ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
Atak pistapo w Gdańsku 
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.  
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy 
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie 
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 
Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku 
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
Ludobójstwo covid 
Wywiad z CLAIRE EDWARDS  
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? 
Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. 
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku 
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
 
więcej ->

 
 

Wicepremier Lepper padł ofiarą prowokacji...

http://www.pnlp.org.pl/aktualnosci.php

Wicepremier Lepper padł ofiarą prowokacji, po raz kolejny przekonującej, że spisek nie jest niczym wyimaginowanym w polityce. Jak pisze "Dziennik" CBA chciała wyprowadzić Leppera z ministerstwa w kajdankach. Chodziło o to, by złapać dwóch łapówkarzy, a przy okazji udowodnić korupcję wicepremierowi Andrzejowi Lepperowi. Operacji nie udało się doprowadzić do końca. Lider Samoobrony nie został złapany za rękę, bo wójt gminy Mrągowo przez przypadek odkrył, że ktoś sfałszował jego pieczątkę.

Zdaniem "Dziennika" CBA podstawiło zatrzymanym w piątek współpracownikom Leppera swoich ludzi. Przez wiele tygodni udawali oni biznesmenów, którym zależy na odrolnieniu działki. Dla uwiarygodnienia operacji fałszowali pieczątki i podpisy urzędników. Tak zdobywano dowody na korupcję w ministerstwie rolnictwa.

Jak udało się ustalić "Rz", CBA w ostatnim czasie sprowadziło na testy bezzałogową maszynę naszpikowaną kamerami i mikrofonami. Jest ona w stanie z odległości kilkunastu metrów nagrywać d?więk i obraz nawet w zamkniętych pomieszczeniach. Maszyny takie do tej pory mają tylko USA i Izrael.

Sytuacja Polski zaczyna przypominać tą z końca XVIII w. Czołowe mocarstwa świata chcą, aby w Polsce był permanentny bałagan i Polska nie mogła być samosterowna, a czołgała się przed potęgami z, Zachodu i zza Wielkiej Wody.

Wysokonakładowa "Komsomolskaja Prawda" podkreśla w tytule, że "Polsce tarcza odbiła się czkawką". Gazeta uważa, że choć oficjalną przyczyną dymisji wicepremiera było podejrzenie korupcji, miała ona jednak podłoże polityczne.

Dziennik podkreśla, że w sprawie zniesienia embarga na polskie mięso na rynku rosyjskim Lepper wzywał do prowadzenia dialogu z Rosją na zasadzie "jeden na jednego", tymczasem bracia Kaczyńscy chcieli wywierać presję na Moskwę za pośrednictwem Unii Europejskiej. Przewodniczący Samoobrony - pisze dalej - nawoływał do przeprowadzenia referendum dotyczącego amerykańskiej tarczy antyrakietowej, ale dla Kaczyńskich ta inicjatywa była jak "ostry nóż", gdyż sprzeciwia się jej większość Polaków.

Według "Izwiestii", która powołuje się na wywiad udzielony agencji RIA-Nowosti po ogłoszeniu dymisji, lider Samoobrony po raz kolejny podkreślił, że tak on sam, jak i jego partia "kategorycznie sprzeciwiają się rozmieszczeniu bazy antyrakietowej USA w Polsce". Zapowiedział także, że jego ugrupowanie nadal będzie dążyć do przeprowadzenia referendum w tej sprawie.

"Kommiersant" zauważa, że jeśli w Polsce doszłoby do przedterminowych wyborów i zmiany władzy, prawdopodobnie nastąpiłaby poważna korekta podejścia do całej serii kluczowych problemów międzynarodowych. Wśród nich dziennik wymienia sprawę dostaw polskiego mięsa do Rosji, rozmieszczenie amerykańskiej tarczy przeciwrakietowej, czy kwestię stosunków Warszawy z Berlinem i Moskwą.

Tezę o związkach dymisji wicepremiera i tarczy antyrakietowej wysuwa również agencja ITAR-TASS.
12 lipiec 2007

aktualności pnlp 

  

Archiwum

Kongres Polski Suwerennej - Komunikat z dnia 6 listopada 2004
listopad 17, 2004
Kilka prawd o amerykańskich filmach
listopad 7, 2006
Dorota
Wróżki na odsiecz Balcerowiczowi
grudzień 29, 2005
Orwellowska dobranocka
maj 21, 2003
M. Krupinski
Robotnicy amerykańscy najwydajniejsi na świecie
wrzesień 2, 2003
Jews killed Jews to create the state of Israel
czerwiec 24, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
200 tysięczna demonstracja przeciwko amerykańskiemu militaryzmowi w mieście Vincenza
luty 25, 2007
lbc
Geopolityczna siła Iranu
maj 5, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Reżim Busha zamierza zaatakować Iran przy pomocy nuklearnej broni taktycznej
październik 1, 2006
Dorota Szczepańska
Topless
luty 3, 2009
PAP
Tajemnica spowiedzi samobojczego spiskowca
kwiecień 6, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
List Otwarty do Prezydenta George W. Busha
sierpień 17, 2004
Przesłał Marek Rowicki
gnidy
listopad 23, 2005
Fałsz, obłuda i zakłamanie
styczeń 28, 2008
Artur Łoboda
Geneza...
maj 17, 2007
"Integracja czy rozbój"
luty 20, 2003
Piotr z Calgary
„PEAK OIL” - w Disneyland zabawa skończona
lipiec 9, 2007
Prośba do Pana Boga (tytuł redakcji)
grudzień 17, 2006
Antoni39 lat
HAARP - straszna broń USA
luty 5, 2005
Polan
Bezrobotni pikietują kuluary Sejmu
grudzień 19, 2002
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media