ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! 
David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid  
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek  
 
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku 
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
 
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki 
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? 
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
Debata ws. pandemii COVID-19! 
Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni!  
Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne 
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?



 
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
więcej ->

 
 

Miller odwiedził ziemię przodków

Miller zobaczył Ziemię Obiecaną


Podczas swej bliskowschodniej podróży, premier Leszek Miller udał się w niedzielę na Górę Nebo, z której - według Starego Testamentu - Mojżesz ujrzał na koniec swej wędrówki Ziemię Obiecaną.

Tego dnia Leszek Miller omawiał podczas spotkania z premierem Jordanii Fajsalem al-Fajezem sprawy współpracy gospodarczej Polski z krajami regionu bliskowschodniego.

"Rozmawialiśmy głównie o współpracy ekonomicznej między Jordanią i Polską, ale także o współpracy w całym regionie, a zwłaszcza z Irakiem" - powiedział Miller po zakończeniu spotkania.

Szef polskiego rządu, któremu w rozmowach z premierem Jordanii towarzyszyło czterech wiceministrów podkreślił, że "możliwości tej współpracy powinni omówić szczegółowo między sobą ludzie interesu".

Wcześniej polski premier udał się na Górę Nebo, odległą o około 70 km na zachód od stolicy Jordanii Ammanu, z której - według Starego Testamentu - Mojżesz ujrzał na koniec swej wędrówki Ziemię Obiecaną. Przy dobrej pogodzie ze szczytu niewysokiej Góry Nebo widać sylwetkę Wzgórza Oliwnego w Jerozolimie.

Po świątyni katolickiej na Górze Nebo oprowadził Leszka Millera franciszkanin z kustodii obiektów sakralnych w Ziemi Świętej, ojciec Antoni.

Górę Nebo odwiedził w 2000 r. papież Jan Paweł II podczas swej podróży do Ziemi Świętej.

Premier Miller przybył do Jordanii z Libanu, a z Ammanu uda się przez Kuwejt do Iraku, do dowodzonej przez Polskę strefy środkowo- południowej, gdzie stacjonuje wielonarodowa dywizja licząca ok. 9 tys. żołnierzy.

Towarzyszący premierowi Polski w jego czterodniowej podróży na Bliski Wschód wiceminister gospodarki Andrzej Szarawarski oświadczył po rozmowach przeprowadzonych z przedstawicielami jordańskich sfer gospodarczych, iż oba kraje być może utworzą w najbliższym czasie pierwszy wspólny bank.

"Negocjacje w tej sprawie są w toku i wspólny bank zapewni większe bezpieczeństwo potencjalnym inwestorom uczestniczącym w realizacji projektów na Bliskim Wschodzie" - powiedział Szarawarski.

Według jednego z wyższych urzędników polskiego Ministerstwa Gospodarki, Mirosława Zielińskiego, prezes jednego z wielkich jordańskich banków prowadził rozmowy w Polsce.
10 listopad 2003

PAP 

  

Archiwum

Nowy plan Sharona - ewakuacja 125 tys. Żydów do Polski
wrzesień 4, 2004
Danuta Becker
Polak - prostak i cham
październik 29, 2005
Artur Łoboda
Rząd dyskutuje z NBP o ewentualnej dewaluacji złotego
lipiec 26, 2002
PAP
"Fahrenheit 9/11" z owacją na stojąco
maj 18, 2004
Ewa
POLSKA - UNIA 4
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
Ograniczona demokracja w USA
sierpień 26, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Kiedy Odsiecz Zielonogórska?
maj 14, 2005
konstytucjonalista
DZIEŃ OJCA I LIZAK NA PATYKU !
maj 28, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Odwrócone role
czerwiec 11, 2008
Artur Łoboda
Kto to był Pankracy ?
wrzesień 25, 2003
przesłała Elżbieta
Mimo totalnego sprzeciwu społeczeństwa, Stoen sprzedany
grudzień 23, 2002
PAP
"Nie udaje"
kwiecień 14, 2003
Jak wymawiać polskie słowo *Śahd?ahanpur*?
maj 25, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Gosiewski o korupcji przy naborze na aplikacje
luty 19, 2006
PAP
Demokracja to nie "wolny rynek"
marzec 29, 2006
Ewa Groszewska
Kopanie padłego Orła
sierpień 17, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
I co teraz...?
czerwiec 14, 2003
ks. Czeslaw Bartnik
Bron geofizyczna
luty 9, 2005
Polan
USA uchwalają ustawę GLOBALNA ŚWIADOMOŚĆ ANTYSEMITYZMU
maj 8, 2004
cywilizowany
Sejm zdrady
grudzień 20, 2007
...
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media