|
| Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID |
|
| Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. |
|
| Bankructwo Ukrainy |
|
| |
|
| Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok |
|
| |
|
| Hashtag COVID1984 |
|
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
|
|
| OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI |
|
| |
|
| Kto mordował w Katyniu |
|
| Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. |
|
| Chazarskie tajemnice Rosji |
|
| Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. |
|
| FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ |
|
| |
|
| Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu |
|
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek |
|
| Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki |
|
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? |
|
| Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? |
|
| Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. |
|
| Strzeżcie się Obamy |
|
| Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? |
|
| Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? |
|
| Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” |
|
| Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii |
|
| |
|
| Pożary w Kaliforni - poważna analiza |
|
Jak lewacy spalili Los Angeles
|
|
| Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. |
|
| |
|
| Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi |
|
| |
|
| Orwell 2025 w USA |
|
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
|
|
| Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami |
|
| |
|
| Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 |
|
| |
więcej -> |
|
Podzielą się nieswoim
|
|
Doradczyni prezydenta USA George'a Busha ds. bezpieczeństwa narodowego Condoleezza Rice rozwiała wszelkie złudzenia co do roli ONZ w powojennym administrowaniu Irakiem. Zasugerowała ona, że Organizacja będzie odgrywać marginalną rolę w tym procesie. Amerykanie i Brytyjczycy dążą do przejęcia całkowitej kontroli nad Irakiem. Jednak w powszechnym odczuciu decydującą rolę w zarządzaniu Irakiem po wojnie powinni odgrywać jego mieszkańcy.
- Rola ONZ w odbudowie Iraku po zakończeniu wojny nie jest obecnie rozważana. Rola Narodów Zjednoczonych nie jest tym, nad czym dyskutujemy w tej chwili - powiedziała Rice w piątek na konferencji prasowej. Dodała, że w pierwszym etapie "odbudowy" Iraku główną rolę będą odgrywać USA i Wielka Brytania. - Nie powinno to nikogo dziwić. Biorąc pod uwagę, co znieśliśmy i co znosimy, nie jest to zaskoczenie, że koalicja będzie odgrywać główną rolę - stwierdziła Rice.
Doradczyni prezydenta Busha ujawniła amerykański plan "administrowania" Irakiem po ewentualnym upadku Saddama Husajna. - Zamierzamy zdemontować dyktatorski reżim Saddama Husajna. Będziemy pracować z Irakijczykami, naszymi partnerami koalicyjnymi oraz społecznością międzynarodową nad odbudową Iraku. Ale musimy całkowicie przekazać Irak pod kontrolę Irakijczyków tak szybko, jak to możliwe - powiedziała Rice. Jednak całkowicie ignorując powszechnie panujące wśród Irakijczyków antyamerykańskie nastroje, doradczyni prezydenta zapewniała, że tymczasowa administracja Iraku będzie kierowana przez osoby wyznaczone przez Amerykanów. - Będą one rządzić, dopóki Irakijczycy nie wybiorą własnego rządu - mówiła.
Społeczność międzynarodowa jest w większości zdecydowanie przeciwna amerykańskiemu protektoratowi nad Irakiem. W powszechnym odczuciu odbudową Iraku po wojnie powinni zająć się jego mieszkańcy, którym musi przyjść z pomocą wspólnota międzynarodowa. Niektórzy eksperci proponują, aby zastosować przykład Kosowa, gdzie również doszło do ataku niepopartego przez Radę Bezpieczeństwa ONZ (dokonało go NATO). W Kosowie cywilny i polityczny nadzór nad odbudową powierzono ONZ, pozostawiając NATO kontrolę nad regionem. Niektórzy postulują dokonanie wyra?nego rozróżnienia między "bezpieczeństwem" wojskowym a politycznym zarządzaniem, które powinno być w gestii ONZ.
Także ministrowie spraw zagranicznych Francji (Dominique de Villepin), Rosji (Igor Iwanow) i Niemiec (Joschka Fischer), którzy na sprawy powojennej przyszłości Iraku patrzą zwykle przez pryzmat gospodarczych interesów, podkreślili, że ONZ powinna odgrywać główną rolę w Iraku, zwłaszcza w sprawach humanitarnych. Villepin skrytykował amerykańskie pomysły powojennej odbudowy Iraku. - Irak nie jest ciastkiem lub Eldorado do podziału - stwierdził.
|
|
8 kwiecień 2003
|
|
przysłała Elzbieta
|
|
|
|
Miłość i rewolucja
kwiecień 6, 2007
Remigiusz Okraska
|
Wielkanocne cuda
marzec 18, 2008
Dariusz Kosiur
|
Izrael szykuje się na Irak ?
sierpień 10, 2002
PAP
|
Iracki ambasador apeluje do Polaków : świat stał się dżunglą, w której nie rządzi sprawiedliwość, ale wola silniejszego.
wrzesień 13, 2002
zaprasza.net
|
Gdzie ukrywa się socjalizm(!)
listopad 15, 2005
Marek Olżyński
|
USA: bezrobocie nie rośnie, ale nie jest dobrze
sierpień 3, 2002
IAR
|
Oszukani emeryci
październik 27, 2003
Michał Stankiewicz
|
Czyżby Początek Buntu w Ameryce?
listopad 19, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
11 września
wrzesień 11, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Milczenie za 400 milionów złotych
lipiec 14, 2002
PAP
|
Aleksander Kwaśniewski - prezydent RP
listopad 18, 2003
ljubitiel
|
Czy Izrael szpieguje USA?
czerwiec 11, 2007
przysłał ICP
|
Chiny wygrały z USA w... kasynie
luty 28, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
38 milionów durniów
czerwiec 21, 2008
Artur Łoboda
|
Ekologia a prawda
kwiecień 29, 2003
przesłała Elżbieta
|
Demograficzne podłoże kryzysu i gro?ba inflacji
wrzesień 17, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Lokacyjny sukces
sierpień 15, 2007
|
Czarny humor
czerwiec 6, 2003
zebrał i przesłał: bez podpisu
|
Prokuratura czy agencja ochrony?
czerwiec 24, 2004
|
Braun o Murdochu i TV Puls
styczeń 16, 2009
pp
|
więcej -> |
|