|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
| 23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. |
|
| Polscy "nacjonaliści" o żydach |
|
| Po prostu zobaczcie |
|
| Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy |
|
| Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie |
|
| LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski |
|
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
|
|
| Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności |
|
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. |
|
| Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu |
|
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami". |
|
| FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ |
|
| |
|
| Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida |
|
| |
|
| Montanari: Szczepionka to wielki przekręt |
|
| Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. |
|
| Atak pistapo w Gdańsku |
|
| Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r. |
|
| 16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani |
|
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
|
|
| Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski |
|
| W obronie Naszej wolności |
|
| Los Angeles - piekło na ziemi |
|
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
|
|
| Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie |
|
| |
|
| Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda |
|
| Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj |
|
| Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek |
|
| |
|
| We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… |
|
| Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię |
|
| Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio |
|
| Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. |
|
| Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' |
|
| |
|
| Skazany za pestki moreli, B17 |
|
| Faszyzm w barwach demokracji |
więcej -> |
|
Korporacyjna maszyna wojenna w akcji
|
|

Następnym państwem zagrożonym bombardowaniem jest Iran. Teraz toczy się rozgrywka między zawodowymi dowódcami wojskowymi i „tchórzliwymi jastrzębiami” jak w USA nazywają cywilnych podrzegaczy wojennych. Rozgrywka ta zaczęła się przed atakiem na Irak i teraz zaostrzyła się z powodu planów ataku z powietrza na Iran. „Tchórzliwe jastrzębie” czyli „cywilni-militaryści” są pod przywództwem wiceprezydenta Dick’a Chenney’a i ministra obrony Donalda Rumsfelda. Podobno przygotowali oni dokładne plany bombardowania Iranu, podczas gdy dowódcy wojskowi otwarcie oponują przeciwko atakowi na Iran.
Iran postępuje zgodnie z podpisanym traktatem, który pozwala na wzbogacanie uranu w celach produkcji energii elektrycznej, przy jednoczesnej zgodzie na okresowe inspekcje sprawdzające, że uran ten nie jest stosowany do produkcji broni nuklearnych. Rząd Bush’a teraz żąda, żeby Iran naprzód przestał wzbogacania uranu, a potem zaczął rokowania z USA o nawiązanie stosunków dyplomatycznych.
Zawodowi wojskowi uwają, że plan bombardowania Iranu napewno spowoduje wielką ilość ofiar w ludziach i infrastrukturze Iranu, ale nie zniszczy programu nuklearnego w Iranie. Natomiast bombardowanie Iranu spowoduje wielki skok w cenie płynnego paliwa na świecie i co za tym idzie kryzys gospodarczy, podczas gdy ani wywiad USA, ani wywiady europejskie, nie wykryły jakichkolwiek tajnych urządzeń do produkcji broni nuklearnych w Iranie.
Mimo tego stanu rzeczy „tchórzliwe jastrzębie” z uporem prąku wojnie z Iranem, ponieważ cywile ci przedstawiają interesy przemysłu wojennego i ideologię radykalnych sjonistów, którzy oczekują od wojny wielkich zysków, bez osabistego udziału w przelewie krwi i zniszczeniach wojennych. Stało się tak w Iraku, gdzie wojsko chciało szybkiego podboju, a „cywile-militaryści” chcieli długiej i wyczerpującej Irak okupacji, w celu wprowadzenia tam „Planu Ekonomicznego” jak to opisał analityk ekonomiczny Greg Palast.
Plan ten miał dokonać „prywtyzacji” czyli rabunku zasobów Iraku, zwłaszcza pól ropy naftowej, za pomocą nowych praw i ustaw, takich jak bardzo niskie podatki od zarobku dużych przedsiębiorstw, oraz sprzedaż za bezcen banków i przemysłu. Ciekawe jest o ile w Polsce dzięki prywatyzacji wzrósł stan posiadania Balcerowicza, Kwaśniewskiego i ludzi im podobnych, od początku prywatyzacji do chwili obecnej?
Prywatyzacja Iraku naturalnie dotyczy głównie przejęcia za bezcen pól ropy naftowej i gazu ziemnego. „Plan Ekonomiczny Do Podboju” Iraku przygotowany był dla dobra wielkich firm, które byłyby, praktycznie mówiąc, zwolnione od podatków z importu i z eksportu. Dodatek „D” zawiera szczególy przejęcia całej gospodarki Iraku przez „wolny rynek,” co wymaga sporo czasu, więc początkowy plan wyborów w trzy miesiące po inwazji został odrzucony, ponieważ „jest rzeczą nieprawdopodobną żeby rząd wybrany w ogólnych wyborach, zgodził się na licytację dóbr narodowych, za bezcen włącznie za przemysłem naftowym.”
