|
| Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom |
|
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
|
|
| Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith |
|
| Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. |
|
| Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda |
|
| Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj |
|
| davidicke.pl |
|
| Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy. |
|
| Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej. |
|
| Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” |
|
| Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas |
|
| Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania |
|
| Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową |
|
| Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. |
|
| Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. |
|
| |
|
| Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r |
|
| "Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. |
|
| Kto mordował w Katyniu |
|
| Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. |
|
| Były agent CIA ujawnia, jak Izrael zmusił Trumpa do zbombardowania Iranu |
|
| |
|
| Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor |
|
| |
|
| Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu |
|
| |
|
| Pożary w Kaliforni - poważna analiza |
|
Jak lewacy spalili Los Angeles
|
|
| Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 |
|
| |
|
| Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski |
|
| W obronie Naszej wolności |
|
| Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym |
|
| Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. |
|
| Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku |
|
| Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani |
|
| Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID |
|
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.
„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. |
|
| Polscy "nacjonaliści" o żydach |
|
| Po prostu zobaczcie |
więcej -> |
|
Czy Żydzi stosują duszący uchwyt za gardło USA?
|
|

Żydzi stosują duszący uchwyt za gardło Waszyngtonu („Jewish stranglehold”),według emerytowanego generała brygady, w jego liście do pisma Washington Report On Middle East Affairs. Paul Findley, Republikanin, członek Kongresu 1961-83, jest autorem trzech książek na temat konfliktu Arabów z Żydami, włącznie z bestsellerem: „Ośmielili się Mówić: Konfrontacja Jednostek i Instytucji Przeciwko Lobby Izraela.” Findley napisał odezwę do rzadu Bush’a, 26go marca 2006, pod tytułem: „Stany Zjednoczone Muszą Rozprawić się z Kontrolą Polityki USA Na Bliskim Wschodzie, Przez Lobby Izraela.”
Finfley uważa, że z powodu jawnej stronniczości polityki USA na Bliskim Wschodzie, cały świat jest poważnie zagrożony, tragicznym, niepotrzebnym i niebezpiecznym konfliktem religijnym, Chrześcijaństwa przeciwko Islamowi. Stronniczość i niesprawiedliwość wobec Palestyńczyków, ze strony USA, na rzecz Izraela, wiedzie Amerykę w przepaść. Stronniczość USA jest utrwalana rozpaczliwymi samobójczymi atakami Muzułmanów, w ich walce w obronie ich ziemi, podczas gdy większość Amerykanów jest ślepa wobec tego dramatu i nie zdaje sobie sprawy ze stronniczości USA. Rewolucja informacyjna dała Ameryce desinformację w sprawie Izraela. Wśród Amerykanów świadomych prawdy, panuje strach przed żydowskim aparatem szantażu, za pomocą oskarżania o antysemityzm, z czego wynika bardzo szkodliwa samo-cenzura w USA, dzięki której był możliwy atak na Irak.
Amercan Israel Public Affairs Committee [AIPAC] jest główną lobby Izraela i jest zdominowana przez sjonistów-ekstremistów, których większość Żydów obawia się. Wiara, że Mesjasz nie przyjdzie, póki Żydzi nie zwyciężą Arabów i nie odbudują ‘wielkiego’ Izraela, naprzód w całej Palestynie, a póżniej na ziemiach „od Nilu do Eufratu,” szerzy się między fundamentalistami żydowskimi i protestanckimi, tak że dziś stanowią oni potęgę polityczną w USA, opartą o kolosalne fundusze, prywatne i publiczne. Potęga ta popiera nielegalne osiedla żydowskie na ziemiach Arabów, tak że teraz Palestyńczykom pozostaje tylko archipelag gett, takich jakie kiedyś tworzyła dla murzynów polityka „apartheid” w Afryce południowej.
