|
| Ludobójstwo covid |
|
| Wywiad z CLAIRE EDWARDS |
|
| Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” |
|
| Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. |
|
| Światowy dług |
|
| Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? |
|
| To tylko... / It's just... |
|
| Jak Nas wganiają w kajdany |
|
| Debata ws. pandemii COVID-19! |
|
| Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni! |
|
| Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy |
|
| ... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... |
|
| NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) |
|
| |
|
| Wygadał się |
|
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." |
|
| Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności |
|
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. |
|
| Aresztować Netanjahu |
|
| Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
|
| Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków |
|
| Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo? |
|
| Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego |
|
| |
|
| Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 |
|
| |
|
| Nazwisko Horban na mapie świata |
|
| |
|
| Atak pistapo w Gdańsku |
|
| Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r. |
|
| "patriotyzm" po 1989 roku |
|
| komentarz zbędny |
|
| Awantura w Sejmie o maseczki! |
|
| Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun. |
|
| Na wzór hitlerowski |
|
| Eksterminacja starszych osób w Niemczech. |
|
| Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu |
|
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.
Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.
Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... |
|
| Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID |
|
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.
„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. |
więcej -> |
|
Czy lobby Izraela zniszczy kandydaturę Barack’a Obama?
|
|

Sondaże opinii publicznej w Izraelu wykazują, że 65% Żydów tam zamieszkałych, domaga się szybkiego zawarcia pokoju z Palestyńczykami. Natomiast rządzący Izraelem radykalni sprzymierzeńcy lobby Izraela w Waszyngtonie robią, co mogą, żeby do takiego paktu nie dopuścić. Ten rozłam między Żydami widoczny jest też w USA w kampanii wyborczej na stanowisko prezydenta.
W USA jest głęboko zakorzeniony rasizm od czasów, gdy w koloniach angielskich „człowiek z jedną kroplą krwi murzyńskiej” był uważany za murzyna. Obecnie bogaci murzyni często żenią się z białymi kobietami „żonami trofeami” („trophy wife”). Termin ten stosuje się w USA też do bardzo młodych żon, o wiele starszych od nich bogatych ludzi.
Mulat, Barack Hussein Obama Jr., senator stanu Illinois, wybrany większością 70% głosów, postąpił inaczej i ożenił się z murzynką, również absolwentką prawa, Michelle Robinson, oraz należał wraz z żoną i dziećmi do „Afro-centrycznego,” nacjonalistycznie-murzyńskiego kościoła protestanckiego, którego pastor Jeremiah Wright był „natchnieniem” do książki Obamy pod tytułem: „Śmiałość Nadzieii.” Książka to była bestsellerem i jej sukces przyczynił się do ubiegania się przez Obamę o stanowisko prezydenta USA.
Umiarkowana miliardera żydowska, Penny Pritzker, zorganizowała wielkie fundusze na kampanię wyborczą Obamy tak, że ma on obecnie małą przewagę w procesie wyborczym na kandydata partii demokratycznej nad popieraną przez lobby Izraela, senatorką Hilary Clinton, o której znany dziennikarz, Tim Russert, powiedział, że będzie kontynuować politykę Bush’a w Iraku, tak jak to obiecuje czynić senator John McCain, ustalony już kandydat republikanów w wyborach na prezydenta USA.
Konserwatysta, murzyn, Shelby Steele, jest autorem książki: „Człowiek w Okowach: Dlaczego Obama Budzi Nadzieje i Dlaczego Nie Może On Wygrać,” ponieważ jego kandydatura ustawia dialog wyborczy na płaszczy?nie winy i krzywdy spowodowanej rasistowską przeszłością USA czyli „dramatu międzyrasowego,” w którym „siłą jest niewinność i wina słabością.” Jednocześnie Steele napisał 18 marca, 2008, że: „Nic nie może bardziej zagrażać kandydaturze Obamy, niż rewelacje, że od lat, co niedzieli, słuchał on skrajnie nacjonalistycznych i w afro-centrycznych kazań Wright’a w towarzystwie żony i dwu córeczek.
