|
| Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski |
|
| W obronie Naszej wolności |
|
| TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! |
|
| David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid |
|
| Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków |
|
| Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo? |
|
| Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? |
|
| Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? |
|
| Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu |
|
| |
|
| Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji |
|
| O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji |
|
| Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana |
|
| Patologia w środowisku medycznym |
|
| Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu |
|
| Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. |
|
| whatreallyhappened.com |
|
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/
99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. |
|
| Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu |
|
| |
|
| Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem |
|
|
|
| Covid to operacja wojskowa |
|
| Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” |
|
| Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości |
|
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.
Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
|
|
| Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność |
|
| |
|
| NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) |
|
| |
|
| Warto posłuchać |
|
| Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych |
|
| Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym. |
|
| CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” |
|
| Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. |
|
| Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows |
|
| Program "niezaleznatelewizja" |
|
| Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi |
|
| |
więcej -> |
|
Czy choć jeden matoł przyzna się do błędu?
|
|

Kiedy przestrzegałem przed PiS, usłyszałem ze strony "prawdziwych Polaków", "patriotów" obelgi.
Zripostowałem je kiedyś artykułem o prowokacyjnym tytule "Kto z Was ma jeszcze jakiekolwiek złudzenia wobec PiS?"
Na co wytoczono obelgi najwyższego kalibru.
Mógłbym zapytać po raz kolejny...
Ale w tym momencie ludzie honoru przyznaliby, że się pomylili co do PiS.
Ludzie honoru...
Czy jest tu chociaż jeden taki?
(Artur Łoboda)
Prezydent o kandydaturze Kwaśniewskiego
Prezydent Lech Kaczyński powiedział podczas konferencji prasowej w Nowym Jorku, że uważa, iż polski rząd nie miałby nic przeciwko kandydaturze Aleksandra Kwaśniewskiego na szefa ONZ.
Zdaniem prezydenta rząd polski "nie miałby nic przeciwko temu, wręcz odwrotnie, przyjąłby z radością sukces Aleksandra Kwaśniewskiego w wyborach na sekretarza generalnego ONZ".
- Inna sprawa, jak wyglądały dotychczasowe działania sondażowe w tym zakresie, bo takowe były - dodał prezydent. Jednocześnie wyraził nadzieję, że w sprawie kandydatur na następcę Kofi Annana nastąpi "nowe otwarcie".
Pytany przez dziennikarzy o ocenę kandydatury prezydent Łotwy Vairy Vike-Freibergi, którą niedawno na szefa ONZ zaproponowały wspólnie Łotwa, Litwa i Estonia, Kaczyński podkreślił, że popiera ideę, by ONZ przewodził ktoś z Europy Środkowo-Wschodniej. Nikt z tego regionu nie zajmował dotąd takiego stanowiska - przypomniał prezydent.
Dodał jednocześnie, że ze względu na współpracę w regionie i bliskie kontakty Polski z państwami bałtyckimi, zwłaszcza z Litwą, kandydaturę taką należałoby skonsultować. - Muszę z przykrością stwierdzić, że dotąd takiej konsultacji nie było - zaznaczył.
Obecny sekretarz generalny ONZ Kofi Annan 31 grudnia kończy - po 10 latach - sprawowanie swej funkcji. Dotychczas zgłoszono sześcioro oficjalnych kandydatów na jego następcę - wśród nich czterech polityków i dyplomatów z Azji i jednego z Bliskiego Wschodu.
Sekretarza generalnego wybiera Rada Bezpieczeństwa, a jej wybór musi zatwierdzić Zgromadzenie Ogólne NZ.
¬ródło informacji: PAP
|
|
19 wrzesień 2006
|
|
|
|
|
|
Tezy do działania w ramach Programu Społecznego Polska 2005
marzec 24, 2003
Jakub Mariawicz
|
The Conspiracy Behind the European Union
maj 8, 2008
przeslala Elabieta Gawlas Toronto
|
Energetyczne Rezerwy Azji Środkowej Rosną
październik 17, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Restauracja "U Kononowicza"
listopad 27, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Polityczna schizofrenia
wrzesień 22, 2003
Nasz Dziennik
|
"Nie ma Kaszub bez Polonii, a bez Polski Kaszub"
wrzesień 23, 2005
przeslala Elzbieta
|
Wideo z zabójstwa Saddama
grudzień 31, 2006
Dorota
|
Pogrzeb Zofii Hertz
czerwiec 25, 2003
IAR
|
Prezydent pożyczy wojewodzie
kwiecień 4, 2007
|
Vox populi, vox Dei
lipiec 18, 2005
Witold Filipowicz
|
Zbiórka na *Varius Manx*
lipiec 19, 2006
MirNal
|
Kryzys w Rosji sprzyja Chinom. Ale w jaki sposób?
sierpień 19, 2008
tłumacz
|
Wpływy Chin szerzą się na świecie
wrzesień 2, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Amerykańskie wybory
listopad 5, 2008
Artur Łoboda
|
"Moralność"
czerwiec 30, 2008
PAP
|
Ankieta i Judeopolonia
Rzeczywistość czy zły sen?
wrzesień 28, 2006
Józef Bizoń
|
Idea nacjonalizmu na tle idei olimpizmu
sierpień 24, 2008
Paweł Ziemiński
|
Plac i słońce
styczeń 14, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Trzech śmieci
czerwiec 28, 2008
(ls)
|
Latająca trumna i awans polaków
listopad 15, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
więcej -> |
|