ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” 
 
Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku 
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
 
Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana 
Patologia w środowisku medycznym 
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) 
 
Jedyna rozsądna analiza początku wojny przeciwko Iranowi 
Nagła Eskalacja Wojny i Trzęsienie Ziemi w Iranie. Przypadek… Czy Sygnał Czegoś Większego? 
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek  
 
Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI  
 
Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter 
 
Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków 
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. 
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
więcej ->

 
 

Mataczenie i kretactwa w Sadzie Rejonowym w Leczycy



O nieodpowiedzialnosci i mataczeniu na sprawach sadowych przez sedziow i adwokatow jest juz faktem, gdzie sedzia wspolnie z mecenasem potrafi z oskarzonego zrobic ofiare a z ofiary przestepstwa oskarzyc go na podstawie oszczerstw i pomowien.
Chce dac przyklad, gdzie oskarzajac sasiada z art. 190 kk i 193 kk par.1 sprawe prowadzil boski sedzia p. L.Witczak, a obronca oskarzonego byl mec. Lisiecki.
Poniewaz bylo prowadzone sledztwo na policji, nastepnie w sadzie rejonowym w Leczycy gdzie ja i syn bylismy ofiarami przestepstwa majac naocznego swiadka, ktory byl na miejscu zdarzenia w dn.13.06.2006 r, to musze stwierdzic ze zdumieniem jak wygrywa w sadach klamstwo, natomiast mowienie prawdy pod przysiega jest juz malo znaczace.
Sedzia wspolnie z mecenasem tak pokrecili sprawa od poczatku, ze wygralo przestepstwo i klamstwo a przegrala prawda.
W zwiazku z tymi ukladami mafijno-kolezenskimi postanowilam odsunac Sedziego od tej sprawy piszac do Prezesa Sadu i Prokuratury Rejonowej, poniewaz Sedzia wydzieral sie na mnie i na syna na rozprawie w obecnosci oskarzonego. Jednak wiara byla sedziemu a nie mnie i postanowiem sadu nie zostal odwolany.
W zwiazku z tym wydal zenujacy wyrok w ktorym mnie i syna oskarzal i uczynil nas wspolwinnych tego, ze sasiad wpadl mi do mieszkani i zagrozil synowi z piescia, ze mu leb ukreci.
Po ogloszeniu wyroku wyszlam z synem z sadu i spojrzalam przypadkiem w okno a tam Sedzia Witczak wraz ze swoja swita stoi i smieje sie nam prosto w twarz trzymajac sie za boki. Prostackie i bulwersujace zachowanie sedziego, bo wydajac taki wyrok dal nam do zrozumienia, ze sprawiedliwosc jest tam gdzie sa pieniadze.Przygladalam sie temu widokowi wspolnie z synem lat 17, ktorzy byl tym widokiem calkowicie zniesmaczony.
Nieformalne i skorumpowane uklady mafijno-kolezenskie pomiedzy sedziami adwokatami i prokuratorami doprowadzaja do wydawania zenujacych wyrokow. Godnosc i etyka zwodowa sedziego sezla na boczny tor i ktos taki moze wydawac wyroki zachowujac sie jak prostak pajacujac w oknie. Jest to dla mnie calkowita kompromitacja wymiaru sprawiedliwosci,gdzie sedziowie i prokuratorzy uwazaja sie za nietykalnych.
W sadach gina dokumenty do ktorych przyczyniaja sie sedziowie wspolnie z adwokatami. Dokonuje sie spisku przeciwko ofiarom, przedluza sie procesy w imie wlasnych korzysci.
Dokument ktory wyciagnieto z moich akt w Sadzie Grodzkim przez drugiego sedziego prowadzacego sprawe za wykroczenie, ktorego nawet nie dokonalam zostalam pomowiona przez zone oskarzonego oczywiscie na polecenie
mecenasa Lisieckiego zostal celowo usuniety, bo tam napisana byla prawda. Poszlo do Prokuratury zawiadomienie o podejrzeniu dokonania przestepstwa z art. 276 kk
dostalam odmowne postanowienie i zlozylam zazalenie do Prokuratury Okregowej w Lodzi.
Obecnie Prokurator Okregowy wyslal do Sadu Rejonowego w Leczycy II wydzial karny w cwlu rozpatrzenia.
Z tego tez powodu Sad Rejonowy probuje mnie wykonczyc i mojego syna poprzez nekanie mnie oskarzeniami z Sadu Grodzkiego za wykroczenia ktorych nie popelnilam, ale tam padaja wyroki na odwrot. Niewinna to jest winna, natomiast sasiad dopuscil sie przestepstwa zostala sprawa umorzona.
