ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
"patriotyzm" po 1989 roku 
komentarz zbędny 
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność 
 
Jak to jest z kowidem na Florydzie? 
 
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
Podobno to ten psychol Klaus Schwab 
To ten od "wielkiego resetu".  
Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
Ludobójstwo covid 
Wywiad z CLAIRE EDWARDS  
Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? 
 
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć 
Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach 
więcej ->

 
 

Esbecki sposób na "wycofywanie się rakiem"

Każdy myślący człowiek doskonale wiedział, że opowieści o irackiej broni masowej zagłady to wyssane z palca kłamstwo.

Nie podejrzewam więc, aby prezydent wszystkich ubeków, tak świetnie zaprawiony w prowokacjach i manipulacjach, nie zdawał sobie z tego sprawy.
Interesowało mnie więc w jakim stylu, swoją odpowiedzialność za lokajską postawę wobec amerykańskich agresorów, zrzuci na innych.
Wygląda na to, że właśnie zaczął wycofywać się rakiem z swoich buńczucznych deklaracji, chcąc uniknąć odpowiedzialności (Trybunał Stanu) za wciągnięcie Polski w agresję wojenną.
(Artur Łoboda)


"Jest frustrującą niespodzianką to, że tajne służby (amerykańskie i brytyjskie) mogły przekazać błędną informację" - powiedział Kwaśniewski w wywiadzie dla telewizji BBC World w czasie pobytu na międzynarodowej konferencji "Progressive Governance" w Londynie, nawiązując w tej sposób do kontrowersji po obu stronach Atlantyku wokół doniesień CIA i MI6 na ten temat.

W wywiadzie dodał, że w Polsce zawierzono informacjom brytyjskich i amerykańskich służb wywiadowczych: "W Polsce wykorzystaliśmy tę informację (o tym, że Saddam Husajn dysponuje bronią masowego rażenia), ponieważ pochodziła ze ?ródeł brytyjskiego wywiadu" - dodał.

Kwaśniewski nie chciał spekulować, czy wyolbrzymienie zagrożenia ze strony Iraku poprzez eksponowanie broni masowego rażenia, których jak dotąd nie wykryto, negatywnie wpłynie na stosunek opinii publicznej w Polsce do wojny w Iraku i udziału w niej polskich żołnierzy. Zaznaczył zarazem, że opinii publicznej pilnie potrzebne są informacje pozytywne.

"Opinia publiczna w Polsce potrzebuje z Iraku pozytywnych informacji (takich), że Irak zmierza w kierunku demokracji, że będzie dobrze zorganizowanym krajem, a żołnierze (polscy) wrócą stamtąd w dającym się przewidzieć czasie".

Podkreślił, że celem władz polskich w Iraku są: "stabilizacja, pokój i odbudowa".

Kwaśniewski nie uważa, aby Europa mogła odgrywać ważną, międzynarodową rolę mając przy tym złe stosunki z USA. Dostrzega zarazem dwie niebezpieczne tendencje, które mogą takiej współpracy zagrozić: z jednej strony są to politycy z kręgów neokonserwatywnych w USA, którzy lansują teorię unilateralizmu (izolacjonizmu), a z drugiej politycy europejscy, którzy w takich warunkach uznają, że USA nie są dobrym partnerem.

Prezydent widzi rozwiązania w dialogu. "Dla wszystkich lepiej jest pracować razem z USA i dyskutować. Lepiej godzić się na kontrowersyjny, trudny dialog, ale być razem. (Dlatego, że) USA są wystarczająco silne, by działać samodzielnie, a to jest głównym zagrożeniem".

"Europa musi odnieść się z większym zrozumieniem do USA i zastanowić się dlaczego po 11 września polityka Waszyngtonu zmieniła się" - dodał Kwaśniewski.
(PAP)
15 lipiec 2003

 

  

Archiwum

Boja?liwi redaktorzy
wrzesień 22, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Byli szefowie Agencji Rynku Rolnego wśród oskarżonych o wyłudzenie zboża
czerwiec 28, 2002
PAP
Lekcja prywaty-zacji?
czerwiec 23, 2004
Stop-korupcji@mail.com
"Wojna w Iraku zagraża losom ludzkości"
marzec 22, 2003
PAP
Hamas "Dziecko Izraela"
styczeń 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Czy religia pomaga politykom?
styczeń 5, 2008
Gregory Akko
Oswajanie strachu
listopad 21, 2007
Jerzy Korczak
Kompleksy Kwaśniewskiego
listopad 19, 2003
Trochę historii
sierpień 1, 2003
Wojciech Wlazlinski
Amerykańską przeszłość Andrzeja Czumy wciąż bada ABW
marzec 2, 2009
Miroslawa Kruszewska, Seattle, USA
Izrael, USA i Pakistan
luty 1, 2008
Iwo Cyprian Pogobnowski
Niwinne pytanko ze stosowania prawa Prawa UE. Kiedy PAP zapłaci 250 000 euro grzywny?
sierpień 21, 2007
tłumacz
Eminem: Mosh "(...)No more blood for oil"
grudzień 16, 2004
Wiadomość która szybko zniknęła z czołówek...
październik 14, 2003
tylko kopista...
31 000 dni JPII
maj 26, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Polityka sięgnęła bruku
styczeń 6, 2003
http://newsweek.redakcja.pl/
Bredzi bredzi sobie Rzymek..z Rzymku bredni plynie dymek..
sierpień 25, 2007
totalnie Nieokrzesany
Obywatelskie nieposłuszeństwo (językowe)
marzec 9, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Co się dzieje?
październik 29, 2007
bez podpisu ( . )
Terror „911” w USA: fakty dziwniejsze niż fikcja
październik 13, 2004
Marek Głogoczowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media