Dlatego L. Paul Bremer, dyrektor firmy miliardera Henryka Kissingera „Kissinger Associates,” specjalizującej się w handlu wpływami politycznymi, został wyznaczony na szefa władz okupacyjnych w Iraku i urzędował w jednym z pałaców Saddama Husseina. Z miejsca odwołał on wszelkie pertraktacje z tradycyjnymi przywódcami plemiennymi w Iraku i odłożył wybory na póżniej.
Bremer zamianował rząd marionetkowy, urzędujący w twierdzy amerykańskiej w Bagdadzie, w celu zaprowadzenia porzadków prawnych, według Planu Ekonomicznego oraz w celu dokonania nieodwracalnych tranzakcji zakupu kluczowych elementów w gospodarce Iraku. Bremer wydał 100 odpowiednich dekretów, w celu dostosowania Iraku do wymogów „Planu Ekonomicznego” - podboju geopolitycznego, pod przykrywką „demokratyzacji,” według wymogów lobby Izraela i lobby przemysłu zbrojeniowego.
Planiści-militaryści cywilni należeli do „Project for the New American Century,” „The American Enterprise Institute,” “The Center for Security Policy,” “The Middle East Media Research Institute,” “The Middle East Forum,” “The Washington Institute for Near East Policy, “The Jewish Institute for National Security Affairs,” oraz “The National Institute for Public Policy” i współpracowali pośrednio lub bezpośrednio z Pentagonem i przemysłem zbrojeniowym oraz z lobby Izraela.
Wszystkie instytucje wyżej wymienione służą jako kamuflaż zakulisowych powiązań Pentagonu z przemyslem zbrojeniowym i lobby Izraela, jak też pomagają przy fromowaniu planów wojennych snutych przez neokonserwatystów w rządzie Bush’a. Tak więc ci co zarabiają na wojnie, są w stanie wojny wywoływać. Dlatego też „cywilni- militaryści” są tak dalece zainteresowni wywoływaniem wojen i napięć międzynarodowych.
Natomiast napięcia między „cywilnymi-miliarystami” czyli „tchórzliwymi jastrzębiami,” i dowódcami, którzy nie tylko muszą decydować o życiu i śmierci oraz o zniszczeniach wojennych, ale też są odpowiedzialni za końcowy wynik i ocenę szansy zwycięstwa. Tymczasem „tchórzliwe jastrzębie”chcą przedłużać wojny i okupacje, ponieważ one zwiększają zyski przemysłu zbrojeniowego i wzmacniają Izrael. Tak więc zyskowność operacji wojennych więcej interesuje neokonserwatystów w rządzie Bush’a, niż wygrane na polu bitwy.
Z wojskowego punktu widzenia wojna i pacyfikacja Iraku jest fiaskiem, a natomiast z punktu widzenia zarobków przemysłu zbrojeniowego, to samo fiasko wojskowe, jest wielkim sukcesem finansowym korporacyjnej maszyny wojennej przemysłu zbrojeniowego i jego współpracowników. Fiasko to przyczynia się też do wzmocnienia sytuacji Izraela, jako monopolisty nuklearnego na Bliskim Wschodzie.
www.pogonowski.com
|
|
27 sierpień 2006
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Buchanan's pro-German and anti-Polish book "The Unnecessary War"
marzec 10, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Refleksje szczęściarza
marzec 24, 2008
Marek Ka
|
Hubris pani Sarah Palin
wrzesień 12, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kto je?dzi po naszych drogach?
maj 6, 2007
Marek Komorowski
|
2+2=
luty 13, 2003
Artur Łoboda
|
Marek Borowski: dobrze chronimy ziemię WP 2002-11-13 (10:46)
listopad 15, 2002
Sygnały dnia
|
Odrodzenie patriotyzmu Liga Slowian Polski!
wrzesień 23, 2006
Bogdan Trzy Radla
|
Globalna Walka o Paliwo przy Postępie Globalozacji
styczeń 25, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Nie chcą dopuścić?
lipiec 19, 2004
|
List do prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego
lipiec 24, 2005
Artur Łoboda
|
Prace dyplomowe i magisterskie
styczeń 18, 2006
|
"Fundusze strukturalne Unii Europejskiej"
kwiecień 26, 2003
przesłała Elżbieta
|
POLSKA - UNIA
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
Soros jako autor nowej książki
sierpień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Nie ma silnych na drogowych pijaków?
lipiec 21, 2005
Mirnal
|
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku
grudzień 31, 2005
zaprasza.net
|
Kelnerzy
sierpień 1, 2004
|
Janko muzykant 2004
sierpień 21, 2004
|
Dziwne dla Polaków Daty
listopad 27, 2007
Dariusz Kosiur
|
SZYKUJE SIĘ COŚ BARDZO POWAŻNEGO!
styczeń 30, 2007
zaprasza.net
|
więcej -> |
|