W zwiazku z tym przestalam wierzyc, ze zostanie sprawa tego dokumentu sprawiedliwie wyjasniona oraz to, ze winni zostana ukarani. Dojdzie do nastepnego matactwa i krecenia. Sedzia potrafi nawet poprzekrecac zeznania robiac to za moimi plecami i tak jak mu pasuje.
Jest oczywiste, ze nie mam zadnych szans na wygranie
jakiejkolwiek sprawy w sposob uczciwy i sprawiedliwy.
Beda sie bronic na zasadzie jeden za wszystkich, wszyscy za jednego jak w mafijnych ukladach przestepczych.
Natomiast sedzia Witczak, ktory prowadzil sprawe karna sasiada po ogloszeniu wyroku , w ktorym domagalam sie zadoscuczynienia czyli naprawienia szkody w tym samym dniu zalatwil tak, aby wyroki na mnie i na syna z Sadu Grodzkiego, gdzie znow zostalismy pomowieni o cos cego nigdy nie zrobilismy przez zone oskarzonego, w ktorych to sad grodzki nalozyl na mnie i na syna kare po 150 zl.poprostu za nic, za niewinnosc. Te oskarzenia juz byly pisane na policji, gdzie funkcjonariusze publiczni tez przylaczyli sie do tych oskarzen mnie i syna stajac w obronie sedziow i adwokatow. Oskarzenie bylo z art.51 kw i 141 kw, a nastepnie zrobiono juz trzy artykuly nie mowiac juz ze inna byla tresc oskarzenia na policji i inna jest w aktach Sadu Grodzkiego. Oskarzenie jest tak ulozone, zebym ani jak ani syn nie mogli sie obronic.
Podaje dla przykladu tresc oskarzenia: "w okresie od miesiaca kwietnia do 27 maja 2006 r. w Leczycy przy ul. Dworcowej 5F zlosliwie niepokoili sasiadke T.M. i H.Graczyk (czyli zone oskarzonego)w ten sposob, ze glosno sluchali muzyki, a nadto poblicznie uzywali slow nieprzyzwoitych co wzbudzilo zgorszenie u H.Graczyk tj. o czyn z art.107 kw i art. 141 kw.Rowniez jest napisane ze w tym samym czasie i miejscu publicznie glosno uzywali slow nieprzyzwoitych co wzbudzilo zgorszenie u H. Graczyk tj, o czyn z art. 51 par. 1 kw. Takie samo jest oskarzenie na mojego syna. Takiej samej tresci sa poprzednie na mnie oskarzenia, tylko pisze ze od wrzesnia 2005 r, do stycznia 2006 r. slucham w nocy muzyki i zaklocam cisze p. H. Graczyk, czyli znow zonie oskarzonego z art. 190 kk i art.193 kk par.1.Pod tymi oskarzeniami podpisuja sie swiadczac nieprawde przed sadem sasiadki ktore sobie skrzyknela. Jest to wierutne klamstwo i oszczerstwa.
Te wszystkie oskarzenia na mnie i na syna sa pod stala kontrola mecenasa Lisieckiego, ktory nie umiac inaczej bronic oskarzonego wiec postanowil poprzez falszywe oskarzenia i pozniej dolaczyc do akt oskarzonego jacy to my jestesmy zli. A im wiecej oskarzen na mnie i na syna tym lepiej dla oskarzonego, a za sprawy w Sadzie Grodzkim te panie nie placa, natomiast mi kazano wplacic 300 zl, zeby oskarzyc te panie o pomowienia. W jednym z tych oskarzen byla notatka policjanta, ktory napisal ze nie slyszal ode mnie wulgarnych slow , ale dokonano przestepstwa i ta notatka zginela w Sadzie Grodzkim, a zostala wyciagnieta przez sedziego, ktory ta sprawe prowadzil wspolnie z mecenasem Lisieckim.
Zrobiono ze mnie nawet chora psychicznie, ten sam sedzia postanowil wyslac mnie na badania psychiatryczne bez mojej zgody, tylko nastapilo adziwienie, po otrzymaniu opinii przez lekarza psychiatre pozytywnej. Zona oskarzonego tak napisala na mnie oskarzenie, ze moglo tak wygladac, ale chyba sama ma cos z glowa piszac takie wynyslone bzdury. Natomiast u mnie w domu nie bylo zadnej interwencji policji na wszystkie te bzdurne oskarzenia.
Z ukladami mafijno-kolezenskimi widze, ze nie mam zadnych szans, bo majac teraz konflikt z Sadem Rejonowym, w zwiazku z zaginieciem dokumentu a z akt sadowych beda dowalac mi na calego.
Tego mozna sie spodziewac w panstwie demokratycznym, gdzie sedziowie prokuratorzy stoja ponad prawem i za nic nie odpowiadaja, ani za przekrety ani za mataczenie prawem, po prostu sa solidarni w sowim fachu.
Dziekuje , ze moglam sie gdzies wyzalic i napisac.

