ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć 
Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach 
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy  
To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" 
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” 
 
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
Orwell 2025 w USA 
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
 
Veto dla Funduszu Zadłużenia! 
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. 
Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS 


Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). 
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
Im – wolno, nam – nie 
Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? 
Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith 
Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. 
więcej ->

 
 

Izrael, Indie i Pakistan Powinny Zrezygnowac z Broni Nuklearnej?


Dziennik Haaretz, zawsze czujny na interesy Izraela, opublikowal 3, kwietnia 2005, artykul Amir'a Oren'a pod nieco przesadnym tytutlem "USA Twierdzi ze Izrael Musi Pozbyc sie Broni Nuklearnej" ("U.S. says Izrael must give up nukes").

Wczoraj, 2 kwietnia, Departament Stanu wezwal Izrael do pozbycia sie broni nuklearnej i do zgody na inspekcje miedzynarodowej Agencji Energii Atomowej.

Juz od dwu tygodni urzednicy amerykanscy stawiaja bron nuklearna Izraela w tej samej kategorii jak bron nuklearna Indii i Pakistanu. Urzednicy USA, Jackie Wolcott Sanders, ambasador do rokowan rozbrojeniowych i Mark Fitzpatrick, zastepca wiceministra, stwierdzili ze te trzy panstwa powinny postapic tak jak Ukraina i Afryka Poludniowa i tez zrezygnowac z posiadania broni nuklearnej. Niestety sa to "pobozne zyczenia" nikogo nie wiazace. Natomiast tytul artykulu Amir'a Oren'a jest przesadny i mobilizuje czujnosc sjonistow, w waznej dla nich sprawie broni nuklearnej w posiadaniu Izraela.

Od 1998 roku prezydenci USA Clinton i Bush zapewniali Izrael (premierow Benjamina Natanyahu, Ehud'a Barak'a i Ariela Sharona) ze arsenal izraelski nie bedzie oslabiony. Teraz Bush zajmuje sie Korea Polnocna i Iranem. Izrael, Pakistan i Indie nie sa oficjalnie wymieniane przez glownych reprezentantow USA od spraw rozbrojenia, ktorzy jak Robert Joseph i John Bolton, sa znani z popierania Izraela, a Sanders i Fitzpatrick sa znacznie nizszej rangi urzednikami.

Jakie Sanders stwierdzila: "Rada Rozbrojeniowa powinna postawic nacisk na powszechne rozbrojenie nuklearne i tak jak Afryka Poludniowa i Ukraina we wczesnych latach 1990., teraz Indie, Izrael i Pakistan powinny tak samo postapic, wyzbyc sie broni nuklearnej i poddac sie inspekcji Miedzynarodowej Agencji Energii Atomowej ONZtu i podpisac traktat przeciw rozpowszechnianiu broni nuklearnej. Traktat ten byl podpisany m.in. przez Iran i Koree Polnocna oraz niepodpisany przez Indie, Pakistan, Izrael i Kube. Jakkolwiek postep w rozbrojeniu nuklearnym swiata jest powolny, to USA nadal teoretycznie popiera uklad z 1995 roku, w ktorym to ukladzie jest wymieniony Bliski Wschod "wolny od broni masowego razenia."  

Wedlug Amir'a Oren'a izraelscy eksperci twierdza, ze rzad Busha nie zada rozbrojenia nuklearnego od Izraela, a kiedys w przyszlosci dobrze by bylo gdyby Bliski Wschod byl strefa wolna od broni nuklearnej. Izrael nie zgadza sie podpisac jakichkolwiek ograniczen posiadania broni nuklearnej. Teraz czyni to pod pretekstem, ze taki uklad nie pozwolilby flocie amerykanskiej w Zatoce Perskiej i okolicach miec broni nuklearnej. Izraelczycy w ogole oficjalnie w obecnej dyskusji nie mowia nic o pozbyciu sie izraelskiej broni nuklearnej, ale sledza wciaz z wielkim zainteresowaniem wszelkie amerykanskie wypowiedzi na ten temat.  

Konferencja dotyczaca rozbrojenia nuklearnego zwolywana jest co piec lat i tym razem jest to siodma z koleii. Skonczy sie ona pod koniec maja b.r. poczem w czerwcu. odbedzie sie spotkanie komisji rozbrojeniowej ONZ w celu wybrania jej przewodniczacego. Teraz przewodniczacym jest Mahammed ElBaradei, ktorego kandydature na nastepna kadencje USA jak dotad nie poparlo.

Samo pojawienie sie artykulu pod tytylem "USA Twierdzi ze Izrael Musi Pozbyc sie Broni Nuklearnej" jest dowodem jak wrazliwi sa Zydzi w Izraelu i w USA na sprawy arsenalu nuklearnego. Artykul ten mobilizuje poparcie dla Izraela podajac w przesadnej formie wypowiedzi Jakie Sanders i Mark'a Fitzpatrick'a. Artykul Oren'a ma widocznie zwracac uwage sjonistow na potrzeby Izraela i posiadanie przez to panstwo broni masowego razenia.

