|
| Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 |
|
| |
|
| Strzeżcie się Obamy |
|
| Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? |
|
| Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie |
|
| |
|
| Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego |
|
| |
|
| Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 |
|
| |
|
| Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 |
|
| Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku |
|
| Jak to jest z kowidem na Florydzie? |
|
| |
|
| CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” |
|
| Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. |
|
| www.globalresearch.ca |
|
| świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO |
|
| Iwo Cyprian Pogonowski |
|
| Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego |
|
| Kto mordował w Katyniu |
|
| Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. |
|
| Debata ws. pandemii COVID-19! |
|
| Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni! |
|
| Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas |
|
| Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania |
|
| Rothschildów apetyt na Chiny |
|
| |
|
| Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS |
|
| |
|
| "Górale to męczą konie" |
|
| Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. |
|
| Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid |
|
| Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie |
|
| Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala |
|
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić? |
|
| Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień |
|
| |
|
| Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! |
|
| |
więcej -> |
|
2+2=
|
|

Podstawowym narzędziem ludzi podłych, cynicznych jest kłamstwo.
Jednym z przejawów kłamstwa jest zatajenie prawdy.
Polskojęzyczne media realizują obie te zasady.
Do dziś dnia w ani jednym znaczącym medium nie wyjaśniono na czym polegał "plan Balcerowicza".
Poza nielicznymi osobami, większość ekonomistów nie wyjaśniała zasad planu Balcerowicza i niebezpiecznych jego konsekwencji.
Z tego powodu należałoby odebrać tytuły naukowe 99% polskich ekonomistów.
Majaczenia samego Balcerowicza nie można poważnie traktować, ponieważ jest on kimś w rodzaju wielokrotnego psychopatycznego mordercy, który z racji uszkodzeń mózgu nie zdaje sobie sprawy z tego co czyni.
Być może jednak, jak sugerują niektórzy, Balcerowicz działa w zorganizowanej grupie przestępczej, której celem jest rozkradzenie Polski.
Nieodżałowany Stanisław Bareja, w swoim filmie "Poszukiwany, poszukiwana" przedstawił postać dyrektora wszelkich specjalności, którego nieodpowiedzialne przestawienie jeziora w planie zagospodarowania terenu i postawienie w jego miejscu wieżowca, skutkowało nagrodą za ten absurdalny pomysł.
Architekci zdają sobie sprawę, że postawiony w miejscu jeziora wieżowiec musiałby mieć wyjątkowo głębokie, a co za tym idzie kosztowne fundamenty.
Bareja swoim moralizatorstwem pouczał i ośmieszał.
W jednym z jego filmów pojawił się obecny autor największego skandalu III RP Lew Rywin i już wtedy przedstawiony został przez Bareję jako cwaniaczek i kombinator.
PRL pełen był "fachowców", z zawodu dyrektorów, znawców wszechrzeczy.
Podstawowa ich zdolność polegała na umiejętności utrzymywania kontaktów z odpowiednimi lud?mi.
Wystarczy spojrzeć na listę osób zaproszonych przez półmagistra na swoje imieniny, a zobaczymy polską czołówkę tych "fachowców".
Wydawało nam się, że wraz z upadkiem komuny ludzie tacy odejdą w zapomnienie.
Tymczasem oni tylko na jakiś czas przyczaili się, by po kilku latach wystąpić jako "profesjonaliści", "rzeczoznawcy", "analitycy" i w zmienionej strukturze polityczno - gospodarczej rozpoczęli swoje, zabójcze dla Kraju działania.
|
|
13 luty 2003
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Finis Poloniae?
listopad 8, 2007
Remigiusz Okraska
|
Unia Europejska zamierza wprowadzić powszechny zakaz tzw. negowania Holokaustu
styczeń 18, 2007
bibula- pismo niezależne
|
50 lat PAN...nauka upada a aparat partyjny trzyma się nie?le
grudzień 10, 2002
Artur Łoboda
|
Policzek dla Unii Europejskiej
luty 3, 2003
PAP
|
Dziewczyna? Do ilu lat?
lipiec 14, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
List 0twarty do Ministra Spraiwedliwości i Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobro oraz posła Artura Zawiszy
październik 1, 2006
|
Testament ks. Markiewicza
maj 2, 2003
przesłała Elżbieta
|
Kwaśniewski na czele zjednoczonej lewicy?
styczeń 17, 2006
|
Paranoja przed Szczytem
kwiecień 13, 2004
przesłał Adrian Dudkiewicz
|
NAUKA JE SEXY
kwiecień 11, 2008
Marek Jastrząb
|
POLSKA - UNIA 15
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
Polityka Busha a Polska
czerwiec 7, 2003
Krzysztof Wyszkowski
|
Ogłoszenia parafialne
(ponoć autentyczne)
czerwiec 9, 2003
red. Krzysztof
|
Akcja X
sierpień 6, 2003
przesłała Elżbieta
|
O powszechny dostęp do leczenia
maj 13, 2004
Adam Sandauer
|
Europejski Obszar Gospodarczy zamiast UE
maj 25, 2003
PAP
|
"Wot kultura".
Koniec okresu ochronnego
marzec 17, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl/
|
Kraków: Byli włodarze miasta staną przed sądem
lipiec 18, 2008
|
Dla kogo jest prawo?
kwiecień 16, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Dał nam przykład boliwarianin
marzec 9, 2007
pnlp
|
więcej -> |
|