ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
Debata ws. pandemii COVID-19! 
Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni!  
Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków 
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. 
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
Orwell 2025 w USA 
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
 
Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… 
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię  
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów 
Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. 
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
Mój dom, mój świat ...  
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... 
Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! 
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
 
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
więcej ->

 
 

Nowa doktryna Jimmy Carter’a?


Kiedy prezydent Carter został wybrany w 1976 roku, Arabowie byli przekonani, że to będzie to następny poddany lobby Izraela i terroryzmu politycznego radykalnych syjonistów, którzy zawsze są gotowi zdecydować, że z ich punktu widzenia, nie ma wyboru i niewygodny człowiek musi zginąć tak, jak hrabia Folke Bernardotte i obaj bracia Kennedy, Jack i Bobby.

Carter nigdy nie miał kontaktu z Arabami do chwili objęcia władzy w USA, ale wkrótce po objęciu władzy zaprosił premiera Izraela, Yitzak’a Rabin’a, na równi z władcami Arabii Saudyjskiej, Jordanii, Syrii, i Egiptu do Waszyngtonu. Stało się to ku wielkiej irytacji Rabina, przyzwyczajonego do specjalnych ustępstw ze strony USA.

Carter popierał stworzenie niepodległego państwa Palestyńczyków, co zrobiło na Arabach dobre wrażenie. Myśleli oni, że Carter Żydów nie lubi. Pomylili się, ponieważ Carter uważał Arabów i Żydów za normalnych ludzi, którzy mają takie same prawa i w tym zgadzał się ze swoim architektem polityki zagranicznej Zbigniewem Brzezińskim oraz sekretarzem stanu Cyrusem Vance’m.

Dr. Brzeziński obecnie jest doradcą kandydata na prezydenta USA, Barack’a Hussein’a Obamy i niedawno w czasie wizyty w Syrii, był pytany przez studentów, dlaczego USA dopuściło do rewolucji w Iranie w 1979 roku i zbroiło muzułmanów do walki przeciwko Sowietom w Afganistanie, w grudniu 1979. Pytali go jak traktowałby Syrję rząd Obamy, jeżeli Obama wygra wybory. Wizyta Brzezińskiego w Syrii, niby siedliska terroryzmu, była potępiona przez rząd Bush’a.

Irytacja na Brzezińskiego była bez porównania mniejsza od szoku w Waszyngtonie, zdominowanym przez lobby Izraela, kiedy Jimmy Carter wylądował w Damaszku, w dniu 18 kwietnia, 2008 i konferował z prezydentem Syrii Assadem i szefem biura politycznego Hamasu, Khaled’em Meshaal’em, mimo tego, że rząd Bush’a nazywa Hamas „terrorystyczną organizacją.”

Carter popiera starania o pokój na Bliskim Wschodzie i uważa, że Izrael nigdy nie będzie żyć w spokoju i poczuciu sprawiedliwości, póki nie dojdzie do porozumienia z Hamas’em i innymi Palestyńczykami. Carter popiera pokój między Hamas’em i Izrael’em, albo przez zawarcie pokoju lub zawieszenie broni, przy jednoczesnym zwolnieniu kaprala Gilad’a Shalit’a, jeńca Hamasu od 2006 roku, w zamian za zwolnienie Arabów z więzień Izraela.

Carter popiera niepodległe państwo palestyńskie od 1977 roku, jak też dobre stosunki USA z Syrią, o czym Syryjczycy wiedzą i uważają go, za wyjątkowo uczciwego prezydenta USA, mimo tego, że podpisał on układ Izraela z Egiptem w Camp David, w 1978 roku. Syryjczycy ucieszyli się z wizyty Carter’a w 2008 roku, zwłaszcza, że przybył mimo sprzeciwu Condoleezzy Rice, zawsze posłusznej lobby Izraela.

Były prezydent Carter przemawiał w Jerozolimie 21 kwietnia, 2008 i powiedział, że Hamas jest gotów żyć w stosunkach dobrosąsiedzkich z Izraelem, w granicach z 1967 roku i zgadza się pomagać Mahmud’owi Abbas’owi w pertraktacjach z Izraelem. Hamas robi ustępstwa pod wpływem Syrii. Niestety tego samego dnia zostało zabitych przez wojsko Izraela siedmiu członków Hamasu, w czasie, gdy wie?li materiały wybuchowe na granicy Gazy.

Jako odpowiedzialny obywatel USA, Jimmy Carter pojechał na własny koszt, żeby ustalić prawdziwy stan rzeczy, niezależny od w wersji lobby Izraela, dyktowanej przez radykałów z Likudu, którzy jako rząd Izraela, chcą wypędzić Arabów z Palestyny. Skutki wizyty Carter’a mogą być pomocne dopiero dla następnego prezydenta USA, po Bush’u, który, niestety zawsze, popiera budowę „wielkiego Izraela.”

Obecnie Izrael zbrojnie walczy przeciwko siłom Hamasu w Palestynie i Hezbollah w Libanie. Na granicy z okupowanymi nielegalnie przez Izrael terenami Syrii, napięcie rośnie, w czasie obecnych manewrów sił Izraela, na granicy z Syrią. Syria jest sprzymierzona z Iranem i w każdej chwili, w izraelskiej tradycji, może być zdradziecko zaatakowana przez Izrael, mimo zapewnień prezydenta Peres’a i premiera Olmert’a, który w lipcu 2007 powiedział w telewizji Al-Arabiyya, że „Izrael chce pokoju, a nie wojny.”