Według Steele, kazania Jeremiah’a Wright’a jakoby zieją anty-amerykanizmem, który w istocie rzeczy jest bardziej retoryczny niż faktyczny i ma na celu podkreślanie solidarność murzynów i mulatów takimi hasłami jak „God damn America.” Steele pyta: „czy zwycięstwo Obamy w wyborach byłoby ‘zbawieniem Ameryki’ przez odpuszczenie jej zbrodni rasistowskich?” Lobby Izraela cieszy się, kiedy Steele pisze, że kampania wyborcza Obamy polega więcej na manipulacji winy białych niż na poważnych sprawach.
Takie wypowiedzi pomijają twarde stanowisko Barack’a Obamy dotyczące potrzeby ewakuacji wojsk USA z Iraku w szybkim tempie, w przeciwieństwie okupacji Iraku przez następne sto lat w wersji senatora John’a McCain’a, popieranego przez ekstremistów żydowskich, takich jak talmudysta senator Joseph Lieberman i działacze ruchu neokonserwatywno-syjonistycznego oraz przemysł zbrojeniowy. McCain i Lieberman popierają atak USA na Iran.
Lobby Izraela, które chce “dla dobra Izreala” przedłużać w niekończoność okupację Iraku i żąda rozprawy zbrojnej z Iranem, naturalnie publikuje gdzie może materiały, które czynią z Obamy postać kontrowersyjną, zwłaszcza kiedy Obama mówi że: „Nikt nie cierpiał więcej niż Palestyńczycy,” oraz w przeszłości przyja?nił się z Palestyńczykiem profesorem uniwersytetu Columbia w Nowym Jorku, Edwardem Saidem, wielkim krytykiem wszelkich form kolonializmu europejskiego i amerykańskiego, jak też znawcą szkód zadawanych ludziom demoralizowanych rządami kolonialnymi.
Mimo pomocy finansowej miliarderki Penny Pritzker i innych, Obama jest atakowany w mediach artykułami neokonserwatystów-syjonistów, oraz takimi książkami oportunistów, autorów-murzynów, jak nowa książka Shelby Steele, pod tytułem: „Czy Obama Pozuje na Murzyna?” Jest zupełnie możliwe, że lobby Izraela zniszczy kandydaturę na prezydenta USA, senatora Barack’a Hussein’a Obamy, jun.
WWW.pogonowski.com |
|
18 marzec 2008
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
KRYZYS GLOBALNY I ROSJA
styczeń 18, 2008
Michaił Chazin
|
Z moich snów wypędzam wrogów
luty 21, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
|
Brońmy Korei Północnej!
lipiec 21, 2006
Workers Vanguard
|
Czemu cesarz Austrii przemianował Małopolskę na Galicję?
maj 10, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Chasydzi palą flagę Izraela !
luty 20, 2003
Artur Łoboda
|
Milena Rindal, fragmenty książki 'Ameryka - mit czy kit'
kwiecień 6, 2007
lś
|
Oświadczenie Kongresu Polonii Amerykanskiej
grudzień 22, 2002
Elzbieta
|
Wyroki za mówienie prawdy
luty 12, 2007
lś
|
Korea Płn wreszcie testuje broń atomową
październik 10, 2006
Stefan Korzeniowski
|
GUS: Tak dobrze nie było od 9 lat
styczeń 30, 2007
Interia.pl
|
pl.j.Fiasko demokracji,czy tryumf medialnego prania móżdżków???
październik 25, 2007
D.DUZY MALKONTENT.
|
Promocja obydwu przemysłów
styczeń 13, 2007
Stanisław Michalkiewicz
|
Dziad, czyli polski inżynier
maj 14, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Czy Izrael szpieguje USA?
czerwiec 11, 2007
przysłał ICP
|
Wedle Wyborczej w Polsce sprawy sądowe o błędy lekarskie w Polsce zaczynają funkcjonować jak w USA.
sierpień 3, 2005
Adam Sandauer
|
"Głupia historia" - list czytelnika pisma Culture Wars w sprawie artykułu prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego
luty 23, 2007
bibula- pismo niezależne
|
Jak to rozumieć...?
październik 31, 2008
|
Prawo dżungli czyli „twórcze niszczenie”
kwiecień 6, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Analny śpiewak
listopad 14, 2004
Mirosław Naleziński
|
Inteligent z Warszawy
sierpień 11, 2006
Adam Wielomski
|
więcej -> |
|