niedawno twierdził, że nie wstąpił do Solidarności bo nie chciał ulec "owczemu pędowi".
"Prezydent", który bredził, że chciał rozsadzać PZPR od środka i dlatego idąc po trupach wspinał się po szczeblach komunistycznej kariery.
"Prezydent", roztaczający opiekę na wszystkie antypolskie działania Balcerowicza, przyczyniając się do upadku polskiej gospodarki i niewoli ekonomicznej Państwa Polskiego wobec światowego kapitału spekulacyjnego.
"Prezydent", mający na sumieniu więcej ofiar, niż cała komuna po 1956 roku.
Ten człowiek po raz kolejny napluł Polakom w twarz.
1 styczeń 2003

zaprasza.net 

  

Archiwum

Więcej urzędników po wejściu do Unii
sierpień 3, 2002
alt
"Ty żydzie"
luty 15, 2005
Artur Łoboda
Przewalanka w Polsce i w Rumunii, czyli paczki niespodzianki
grudzień 2, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Państwo surowe wobec maluczkich, nie dla zdrajców
styczeń 5, 2005
Mirosław Naleziński
Bankierzy i Złodzieje!
październik 15, 2003
Israel Shamir
Gra USA równoważenia sił w Azji a "Tarcza" w Polsce
marzec 3, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Przeżyj to sam
Najnowsza historia

wrzesień 30, 2003
AP
Neonazistowskie gówno
kwiecień 12, 2006
Artur Łoboda
Szpiclowski sabotaż
styczeń 25, 2008
Goska
Poziom zaufania społecznego
kwiecień 26, 2004
Szanowny Panie Prezydencie.
grudzień 17, 2005
Krzysztof Cierpisz
Morel
maj 13, 2003
przesłała Elżbieta
Dzielenie skóry na nied?wiedziu
październik 28, 2003
www.krakow.pl
Wideo z zabójstwa Saddama
grudzień 31, 2006
Dorota
Kaczyński na tropie układu
marzec 9, 2006
Referent i petent
lipiec 7, 2008
Marek Jastrząb
Zderzenie Poglądów w Głowie Bush'a
marzec 1, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Los Europy
sierpień 25, 2003
ABCnet
umiaru i rzeczowości...
październik 11, 2005
Tadzio
Ruch Przełomu Narodowego
czerwiec 19, 2008
Dariusz Kosiur
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media