ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy 
 
www.globalresearch.ca 
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO 
CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” 
Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. 
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. 
 
Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc 
 
Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith 
Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. 
Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne 
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?



 
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
więcej ->

 
 

Profesor Terrorysta, Czy Pochopne Oskarżenia?




Rzad Busha zastosowal ustawe Patriot Act z 2001 roku, zeby postawic przed sadem w stan oskarzenia profesora Sami al-Arian’a, za 17sto krotne naruszenie tej ustawy. Po okolo dwu i pol roku pobytu w wiezieniu al-Arian doczekal sie wraz z dwoma wspol-oskarzonymi rozprawy, podczas ktorej dwaj wspol-oskarzeni zostali uniewinnieni przez lawniko,w a profesor al-Arian zostal uniewinniony z osmiu zarzutow, a co do dziewieciu lawnicy nie mogli sie zdecydowac („deadlocked jury”) i wobec tego al-Arian pozostanie w wiezieniu az sad zdecyduje, czy go wypuscic na wolnosc, czy zatrzymac go w wiezieniu do nastepnej rozprawy.

Profesor prawa na University of Meryland, Michael Greenberger, powiedzial ze ten obrot sprawy wykazuje ze mimo jak ustawy Patriot Act „lawnicy nadal uzywaja zdrowego rozsadku, kiedy biora pod uwage przedstawiane im dowody.” Natomiast prokurator powiedzial ze nadal chce oskarzac al-Arian’a o wspieranie palestynskiej grupy terrorystow „w budynkach, urzadzeniach i srodowisku uniwersyteckim” na University od South Florida w Tampa, gdzie profesor ten wykladal informatyke i zorganizowal badania kultury islamu. Profesor al-Arian byl oskarzony o zbieranie pieniedzy na organizcje dobroczynnosciowa, ktora przekazywala pieniadze do ruchu palestynskiego islamskiego dzijad’u. Ruch ten byl zaklasyfikowany jako organizacja terrorystyczna przez rzad Bush’a.

Act oskarzenia zarzucil trzem oskarzonym o sfinansowanie atakow terrorystycznych, ktory spowodowaly smierc 100 osob w Izraelu i okupowanych przez Izrael terenach, arabskich. Wsrod zabitych mialo byc dwu Zydow, obywateli amerykanskich. Profesor al-Arian zaprzeczyl czlonkowstwa w jakiejkolwiek terrorystycznej organizacji, chociaz wyrazal sie ze spolczuciem o ofiarach palestynskich terroru izraerlskiego i stwierdzil ze Palestytnczycy, w tym terrorysci samobojczy, maja prawo bronic sie przed terrorem izraelskim. Niekrorzy Zydzi na Florydzie uwazali al-Ariana za przedstawiciela Palestynczykow na co on odpowiadal, ze oskarzenia te sa politycznie motywowane.

Od wczesnych lat 1990tych al-Arian, byl sledzony przez wladze federalne USA podobnie jak wielu innych jako podejrzany o dzialanosc agenturalna, na rzecz zagranicznych organizacji. Wowczas na podstawie istniejacych praw, dzialnosc profesora al-Arian’a byla chroniona w ramach wolnosci slowa.

Po wejsciu w zycie ustawy Patriot Act w 2001szym roku i pozniejszych orzeczeniach specjalnych sadow nadzoru, udostepniono prokuratorom acta, na podstawie ktorych prokuratorzu ci postawili al-Arian’a w stan oskarzenia z polecenia minstra sprawiedliwosci, John’a Ashcroft’a znanego fundamentalisty protestanckiego o pogladach neokonserwatywno-pro-sjoniostycznych.

