ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
GLOBALIZM - Prawdziwa historia 
Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów 
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
To tylko... / It's just...  
Jak Nas wganiają w kajdany 
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela 
 
Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio 
Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. 
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. 
 
Ukraina: Maski rewolucji 
W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. 
Veto dla Funduszu Zadłużenia! 
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. 
Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków 
Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. 
więcej ->

 
 

Rozmowa z rabinem ISRAELEM SINGEREM


Pyt: - Z kim zamierzacie rozmawiac o problemie restytucji? W Warszawie mowi sie o prezydencie i premierze.....

-Dialog z najwyzszymi wladzami Polski w tej sprawie toczy od wielu lat. Problem poruszalem w przeszlosci podczas rozmow i z polskimi prezydenrami i premierami. Z prezydentem Lechem Kaczynskim podczas wizyty w Nowym Jorku. Bede rozmawial ze wszystkimi przedstawicielami wladz, jacy znajda czas na spotkanie w tej sprawie. Uwazam, ze jest to temat bardzo wazny dla nas, ale takze dla Polski.

Pyt:-Restytucja mienia byla problemem, przed ktorym stanely wszytskie panstwa tzw.mlodych demokracji europejskich. Jak na tle innych wyglada Polska?

-Sposrod panstw europejskich, ktore uwolnily sie spod dominacji sowieckiej, Polska jest najwiekszym panstwem, jaki z problemem restytucji mienia otraconego podczas II WS nie potrafil sie uporac. Wyjatkiem jest tez Bialorus, ( o Rosji zapomnial), ale ona z oczywistych powodow nie moze byc uwazana za panstwo demokratyczne.
Strona Polska podnosi argumenty, ze ze wzgledu na liczbe Zydow jaka mieszkala w Polsce, skala problemujest duzo wieksza niz gdzie indziej oraz, ze w obecnym stanie ekonomicznym budzet nie wytrzymalby odszkodowan. Odpowiadamy na to, ze 18 lat jakie uplynely od odzyskania demokracji, byly wystarczajace, aby do problemu odpowiedzialnie sie odniesc orac sformulowac jakies konkretne propozycje. Naturalnie rpzumiemy, ze to komunisci zabrali mienie po polskich Zydach, ktorych 90% wymordowano w czasie Holocaustu, a niemal wszyscy zostali przymuszeni rozmaitymi represjami do wyjazdu. jednak obecna demokratyczna Polska przejela zobowiazania poprzedniego pansrwa i MUSI to szanowac. Tym bardziej, ze korzysta z dobrodziejstw demokratycznego swiata, jak czlonkostwo w Unii Europejskiej czy NATO.

Pyt - Zdaniem wielu opinii na swiecie, w tym raportu bardzo wplywowej Ligi przeciw Znieslawieniu (ADL), antysemityzm jest w polsce problemem. Z kolei polskie wladze twierdza, ze antysemityzmu w Polsce nie ma oraz nie ma nan miejsca. Wiec co? Kraj bez antysemityzmu, ale z .... antysemitami?

- Mysle, ze nie potrzeba raportu ADL, by stwierdzic, ze jest w Polsce antysemityzm. podobnie jak w wielu innych krajach na swiecie, nie wylaczjac Ameryki. Problem jest w tym, ile jeszcze incydentow antysemickich musi sie wydarzyc, aby ten fakt zostal oficjalnie dostrzezony i uznany za realnie istniejacy. Najbardziej niepokojace wydaje sie to, ze realna sile polityczna posiadaja w Polsce partie o ekstremistycznym zapleczu i wizerynku, takie jak LPR Giertycha czy Samoobrona Leppera, a tworca apinii publicznej pozostaje antysemickie Radio Maryja.


Rozmawial:
Waldemar Piasecki
Nowy Jork
26 luty 2007

jan 

  

Archiwum

Umieć nadąrzyć za Ameryką?
październik 28, 2008
Gregory Akko
Dość mitów na temat Radia Maryja !
styczeń 30, 2007
czytlenik PNLP
7 mld zł deficytu Funduszu Ubezpieczeń Społecznych
maj 18, 2004
RECENZJA KSIAZKI W.BOJARSKIEGO pt „ O PRZYSZLOSC POLSKI” Problemy i wyzwania XXI wieku
kwiecień 3, 2006
Zbigniew Dmochowski
Łukaszewicz: Papież zostawił kapitał wiary, że będzie lepiej
sierpień 20, 2002
PAP
Astronomiczne Koszty Wojny i Pacyfikacji Iraku
styczeń 9, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Hindenburg and Hitler
kwiecień 30, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
cdsadca
kwiecień 17, 2005
caac
Czy Turcję skazano na osłabienie i zamęt?
październik 25, 2007
marduk
65 miliardów
luty 11, 2007
przesłała Elżbieta
Je?d?cy globalizacji
styczeń 16, 2005
Piskorski pod lupą
wrzesień 8, 2007
..
WP jak TPSA
październik 17, 2003
Tomasz Sęk
Czy USA jest dobrym oparciem dla Polski?
sierpień 3, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Nie wykorzystany interesik
marzec 9, 2007
Jan Lucjan Wyciślak
Anti-Communist Gorbatchev as the "Holy Terminator" of Russia
styczeń 17, 2005
Marek Glogoczowski
Działalność osi USA-Izrael Przeciwko "Irańskiej Giełdzie Paliwa?"
luty 8, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Obóz pięknej Polski?
kwiecień 29, 2007
Remigiusz Okraska
Korea Płn wreszcie testuje broń atomową
październik 10, 2006
Stefan Korzeniowski
Internet potężniejącą górą danych
styczeń 27, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media