ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! 
David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid  
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Ukraina: Maski rewolucji 
W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. 
Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana 
Patologia w środowisku medycznym 
W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? 
Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku 
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor 
 
JAK ŻYDZI ODEBRALI MAJĄTKI I WYSŁALI 100 TYSIĘCY POLAKÓW DO BRAZYLII 




 
Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
Ludobójstwo covid 
Wywiad z CLAIRE EDWARDS  
więcej ->

 
 

Czy zupa jest "rasistowska"?

Francuski sąd administracyjny orzekł we wtorek, że powiązana ze skrajną prawicą organizacja charytatywna może żywić bezdomnych zupą na wieprzowinie. Zakaz wydawania zupy ogłoszono w ubiegłym miesiącu, argumentując, iż było to dyskryminowanie żydów i muzułmanów, którzy nie jedzą wieprzowiny ze względów religijnych. Zdaniem sądu oferowanie zupy stanowiło co prawda „wyra?ną dyskryminację”, ale nie można tego zakazać, gdyż żywiono nią każdego, kto chciał ją jeść.

Burmistrz Paryża Bertrand Delanoe skrytykował decyzję sądu i wezwał policję, by się od niej odwołała. „W obliczu tej inicjatywy, która śmierdzi ksenofobią, chcę jeszcze raz wyrazić pragnienie ratusza, by zwalczać wszystkie formy dyskryminacji, rasizmu i antysemityzmu” – głosi oświadczenie Delanoe.

Krytykowaną przez burmistrza akcję podjęło nacjonalistyczne ugrupowanie Solidarność Francuzów (SDF). Według niego gotowana na wieprzowinie zupa to tradycyjne francuskie pożywienie. – Nikt nigdy nie był w stanie udowodnić, że komukolwiek odmówiono zupy bąd? odzieży ze względu na jego religię lub rasę – powiedział radiu France Info po ogłoszeniu wyroku adwokat SDF Frederic Pichon.

Za: PAP - TVP Serwis Informacyjny



KOMENTARZ BIBUŁY: Nie wiadomo czy śmiać się czy płakać z paranoicznego stanu umysłowego tych wszystkich "otwartych" i szukających wszędzie "ksenofobii, rasizmu i antysemityzmu". A może w tym szaleństwie jest metoda? Może wkrótce ci "otwarci" wprowadzą przepisy, by gar-kuchnie dla bezdomnych oferowały kilka specjalnych dań koszernych? Oczywiście, jak to przy koszerności bywa, trzeba będzie zachować talmudyczne przepisy "czystości" i zakupić osobne garnki, talerze, sztućce, kuchenki, no i zatrudnić sowicie wynagradzanego rabina, który będzie doglądał owej koszerności. Może właśnie o to chodzi?
Jak na razie zwyciężył rozsądek, ale czy na długo?
4 styczeń 2007

bibula- pismo niezależne 

  

Archiwum

Kwestie wiary
listopad 6, 2007
Artur Łoboda
Naturszczycy wracają
lipiec 13, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Reklamowi naciągacze
wrzesień 22, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
The Iraqi National Resistance
styczeń 22, 2008
nadesłał Marduk
Błędy RJP - *Sprawozdanie o stanie ochrony języka polskiego za lata 2003-2004*
lipiec 15, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Polska poniewierka
marzec 20, 2005
Psy szkolone w Polsce
październik 5, 2006
MARDUK
Polacy w końcu zabrali głos w sprawie Iraku
luty 3, 2003
PAP
Open Letter to Michael Jones and Israel Adam Shamir
lipiec 27, 2008
Przecieki w Mediach i Odpowiedzialność za Zbrodnie Wojenne
listopad 25, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Uwaga ogólna
grudzień 7, 2006
o
Napisz Millerowi co myslisz!!
Akcja mailingowa!

luty 28, 2003
Łódzkie pogotowie nie zabijało
sierpień 13, 2002
Dziennik Łódzki
Kiedy znieczulica powstaje
marzec 28, 2008
Marek Jastrząb
Bogactwa naftowe Iraku dla USA i W. Brytanii The Independent on Sunday
styczeń 8, 2007
Aschurbanipal
Nowy przywódca izraelskiej lewicy chce dialogu
sierpień 23, 2002
PAP
Prof. Karolina Lanckorońska nie żyje
sierpień 25, 2002
PAP
Edukacja
październik 10, 2006
Artur Łoboda
Zadanie specjalne wykonam
lipiec 31, 2004
Jakub Sakowicz
Pasek na oczach jest syndromem upadku
sierpień 6, 2002
Jacek Zalewski - Puls Biznesu
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media