ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Debata ws. pandemii COVID-19! 
Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni!  
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie  
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie...  
Veto dla Funduszu Zadłużenia! 
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. 
Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
To tylko... / It's just...  
Jak Nas wganiają w kajdany 
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) 
Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach 
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!

 
OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI  
 
Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
więcej ->

 
 

Wolna Polska

Drodzy Państwo! Przekonanie wszystkich ideowych zwolenników Unii Europejskiej o tym, że o wygranym, z ich punktu widzenia referendum zadecydują nie racje logiczne, ale zupełnie coś innego, jest tym, nad czym komuniści pracowali od dziesięcioleci: zabicie poczucia wolności w Polakach, wolności, która była naszym największym skarbem przez stulecia. Komuniści postarali się, aby ludzie naszego narodu, zagonieni zostali do pracy za pięć groszy i całowali ze czcią rękę, która pozwoliła im owe pięć groszy zarobić. Tak samo jest i dziś. Zwykli ludzie, żyjący bardzo skromnie, wręcz nędznie, ale ślepo wierzący w jakiś mityczny dobrobyt, który przyjdzie wraz z Unią, powtarzają jak w odurzeniu zaklęcie: "będzie lepiej". Nam będzie gorzej, ale naszym dzieciom będzie lepiej. Na jakiej podstawie? Skoro my będziemy biedni, to naszych dzieci nie wykształcimy. Im też będzie gorzej, zapewne znacznie gorzej niż nam. Skąd taka ufna wiara? - pisze jeden z moich korespondentów, człowiek, który doświadczył w swoim życiu jeszcze wolnej Polski.
Skąd pokorne wysłuchiwanie bezmiaru kłamstw, wypowiadanych przez ludzi, którym przecież nikt nie wierzy? Komunistom udała się świetnie pewna rzecz: zabili w Polsce logikę myślenia, klasyczną arystotelesowską logikę, która odpowiada, że żeby coś mieć trzeba być wolnym. Znają jeszcze i posługują się tą zasadą logicznego myślenia ludzie pamiętający Polskę niepodległą oraz ludzie żyjący na wsi, o ile uprawiają ziemię. Oni wiedzą, że ta ziemia zawsze ich wyżywi i pozwoli im przetrwać. Dzięki niej są samodzielni, samowystarczalni. Stąd także opór przed Unią na polskiej wsi, ale nie na wsiach popegeerowskich, gdzie całe życie jest oczekiwaniem na nędzny grosz rzucony z łaski pana. Jakież to upodlenie niegdyś dumnego, pracowitego narodu! Jak pisał Zbigniew Herbert: "Zamiast klasycznego systemu pojęć, kilka pojęć jak cepy". Żadnej dystynkcji w rozumowaniu. Ludzie są gotowi oddać wolność za niewolę. Nazywają tą niewolę wolnością. Wolnością nazywają konsumpcję. Ale czy winni temu byli tylko komuniści?
Prawica w Trzeciej Rzeczpospolitej, pomijająca całkowicie sprawę wolności, ostentacyjnie odcięła się od zagadnienia własności. Własność zostawiono komunistom, a jakieś ich uwłaszczenie uznano za konieczne, żeby nam nie przeszkadzali. To jest właśnie owe socjalistyczne oblicze polskiej prawicy. A przecież to, co wskutek tego dzieje się dziś w Polsce, to jest cynicznie i drobiazgowo zaprogramowany nieład. Nieład, który ustąpi wtedy, gdy będziemy mieć suwerenną prawicową władzę. Jakież spustoszenie zostało poczynione w umysłach ludzkich! Jakże zohydzone zostały pojęcia takie jak: polityka, prawica! Ludzie w Polsce nie chcą dziś słyszeć o suwerennym, polskim rządzie prawicowym. Nie chcą rozmawiać o elitach, o klasycznej konserwatywnej prawicy. Wiele środowisk, także katolickich zostało dotkniętych tym syndromem. Największe spustoszenie poczyniono w życiu narodu właśnie w tych dwóch dziedzinach: religijnej i w dziedzinie wolności. Carl Beddermann, w swojej książce będącej dramatycznym wezwaniem do Polaków, by bronili Polski, w książce wydanej przez oficynę wydawniczą "ad astra", mówi: "Jesteście jednolitym, zwartym narodem o pięknych tradycjach i kulturze. Mieszkacie na swojej ziemi od zawsze. Nikomu tej ziemi nie zabraliście. Umieliście ją chronić i uprawiać. Umieliście jej bronić, brońcie jej także i teraz przed wrogiem bardziej podstępnym niż dotąd. Takim, który ziemię zabiera i niszczy ducha. Gdzie się podział wasz opór, który był zawsze tak nieporównywalnie większy, niż wasza uległość? Żeby tak się nie stało, żeby opór był większy niż uległość, musi pojawić się u nas władza myśląca naprawdę po polsku. Władza niewidząca w Polakach jakiejś idei, choćby najbardziej szlachetnej i uduchowionej, ale żywych ludzi, którzy mają wiele twórczych możliwości i wiele bardzo konkretnych potrzeb. Ludzi, których nie usatysfakcjonuje nigdy państwo opiekuńcze, bo ono będzie tylko smutnym dzieleniem biedy, ale którym trzeba umożliwić realizowanie ich wolności, wolności powiązanej najściślej z własnością. Nic na pewno nie będzie w tej dziedzinie łatwe, ani szybkie, ale dzięki wrodzonej pracowitości uda się z pewnością wydobyć Polskę z kryzysu". "Dzielny naród zawsze przekłada szlachetną biedę wolności, nad zdeprawowaną służalczą zasobność"- powiedział Edmund Barge w refleksjach nad rewolucją francuską. Ale ta szlachetna bieda wolności nigdy nie jest tym samym, co bieda wyzutych z własności, upokorzonych, zmuszonych do sprzedaży własnej ziemi. Może być natomiast mężnym zmaganiem się z życiem ludzi, którzy kochają swoją ziemię i mądrze się o nią troszcząc, troszczą się też o braci, bo ponad wartościami materialnymi stawiają sprawy Boże: prawdę i walkę duchową o osobiste zbawienie.
Taka Polska byłaby też bogactwem Europy. Na taką Polskę liczy też Carl Beddermann oraz wielu, prawdziwych patriotów swoich ojczyzn i prawdziwych Europejczyków.
28 czerwiec 2003

