|
| NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) |
|
| |
|
| Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda |
|
| Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj |
|
| Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo |
|
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę. |
|
| Izby lekarskie to organizacje przestępcze |
|
| |
|
| Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku |
|
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
|
|
| CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW ! |
|
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,
chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. |
|
| To tylko... / It's just... |
|
| Jak Nas wganiają w kajdany |
|
| WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury |
|
| Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) |
|
| Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków |
|
| „Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. |
|
| Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym. |
|
| Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? |
|
| Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. |
|
| Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego |
|
| Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią |
|
| Im – wolno, nam – nie |
|
| Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? |
|
| Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców |
|
|
|
| Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? |
|
| |
|
| Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows |
|
| Program "niezaleznatelewizja" |
|
| Historia kontroli bankowej w USA |
|
| Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie. |
|
| Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie |
|
| |
|
| Debata ws. pandemii COVID-19! |
|
| Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni! |
|
| Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność |
|
| |
więcej -> |
|
Z frontu walki z faszyzmem
|
|

Skoro razwiedka uznała, że faszyzm podnosi głowę, to znaczy, że nadeszła czarna godzina, a wraz z nią – powszechna mobilizacja, obejmująca cały fołksfront, a zatem – również ochotnicze formacje młodzieżowe. Formacjom młodzieżowym przewodzą, ma się rozumieć, przywódcy młodzieży, na czele których od lat zatwierdzony jest słynny Jurek Owsiak.
Wzorem lat poprzednich tego roku pan Owsiak również zwołał swoich zwolenników na Przystanek Woodstock, zaś inny zatwierdzony przywódca młodzieży Walter Świerczew..., tzn. pardon – oczywiście Walter Chełstowski oświadczył w telewizorze, że gdyby ktoś spróbował zlikwidować Przystanek Woodstock, to młodzieżowe formacje ochotnicze chyba ruszą na barykady. Zapewne miał na myśli faszyzm, który właśnie podnosi głowę, bo niby kto inny odważyłby się na takie świętokradztwo?
Mógłby ktoś się zdziwić na takie zaporowe oświadczenie Waltera Świerczew... tzn. pardon – oczywiście Waltera Chełstowskiego, ale show-biznes zawsze był zaangażowany, jak nie przez razwiedkę, to przez partię, co w końcu na jedno wychodzi. W czasach stalinowskich np. showman o takim samym, czy może tylko podobnym nazwisku lansował przebój, że „ziemia spadła na ciało / zapłakała, jak senny las / ale serce zostało / na przedmieściach hiszpańskich miast. / Ale serce szło z wojskiem / przez obszary Republik Rad / do wolności przez Polskę / a do Polski przez cały świat. / Gdzie za wolność narodu / polski żołnierz umierał / tam zostawał strzęp serca / generała Waltera” – i tak dalej. Teraz czasy są oczywiście inne, ale samo zaangażowanie się nie zmienia.
Czy wypada, żeby Walter stał na uboczu, kiedy faszyzm podnosi głowę? Inna sprawa, że „faszyzm” zdobył się tylko na wysunięcie postulatu prohibicji na czas Przystanku Woodstock, ale wojewoda zdaje się nie przychylił się do sugestii „faszyzmu”. Wykazał iście rewolucyjna czujność, bo gdyby się przychylił, to po pierwsze – młodzież pokazałaby mu ruski miesiąc, a po drugie – był to ze strony „faszyzmu” szatański podstęp, bo jakże tu pokonać faszyzm bez pochłeptania piwka? Prochów na Przystanku, jak wiadomo, nigdy nie było, sam pan Jurek się zaklinał, więc jakże tu zwyciężać?
Inna sprawa, że ten cały Przystanek, to tylko namiastka po słynnym festiwalu. W tamtych czasach znajomość angielskiego nie była tak powszechna, jak dzisiaj i u moich znajomych pań wisiał plakat z obejmującymi się parami na festiwalu w Woodstock, pod którym angielski tekst głosił, że „gonorrhoea” coś tam coś tam. Dopiero pó?niej się wyjaśniło, przy niejakiej konfuzji właścicielek plakatu, że chodzi o rzeżączkę, czyli zwyczajny tryper. Więc jeśli nawet ten cały Przystanek to namiastka prawdziwego Woodstock, podobnie jak muzyczka to namiastka prawdziwej muzyki, to przynajmniej tryper jest prawdziwy.
Zwycięstwo nad faszyzmem przy pomocy trypra może być problematyczne. Na szczęście odpowiedzialne czynniki zdają sobie z tego sprawę i w kuluarach krążą już fałszywe pogłoski, że Doda Elektroda w wielkiej tajemnicy przygotowuje nowy przebój „No pasaran”, w którym faszyzm nie ma najmniejszych szans: „Faszyzm nie przejdzie przez to łoże / Ja się z faszyzmem nie położę!” – i tak dalej. Po takim zaporowym wejściu faszyzm na pewno przegra i wszyscy będziemy mogli wejść do Europy od tyłu.
|
|
4 sierpień 2006
|
|
®© Stanisław Michalkiewicz
|
|
|
|
Apel do ludzi dobrej woli w Kościele!!!
luty 9, 2003
Ksiądz katolicki
|
Stowarzyszenie Primum Non Nocere - pytania do tych którzy chcą kandydować w wyborach prezydenckich
maj 20, 2005
Adam Sandauer
|
"Powszechna Encyklopedia Filozofii"
styczeń 22, 2007
przeslala Elzbieta
|
Podać ?ródło pochodzenia majątku
lipiec 22, 2004
Janina Kotłowska - Rudnik
|
Mimo totalnego sprzeciwu społeczeństwa, Stoen sprzedany
grudzień 23, 2002
PAP
|
Usłużny prokurator
luty 21, 2003
WŁODZIMIERZ KNAP http://www..dziennik.krakow.pl
|
Ulepić człowieka
listopad 12, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
|
Rehabilitacja
marzec 17, 2008
Marek Jastrząb
|
To tylko kwestia ceny
listopad 29, 2008
PAP
|
Rzeczpospolita Polska pańtwo policyjne
kwiecień 27, 2008
szukacz
|
Bóg nas opuścił
wrzesień 23, 2003
Artur Łoboda
|
Polityka zniszczenia polkich rybaków
maj 4, 2005
baba
|
Polityka Busha a Polska
czerwiec 7, 2003
Krzysztof Wyszkowski
|
Chłop w amoku
marzec 15, 2004
Ewa
|
Laureat nagrody Nobla i odkrywca DNA „rasistą”
październik 23, 2007
infopatria
|
Nowe barbarzynstwo
kwiecień 14, 2003
przesłała Elżbieta
|
Samorozwiązanie Parlamentu?
maj 5, 2005
opolskoma
|
Biznesmeni - oszuści pod kluczem
sierpień 27, 2002
IAR
|
"Wykorzenić i wypalić"
marzec 16, 2006
|
Papierowe apele
sierpień 28, 2002
|
więcej -> |
|