Z uszanowaniem
13 wrzesień 2006

Irena Starczynska 

  

Archiwum

SYSTEM PODATKOWY Polska potrzebuje naprawy cz.4.
październik 16, 2007
Dariusz Kosiur
Czy Rosja jest supermocarstwem?
marzec 17, 2008
tłumacz
Swiatowa inwazja starych bezboznych lichwiarzy
lipiec 31, 2005
Wojciech Gryc
Zaproszenie na odsłonięcie pomnika Romana Dmowskiego
listopad 9, 2006
/-/narodowcy
Wojna z Wyboru a Nie z Konieczności -- "Kłamstwa George W. Bush'a" i Tortury.
listopad 18, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Historyczna data
sierpień 20, 2008
Artur Łoboda
"Izraelskie Siły Obronne” – IDF
sierpień 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Teraz doradza Kaczyńskiemu
marzec 11, 2006
PAP
Na wyspie Rugia!
luty 24, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Oblicze frustracji czyli - "Konieczność pacyfikacji polskich służb specjalnych i prokuratury"
maj 12, 2005
konstytucjonalista
Refleksje post-Rychłocickie
sierpień 16, 2007
Marek Głogoczowski
Kulig na koszt niezaproszonych
maj 16, 2003
www.polandsecurities.com/orlen
Totalny kryzys SLD
czerwiec 4, 2003
przesłała Elżbieta
Brudna przeszłość byłego polskiego prezydenta Kwaśniewskiego
grudzień 6, 2006
M.J.Chodakiewicz
Licytacja hasła WOŚP
styczeń 10, 2009
Mirosław Naleziński, Gdynia
Ciekawostka
wrzesień 20, 2004
ccc
TP SA zapłaci 20 milionow złotych kary
styczeń 7, 2004
Pierwszy raz w tysiącletniej historii "Polska" popiera agresora.
styczeń 21, 2003
Artur Łoboda
Polska 1918-1939
październik 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Bez wyboru
październik 9, 2005
zaprasza.net
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media