"The American Conservative" oglosil 28 marca, 2005, artykul Michael'a C. Desch'a pod tytulem "Podwojna postawa Szaransky'ego: Obronca powszechnej demokracji, uwaza ze prawa czlowieka nie sa wazne w Palestynie" ("Sharansky's Double Standard: For the advocate of universal democracy, human rights don't begin at home"). Autor cytuje artykul Sharansky'ego w Jerusalem Post w 2003 roku: "Wzgorze Swiatyni Jest Wazniejsze Niz Pokoj" poniewaz: "Panstwo Izrael nie bylo stworzone w celu osiagniecia pokoju i miliony Zydow nie przyjechalo do Izraela w celach pokojowych. Zydzi nie modlili sie o pokoj przez tysiacelat. Zydzi modlili sie zeby odzyskac Jerozolime." Propaganda Sharansky'ego, w ktora wierzy Bush, umozliwia jednoczesne niezachwiane poparcie dla ekstremistow sjonistycznych oraz jednoczesne uzywanie jako pretekstu "demokracji i praw czlowieka." W rzeczywistosci za kazdym razem, kiedy musi on wybrac, Saranky zawsze wybiera sjonizm a nie demokracje i prawa czlowieka (zwlaszcza jesli chodzi o Arabow w Palestynie i okolicach). Trudno znalezc w mediach amerykanskich, kontrolowanych przez Zydow, informacje na temat broni masowego razenia posiadanej przez Izrael jak tez informacji na tenat pogwalcania przez tenze Izrael praw ludzkich Palestynczykow.

Opinie Szaransky'ego, ministra w rzadzie Sharona, w sprawie konfliktu palestynskiego nie daja pierwszenstwa ani demokracji, ani samostanowieniu jako najwazniejszym wartosciom. Autor nawoluje przeydenta Busha, zeby znalazl sobie innego mentora do spraw demokracji i praw czlowieka. W obecnej chwili dobry i objektrywny mentor jest Bushowi bardzo w tych sprawach potrzebny. Niestety tym mentorem nie moze byc Sharansky i jego wyzej cytowane opinie, ktore "uzasadniaja" posiadanie broni nuklearnej przez Izrael.

Gdyby tytul artykulu "USA Twierdzi ze Izrael Musi Pozbyc sie Broni Nuklearnej" faktycznie opisywal prawdziwy stan rzeczy, to byloby to powodem do optymizmu w obliczu groznej sytuacji na Bliskim Wschodzie. Niestety tak nie jest jak to widac z artykulu profesora Michael'a Desch'a, ktory jest kierownikiem katedry politologii do spraw wywiadu i bezpieczenstwa panstwowego w Texas A&M University.  
6 kwiecień 2005

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Ważna książka
marzec 29, 2005
Jan Klass
Bilans kosztów członkostwa Polski w UE
lipiec 2, 2006
Dariusz Kosiur
Podług siebie
marzec 15, 2008
Artur Łoboda
Światowe protesty przeciwko atakowi żydowskich terrorystów na Gazę - wideo z różnych części świata
styczeń 11, 2009
hgw
Śmierdzący Radzio czyli Krucjata za Papieża
wrzesień 22, 2006
Dorota
TP SA zapłaci 20 milionow złotych kary
styczeń 7, 2004
"Złodzieje, nie donatorzy"
październik 25, 2003
Przyszlosc Europy
grudzień 31, 2006
przeslala Elzbieta
HAARP straszna bron
kwiecień 12, 2005
Goska
"Mistrz ceremonii" - David Rockefeller (Tajna władza Świata)
listopad 19, 2005
KWM - www.naszdziennik.pl
"Nie"
maj 22, 2008
Marek Jastrząb
Balcerowicz i gospodarka
listopad 29, 2002
Artur Łoboda
Siła koszmarów – manipulowanie strachem
wrzesień 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Lekcja Dla USA z Walk Napoleona w Hiszpanii, 1808-1814
marzec 22, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Portal internetowy za 7,1 mln złotych
luty 19, 2003
zaprasza.net
"Światem rządzi pomiędzynarodówka agresywnego durnia i nadętego półgłówka"
marzec 12, 2008
Artur Łoboda
W jakim towarzystwie się obraca "Prezydent"
czerwiec 2, 2004
Bez tromtadracji
luty 26, 2005
Andrzej Kumor Mississauga
Za mordę niepokornych
styczeń 14, 2008
interia.pl
Moralność oficjela
listopad 14, 2004
Mirosław Naleziński
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media