Syria uznaje rezolucję Rady Bezpieczeństwa ONZ #242 potwierdzającą granice z 4 czerwca 1967. We wrześniu 2007, lotnictwo Izraela bombardowało Syrię i Izrael grozi wszystkim Arabom bronią nuklearną, której ma monopol na Bliskim Wschodzie. Natomiast prezydent Syrii, Assad, powiedział; „Wojny nie chcemy, ale jesteśmy przygotowani na atak Izraela na Syrię lub Liban, oraz na możliwość ataku USA na Iran,” (z którym Syria ma pakt wspólnej obrony).

Izrael chce dyktować warunki pokoju w oparciu o USA i nie chce oddać Syrii nielegalnie okupowanych terenów. Na razie wizyta Carter’a podniosła Arabów na duchu, ale nie miała wpływu na Bush’a, posłusznego lobby Izraela, ani na radykalnego Likudnika, premiera Olmert’a.

Carter naraża swoje życie w imię sprawiedliwego pokoju. Argument ten nie wiele obchodzi ani rząd USA ani Izraela. Carter, jeżeli dożyje, to pewnie opisze swoje wrażenia o Bliskim Wschodzie przez 30 lat, od czasu, kiedy był wybrany prezydentem USA, po punkcie zwrotnym, jakim była interwencja Kissingera, na korzyść Izraela z 1973 roku. Wtedy, Kissinger groził pogotowiem nuklearnym sił USA, przeciwko Sowietom i przeważył szalę na korzyść Izraela.

Kissinger skłócił wtedy Syrię i Egipt oraz wywołał rozruchy Kurdów przeciwko Saddam’owi Hussein’owi, tak żeby Irak nie mógł pomagać Syrii. W 1976 roku, Sowiety hamowały poczynania USA na korzyść Izraela, w obronie swoich podopiecznych Arabów. Obecnie USA ma bardziej wolną rękę, mimo tego, że prezydent Mahmud Ahadinedżad w Teheranie, nie podporządkowuje się wobec Waszyngtonu.

Carter jako 39ty prezydent USA działał odważnie z pomocą Zbigniewa Brzezińskiego. Obecnie jako człowiek prywatny, stary i chory, nie ma on wpływu ani na rząd Bush’a, ani McCain’a, jeżeli ten ostatni wygra wybory. Następne wybory prezydenckie w USA będą w 2013 roku, kiedy Carter będzie miał 89 lat.

W czasie inwazji Sowietów na Afganistan w 1979 roku, Carter ogłosił swoją doktrynę obrony interesów USA w Zatoce Perskiej. Obecnie jako były prezydent, Carter nie może formułować żadnych doktryn polityki zagranicznej USA. Może on podnosić na duchu Arabów, podczas gdy rząd w Waszyngtonie działa według instrukcji lobby Izraela, oraz woli Likudników, którzy wywodzą się z „Bajtaru,” faszystów żydowskich w przedwojennej Polsce.

WWW.pogonowski.com
27 kwiecień 2008

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Rosja znow defiluje. Teraz 4 Listopada- rocznice wypedzenia Polakow z Kremla.
listopad 7, 2006
anonim
Odbojnica ratuje życie
marzec 6, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Tarcza
wrzesień 1, 2008
Goska
Holokaust i cmentarze żydowskie jako "dziedzictwo Ameryki"
styczeń 18, 2007
bibula- pismo niezależne
Polski sen Prezydenta Rosji, Władimira P.
styczeń 4, 2007
W.P.
Jestem swinia,ale tego nie dostrzegam u siebie!
grudzień 21, 2006
kibic ale nie Urban
Eskalacja mordów i rola John’a Negroponte
styczeń 11, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
ROLA NEOFITÓW W DZIEJACH POLSKI
grudzień 30, 2005
przesłał Krzysztof Cierpisz
PKO BP - Zaniżona cena sprzedaży akcji
listopad 14, 2004
Lista Wildsteina - Wywiad wojskowy jako policja polityczna Czym był "okrągły stół"?
luty 5, 2005
Adam Sandauer
Dybuk niebezinteresowny
czerwiec 28, 2006
Rafał A. Ziemkiewicz
One for oil and oil for one
marzec 8, 2005
Przysłał prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Obozowisko bezrobotnych przed URM
sierpień 28, 2003
Mirosław Żeberek
Wyjść z pułapki zadłużeniowej
luty 21, 2003
Dariusz Zalega
Liberalni doradcy Watykanu
grudzień 10, 2006
Marek Głogoczowski
Kaczynski ostrzega przed przejeciem euro w glebokim kryzysie gospodarczym
styczeń 1, 2009
Narod Polski dziekuje Kaczynskiemu
Próba rozmycia odpowiedzialnosci - czyli "doradcy prywatyzacji"
styczeń 30, 2003
zaprasza.net
Artykuł na zamówienie - Interia odsłania oblicze
listopad 9, 2004
Smutna historia z Parczewa
grudzień 11, 2005
Marek Komorowski
Książę "polskiego" dziennikarstwa
czerwiec 7, 2007
Dariusz Kosiur
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media