Ewa Polak-Pałkiewicz 

  

Archiwum

Chiński student medycyny opowiada o pozyskiwaniu żywych organów do przeszczepów - tłumaczenie artykulu z "The Epoch Times" -
kwiecień 21, 2006
nauczyciel
"Polacy nie chcą pracy" - kolejna manipulacja
lipiec 13, 2004
Zaginiona nie(!)poszukiwana ?
kwiecień 17, 2006
zn
PAMIĘĆ NARODU
luty 5, 2003
Czy kierowcy powinni ponosić koszty leczenia ofiar wypadków?
kwiecień 17, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Mój wróg – moje państwo
marzec 24, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
Koszty kapitulanctwa (2)
czerwiec 18, 2003
prof. Jerzy Robert Nowak
Wyborów samorządowych ciąg dalszy<. Odbijanie piłeczki za 25 mln. złotych
grudzień 28, 2002
PAP
PiS wybrał kandydata na prezydenta Krakowa
wrzesień 17, 2006
Izrael Szamir "PaRDeS – studium Kabały" - Rozdział 11
kwiecień 21, 2006
przysłał Marek Głogoczowski
Asyryjka podaje Janowi Pawłowi II Krzyż
kwiecień 20, 2003
Elżbieta
Latająca trumna i awans polaków
listopad 15, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
Zakaz stosowania odsetek - czy to jest słuszne?
grudzień 25, 2006
hakim
Duże dzieci chcą wywołać pożar świata
luty 5, 2003
PAP
Jimmy Carter wszedł do jaskini zbójców
kwiecień 30, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Oskarżeni i oskarżeni
maj 10, 2005
Adam Zieliński
Afera tysiąclecia?
maj 19, 2006
kazik
Władysław Bartoszewski Jeszcze jeden „autorytet”
lipiec 12, 2006
Michał Miłosz
Unia Europejska dba o polskie dzieci
listopad 28, 2008
PAP
W Sejmie wrze, rolnicy czekają PAP
grudzień 7, 2002
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media