Sadownictwo amerykanskie natrafilo na wiele trudnosci w wytaczaniu procesow przeciwko ludziom podejrzanym o terroryzm, poniewaz dawniej wypowiedzi ich byly chronione prawami dotyczacymi wolnosc slowa. Rok temu w czasie rozprawy sadu federalnego, w Idaho, lawnicy odrzucili oskarzenie przeciwko studentowi z Arabii Saudyjskiej, ktory za pomoca internetu zachecal do terroryzmu grupy terrorystow, wedlug artykulu Jess’a Bravin’a w The Wall Street Journal, z 7go grudnia 2005 roku, pod tytulem „Lawnicy na Florydzie Nie Zgadzaja sie Uznac Winnym Ex-Profesora na Federalnaj Rozprawie Sadowej Dotyczacej Terroryzmu” („Florida Jury Refuses to Convict Ex-Professor in US Terror Case.”)

Tego samego dnia, 7go grudnia, policja zastrzelila na lotnisku w Miami pasazera, ktory przyjecial z Columbii i byl podejrzany o posiadanie bomby w recznym bagazu, wedlug jego rozmow jego z pasazerami. Po jego smierci, towarzyszaca mu zona powiedziala, ze jej zabity przez policje maz, nie zazyl lekarstwa na jego dolegliwosci psychiczne i mowil od rzeczy. Zadnej bomby zabity czlowiek nie mial przy sobie. Powodem jego smierci bylo to, ze nie podporzadkowal sie natychmiast i nie wykonal polecen policji. Zostal on zastrzelony mimo protestow jego zony skierowanych do policji.

Zabity obywatel amerykanski, jest druga smiertelna ofiara pomylki policji, scigajacej domniemanych terrorystow. Poprzeni czlowiek, byl zabity tez przez pomylke, przez policje brytyjska w Londynie. Byl to Brazylijczyk. Zostal on zastrzelony, po obezwladnieniu go i powaleniu go na ziemie przez policjantow, ktorzy kilkakrotnie strzelili mu w glowe, poczem policjanci klamali, ze podejrzewali go o ukrywnie bomby pod marynarka. Czlowiek ten wowczas wogole nie mial marynarki na sobie. W atmosferze „wojny przeciwko terrorowi” policja popelnia tragiczne pomylki.

www.pogonowski.com
8 grudzień 2005

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Na zlecenie
czerwiec 27, 2003
Andrzej Kumor
Prezydent przestrzega przed pomysłami na "karykaturę RP"
listopad 11, 2004
Civitas dei
październik 5, 2007
...
"Żółte Niebezpieczństwo?"
luty 5, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Rzymska Targowica
październik 29, 2004
Nasz Dziennik
R. F. Kennedy Jr. żąda postawienia prezydenta Bush’a pod sąd
wrzesień 9, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Jan Paweł II
kwiecień 2, 2005
Wiesel krytykuje wypowied? Papieża o Izraelu
listopad 17, 2003
PAP
Przekazano plac budowy KST
listopad 3, 2005
www.krakow.pl
Ojciec Schulz : Papież zostawił Polakom program duchowy i społeczny
sierpień 19, 2002
PAP
Bush w 5. rocznicę wojny w Iraku: Wojna jest słuszna
marzec 21, 2008
marduk
Z korupcją wciąż nam do twarzy
sierpień 28, 2002
PAP
Terror Żydów przeciwko Żydom – Część pierwsza: Pogrom Kielecki
czerwiec 9, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Kilka uwag odnośnie wyborów prezydenckich
październik 24, 2005
Artur Łoboda
Co zmieni Traktat UE
wrzesień 8, 2007
Goska
Piję kawę ze wszystkimi politykami
wrzesień 9, 2002
Luiza Zalewska http://www.rzeczpospolita.pl
Zwycięstwo Zależy Od Irakijczyków
kwiecień 28, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Sztandary i proporczyki, przemowy i procesyje ...
sierpień 7, 2004
www.dziennik.krakow.pl
Islam prosperuje bez procentów składanych
listopad 21, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Znalezisko w zamorskiej kolonii Izraela
kwiecień 21, 2004
RMF
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media