|
| Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie |
|
| |
|
| Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc |
|
| |
|
| Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas |
|
| Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania |
|
| Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność |
|
| |
|
| Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski |
|
| W obronie Naszej wolności |
|
| Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza |
|
| Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa |
|
| Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio |
|
| Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. |
|
| W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło |
|
| Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 |
|
| Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem |
|
|
|
| Ameryka: Od Wolności do faszyzmu |
|
| Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. |
|
| Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana |
|
| Patologia w środowisku medycznym |
|
| Patriotyzm |
|
| Piosenka Lecha Makowieckiego |
|
| Kto mordował w Katyniu |
|
| Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. |
|
| Kanciarze z Wall Street |
|
| Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. |
|
| Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych |
|
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.
Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. |
|
| Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) |
|
| |
|
| Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami |
|
| Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację. |
|
| Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową |
|
| Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. |
|
| Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce |
|
| Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim |
|
| Wszystko pod kontrolą |
|
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
|
więcej -> |
|
Postkomuna zacieśnia szeregi
|
|
Do spotkania kierownictwa SLD - klubu i partii oraz członków rządu z ministrami z Kancelarii Premiera oraz otoczeniem prezydenta doszło we wtorek wieczorem z inicjatywy Aleksandra Kwaśniewskiego i Leszka Millera. Informację o tym potwierdził jeden z jego uczestników, sekretarz klubu SLD Wacław Martyniuk.
Pragnący zachować anonimowość prominentny polityk Sojuszu powiedział, że na spotkaniu podkreślono "absolutną jedność środowiska rządu i prezydenta".
"Prezydent i premier zadeklarowali, że kto by to nie był - z grona pałacowego czy rządowego - jeżeli wykona cokolwiek przeciw drugiemu środowisku, przeciw przyjaciołom z drugiej strony, zostanie wyeliminowany i usunięty" - relacjonował informator PAP.
"Rozmowa dotyczyła najważniejszych problemów, które stoją przed prezydentem, premierem i SLD w najbliższym czasie oraz o kalendarzu politycznym" - dodał.
"To był bardzo silny sygnał jednolitości, solidarności i współdziałania. Zgodzono się, że jeżeli ktoś będzie knuł przeciw drugiej stronie - rządowej lub prezydenckiej - powinien ponieść jak najsurowsze konsekwencje" - podkreślił polityk Sojuszu.
Według niego Kwaśniewski podkreślił, "że z Pałacu Prezydenckiego nie wypłynęły nigdy żadne impulsy godzące w rząd". Natomiast premier ze swojej strony zadeklarował, że "trzeba być razem we wszystkich najbliższych kampaniach wyborczych - prezydenckich i parlamentarnych".
W spotkaniu według informatora PAP uczestniczyło ok. 50 osób. Oprócz premiera i prezydenta byli SLD-owscy ministrowie, m.in. szefowa gabinetu politycznego premiera Aleksandra Jakubowska, szef Kancelarii Premiera Marek Wagner, rzecznik rządu Michał Tober, szef klubu SLD Jerzy Jaskiernia, sekretarz generalny SLD Marek Dyduch, rzecznicy partii i klubu: Jerzy Wenderlich i Robert Smoleń, sekretarz klubu Wacław Martyniuk.
|
|
26 luty 2003
|
|
PAP
|
|
|
|
Jak szkodliwa jest marihuana? Roczne zestawienie liczby zgonów powodowanych przez narkotyki w Ameryce
styczeń 4, 2007
Dorota
|
Oskar Schindler holokaust business
listopad 21, 2003
Artur Łoboda
|
Nied?wiedzia przysługa "przyjaciół"
luty 13, 2003
PAP
|
Masoni nie wybrali Belki
listopad 25, 2005
|
Zły król czeka na nowe szaty.
nadal ta forma współczesnej "demokracji" tak skutecznie kontynuowanej przez Fidela
październik 21, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
|
Znaczenie przesłania papieża do Polaków i do świata
(znawca1)
sierpień 18, 2002
PAP
|
"Irakische banditen"
maj 20, 2004
PAP
|
Dwa oblicza Ministerstwa Finansów
maj 18, 2006
PAP
|
Czy ktoś widział większego debila?
sierpień 25, 2008
PAP
|
Milenijny rząd czyli PZU zmienia właściciela
czerwiec 29, 2004
Jakub Sakowicz
|
Gwałt na służbie
grudzień 20, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Do Rady Etyki Mediów
maj 18, 2006
Dariusz Kosiur
|
2008.02.23. Serwis wiadomości zagranicznych w 3ch językach
luty 25, 2008
tłumacz
|
Ponad 600 Irakijczyków zginęło w walkach w Faludży
kwiecień 12, 2004
PAP
|
Jest śledztwo w sprawie NFI Jupiter
sierpień 20, 2002
PAP
|
Polonia Protestuje
luty 9, 2003
|
"Dziennik" z kropką
maj 8, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Zamach pełznie coraz wyżej
lipiec 12, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Gra w trójkąty (wajmarskie)
maj 10, 2003
P.
|
Wina ministrów
sierpień 28, 2007
Marek Olżyński
|
więcej -> |
|