ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok 
 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
Ukraina: Maski rewolucji 
W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 
 
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków 
Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. 
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" 
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.

 
Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI  
 
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
więcej ->

 
 

Lewe monety

***Zamiast na wystawne życie, gangsterzy z Bydgoszczy zyski ze sprzedaży kradzionych samochodów zainwestowali w mennicę. Gdy policjanci weszli na zaplecze sklepu mięsnego mennica pracowała pełną parą. Za podrabianie pieniędzy grozi nawet 25 lat więzienia.*** - Dziennik (6 września 2006)
Dawniej za podrabianie środków płatniczych otrzymywało się karę śmierci. Owo przestępstwo należało do jednych z "najwyżej ocenianych" przez sądy, bowiem godziło w gospodarkę państw zarządzanych jeszcze przez feudałów.
Teraz ich ranga podupadła, ale widać, że formalne zagrożenie jest i tak bardzo wysokie. Jednak niech gazeta - zamiast pisania o maksymalnej wysokości kary - opisze parę znanych przypadków z lat minionych. Kto i ile lat otrzymał oraz po ilu latach wyszedł, a dla pełnego obrazu oraz (aby odstraszyć kolejnych "wybijaczy" monet) - jakie finansowe a dodatkowe ogłoszono kary. I wówczas potencjalni przestępcy (my, czytelnicy) mieliby uczciwy pogląd na sprawę. Ale dziennikarze nie wykorzystują swych możliwości wychowawczych wobec społeczeństwa a tylko opisują ciekawe historyjki, zaś podawanych maksymalnych kar przecież nikt poważny na poważnie w tym kraju i tak nie bierze... Już uczniowie doskonale wiedzą, że grożenie karami to tylko dydaktyczna sztuczka, którą wszyscy znają i nie biorą na poważnie.
Gdyby zamieszczono kilkanaście nazwisk z ostatnich dziesięciu lat z podaniem wyroków i rzeczywistych długości odsiadek, to każdy planujący podrabianie pieniędzy, zadumałby się nad tą listą. Gdyby także w innych przestępczych dziedzinach załączano takie wykazy, to niewątpliwie spadłaby liczba złoczyńców. Oczywiście pod jednym warunkiem - wysokości rzeczywistych wyroków byłyby istotnie odstręczające, a nie ośmieszające Temidę...
15 wrzesień 2006

Mirosław Naleziński, Gdynia 

  

Archiwum

Stronnictwo Narodowe - wybory do Parlamentu Europejskiego
maj 18, 2004
Stanisław Bulza
Ministerstwo Finansów będzie skupować waluty
grudzień 6, 2002
IAR
Podliczanie becikowego czyli syndrom dziadka.
styczeń 12, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
Czy Ukraina jest krajem o newralgicznym znaczeniu dla Polski?
grudzień 31, 2004
Gregory Akko
7,8 mld złotych "strat" NBP
maj 30, 2008
Dziennik
Po pierwsze nie szkodzić
listopad 25, 2008
Artur Łoboda
Odbojnica ratuje życie
marzec 6, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Prośba o interwencję w kwestii piekarza, którego ściga Fiskus się za czynione dobro
listopad 9, 2006
Pan premier Kaczynski Zydom obiecal!!!!
marzec 3, 2007
zrodlo: http://www.jta.org/cgi-bin/iowa/breaking/1
"Niech bogaci rosną w siłę, a słabi i biedni niech giną"
Dokąd podążasz polska gospodarko

kwiecień 24, 2003
Zdzisław Miłkowski
Piekło w "nowym" Iraku
grudzień 13, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Kraków: Byli włodarze miasta staną przed sądem
lipiec 18, 2008
Wielkie nic w siebie zapatrzone. PRL - bis
grudzień 17, 2002
przyjaciel portalu
Frustraci paraliżujący miasto nibybombami
lipiec 22, 2005
Mirosław Naleziński
"Czy Papież przeprosi ofiary Solidarności" (7)
listopad 14, 2003
Kołodko zapowiada narodową krucjatę walki z bezrobociem
lipiec 27, 2002
PAP
Spada zaufanie do mediów publicznych
październik 10, 2003
Artur Łoboda
niestrudzeni - z kart historii
marzec 4, 2003
Miroslaw M. Krupinski (maj 1998)
Bez prywatyzacji dług publiczny może przekroczyć 50%
sierpień 27, 2002
PAP
Polska wypowiada wojnę Irakowi !!!
luty 26, 2003
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media