Fundamentaliści protestantcy, w sile ponad 50 milionów, chociaż stanowią mniejszość wśród chrześcian, zdobyli wielką siłę polityczną, jako najliczniejsi zwolennicy Bush’a i uzyskali jego zwycięstwo w wyborach, przy pomocy korporacji przemysłu zbrojeniowego i naftowego, oraz ostatecznej decyzji sądu najwyższego w sprawie wyborów, mimo tego, że przeciwnik Bush’a, Al Gore, miał więcej głosów w prezydenckich wyborach w USA.
Neokonserwatyści w rządzie Busha, działają według ideoligii nowojorskich Żydów, trockistów nawróconych na sjonizm, megalomanów, którzy chcą rządzić światem i zbudować „wielki” Izrael, pod rządmi talmudystów, wierzących że nie-Żydów, można tak traktować jak bydło. Cynizm neokonserwatystów w manipulowaniu przez nich fundamentalistów protestanckich polega na tym, że proroctwa, w które wierzą ci protestanci, mówią, że w czasie powrotu Jezusa na ziemię, tylko ci Żydzi zostaną przy życiu, którzy natychmiast nawrócą się na chrześcijaństwo.
Lobby Izraela, popierane przez fundamentalistów protestanckich, dominuje politykę zagraniczną USA, przez zdominowanie kongresu i mediów. Jakakolwiek krytyka Izraela jest niedopuszczalna, mimo niszczenia społeczeństwa Palestyńczyków, za pomocą podboju wojskowego, zabójstw, niszczenia domów i środków do życia. Przytem coroczny haracz płacony ze skarbu USA Izraelowi, nie może podlegać dyskusji. Haracz ten utwierdza Żydów, rządzacych w Izraelu, że mogą bezkarnie łamać prawo międzynarodowe i ignorować postanowienia ONZtu. Cenzura mediów powoduje że większość Amereykanów, nie zdaje sobie sprawy, ze zbroniczej polityki Izraela i stałego udziału Waszyngtonu w tej polityce.
Celem nie były wieżowce w Nowym Jorku, prawdziwym celem jest i zawsze była Palestyna, według Findley’a, który uważa, że terroryzm Arabów, jest zemstą, za pomoc USA dla Izreala, w jego zbrodniczych dlugotrwałych atakach na Arabów, za pomocą broni otrzymanej od USA. Izrael jest odpowiedzialny za masowy mord 18,000 Arabów w Libanie, w 1982 roku. Po prowokacji 11go września 2001, Bush niszczy umowę spłeczną w USA. Obwieścił on, że ma prawo wytaczać wojnę w imię bezpieczeństwa USA i przeforsował przez kongres „Patriot Act,” który nie ma nic wspólnego z patriotyzmem.
Bush zamianował siebie głównym policjantem świata i zobowiązał się utrzymuwać garnizony wojskowe wystarczające, żeby nadzorować świat. Tego USA nie jest w stanie dokonać, według Findley’a. Atak na Afganistan i Irak, jak i grożby ataku na Syrię i na Iran, formują front walk chrześcijan przeciwko muzułmanom. Jest to wynik całkowitego podporząkowania Izraelowi polityki USA na BliskimWschodzie, za pomocą ograniczania wolności słowa w USA. Findley opisuje z własnego doświadczenia żydowski aparat szantażu, działający za pomocą oskarżenia o anty-semityzm, które to oskarżenie skutecznie działa w ramach poprawności politycznej, w oparciu o łamanie wolności słowa.
W USA, niewielu obywateli zdaje sobie sprawę, jak dalece rząd w Waszyngtonie jest spenetrowany przez sjonistów, co czyni z USA, rzeczywiście kraj pod izraelską okupacją. Okupacja ta zaczęła się pół wieku temu, kiedy lobby Izraela zdominowało amerykańskie polityczne instytucje do tego stopnia, że były ambasador George W Ball powiedział, że kongresmani zachowują się jak trenowane pudle, które skaczą przez obręcze trzymane przez lobbistów Izraela.
Lobby Izraela ma środki, żeby nagradzać usłużnych i karać krytyków, takich jak senatorzy William Fullbright, Charles Percy, i Adlai Stevenson i kongresmani tacy jak Paul McCloskey, Cyntia McKinney, Earl Halliard i Paul Findley, autor opisywanej tu odezwy do Bush’a.
W Ameryce, a zwłaszcza w Waszyngtonie, Izrael jest dziś świętością. Do rzadkości należy krytyka Izraela, nawet w prywatnych rozmowach, na uniwersytetach, w klubach towarzyskich i kościołach. Izrael był głównym powodem najazdu Bush’a na Irak, według generała Anthony Zinni, byłego dowódcy wojsk USA na Bliskim Wschodzie i innych. Findley uważa, że poparcie USA, w krzywdzeniu Palestyńczyków przez Izrael, powoduje brak zaufania do USA w Iraku, gdzie ludzie, wiedzą jakie zbrodnie Izrael popełnia na Palestyńczykach, dzięki pomocy USA.
Findley nawołuje, do natychmiastowego zaprzestania pomocy dla Izraela, do chwili kiedy wszystkie nielegalne osiedla żydowskie będa zlikwidowane w Palestynie do granic z 1967 roku. Natomiast w Iraku, Bush musi zaprzestać bombardowania z powietrza i innych ataków przeciwko powstańcom, którzy chcą końca pacyfikacji. USA powinno przejąć rolę sprawiedliwego i bezstronnego rozjemcy. W tym celu powinna być przyjęta rola ONZtu, w likwidacji okupacji amerykańskiej i przy usunięciu z Iraku najemnych „ochraniarzy” amerykańskich. Nowy rzad w Iraku, musi być uznany przez Radę Bezpieczeństwa ONZ, według odezwy byłego kongresmana Paul’a Findley’a. USA musi więc uwolnić się, od duszącego uchwytu za gardło, przez Izrael.
www.pogonowski.com |
|
30 marzec 2006
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Rosjanie boją się Polski
maj 26, 2007
Tumaczył: Roman Łukasiak
|
Miałeś chamie złoty róg
lipiec 24, 2008
Artur Łoboda
|
Traktat o Unii część druga czyli: "Dlaczego potwór?"
maj 15, 2005
Diachi Corvus alias D.J.W.L.
|
BILANS MAJˇTKU POLSKIEGO
luty 24, 2004
|
Irael zagrożony swoją własną bronią nuklearną
kwiecień 11, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
TO JUŻ NIE JEST TA EUROPA
marzec 26, 2003
|
Pani doktor Halino Zamel,
Kocham Panią!
Pani doktor Halino Zamel
sierpień 1, 2003
przesłała Elżbieta
|
Amerykańska Nagroda im. Józefa Mackiewicza 2009
marzec 9, 2009
Miroslawa Kruszewska, Seattle, USA
|
Towarzysz Berman i jego partia
kwiecień 13, 2004
|
Po wyborach w USA
grudzień 26, 2004
Gregory Akko
|
Milcząca pracownia od prezydenta
październik 8, 2004
|
Boja?ń czy łamanie prawa?
luty 18, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Referendum w sprawie Unii sfałszowane?
wrzesień 21, 2004
Jerzy Zarakowski
|
Wybraliśmy do sejmu kanalie
marzec 20, 2003
zaprasza.net
|
USA sa niezastapione
kwiecień 19, 2008
Goska
|
Coraz więcej ujawnionych faktów przemawia za tym że to Mossad jest odpowiedzialny za zamach 911...
kwiecień 1, 2004
czytelnik
|
"Klepak" biedy nie klepie
sierpień 15, 2002
|
Śmiać się, czy płakać?
listopad 25, 2003
|
Antyprogramy, antypodrecznik
kwiecień 24, 2003
przesłała Elżbieta
|
Mniejszości we Francji
Rasistowska Republika Francuska
lipiec 13, 2006
Michał Miłosz
|
więcej -> |
|