|
| Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków |
|
| |
|
| Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? |
|
| Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? |
|
| Ubezpieczenie od szczepień na kowida |
|
| Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. |
|
| Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym |
|
| Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. |
|
| Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki |
|
| Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J |
|
| Kto mordował w Katyniu |
|
| Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. |
|
| We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… |
|
| Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię |
|
| Debata ws. pandemii COVID-19! |
|
| Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni! |
|
| 5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| |
|
| Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność |
|
| Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach |
|
| Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! |
|
| |
|
| Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania |
|
Monika Jaruzelska zaprasza
|
|
| Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego |
|
| Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice |
|
| Zełenski kupił sobie dwa jachty |
|
| Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? |
|
| Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi |
|
| Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. |
|
| Rothschildów apetyt na Chiny |
|
| |
|
| Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo |
|
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę. |
|
| Nazwisko Horban na mapie świata |
|
| |
|
| Andrzej Duda rozdawał ordery tym, którzy czcicli UPA |
|
| Zobaczcie jakie zdanie mają Ukraińcy o Polakach? |
|
| CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” |
|
| Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. |
więcej -> |
|
Kara wczesniejszej smierci
|
|

Od dłuższego czasu toczy się w Łodzi proces >łowców skór<, czyli morderców, którzy pracując w łódzkim pogotowiu masowo mordowali ludzi. Ludzi, którzy nagle musieli stać się pacjentami pogotowia tzw. ratunkowego.
Pacjent, to w pojęciu niektórych naszych zblazowanych medyków, jeszcze człowiek, ale już częściowo ubezwłasnowolniony. Chory, nawet jeśli jest zupełnie przytomny nie ma prawa wiedzieć co mu wstrzykują, nie wie gdzie go wiozą, gdzie go położą, a jak mu się nie spodoba stara, ślepa i brudna pielęgniarka opatrująca otwarte rany - staje się pacjentem konfliktowym. Łódzcy medycy znale?li proste rozwiązanie - ograniczali ilość konfliktowych i kłopotliwych pacjentów do minimum. Jak doktor Mengele.
Kolejne tygodnie, dni poszerzają naszą wiedzę ogólną o sprawie, o stosowanych technikach zabijania, pieniądzach. Do sanitariusza dzwoniła żona, że chce mieć 500 zł na zakupy w hipermarkecie - wtedy mąż już wiedział, że trzeba >zrobić skórę<, czyli uśmiercić pierwszego nadarzającego się człowieka. Za to dostawał od firmy pogrzebowej dolę i już mógł być dobrym mężem z gotówką.
Makabra!
Oskarżeni zabijali pavulonem, lub prądem - przy pomocy defibrylatora (odpalali pacjenta), albo którymkolwiek z leków! Tygodnik Angora, wydawany właśnie w Łodzi, już w 29 numerach zamieścił sprawozdania z procesu pod wspólnym tytułem >Karetki śmierci<. Autorką jest Katarzyna Pastuszko.
Jest 4 oskarżonych: dwóch sanitariuszy i dwóch lekarzy. Fałszowanie recept, bicie pacjentów, którzy widzieli, że są okradani, swobodne mordowanie.
TE WSZYSTKIE ŚMIERCI, TE WSZYSTKIE TRAGEDIE, DEDYKUJĘ POSTĘPOWCOM (POTOCZNIE - IDIOTOM I ZWYKŁYM ZBRODNIARZOM), KTÓRZY ZNIEŚLI W POLSCE KARĘ ŚMIERCI. JESTEŚCIE WSPÓŁWINNI TYCH I WSZYSTKICH INNYCH ZBRODNI!
Jest oczywiste, że gdyby kara śmierci była stosowana - żaden z oskarżonych morderców nie zaryzykowałby własnego życia dla 500 złotych. Mielibyśmy kilkudziesięciu Polaków więcej.
Dlaczego kara śmierci została zniesiona jest równie ciekawe jak to - przez kogo i kiedy.
Przez cały czas rządów PZPR kara śmierci była przecież stosowana.
Tuż po wojnie służyła do fizycznego wyeliminowania najwartościowszych Polaków, którzy przeżyli wojnę i wrócili do ojczyzny; niepokornych i zbyt dobrze poinformowanych; zbyt opornych na rosyjski postęp wdrażany w Polsce przez żydowskich ubeków. Potem mordy sądowe jak Zwolińskiej i Michnika, zastąpili nieznani sprawcy i wypadki samochodowe, a teraz niewykrywalne trucizny w aerozolu.
W 1989 roku nasłani przez sąsiadów rządcy Polski zaczęli tracić grunt pod nogami. Ale tylko oni wiedzieli ile polskiej krwi mają na sumieniach. Utracić władzę i odpowiadać za swoje zbrodnie jak plebs? Kto jest taki głupi? No to wszystkie media dostały odpowiedni rozkaz i korzystne ogłoszenia typu >Poczta Polska< i zaczęły urabiać blondynią część naszej tzw. opinii publicznej, że kara śmierci jest niehumanitarna ..... Tym razem dało się nabrać niecałe 20% - reszta okazuje się niereformowalna, więc ponad 500 tysięcy podpisów zebranych przez Angorę i UPR JKM, żeby rozpisać referendum nt. stosowania kary śmierci, szlag trafił w Sejmie, gdy marszałkiem był bodajże J. Oleksy. Listy poginęły w siedzibie SLD! (Może nie poginęły - może znalazły inne zastosowanie?)
TYLKO CZY TA NAJWYŻSZA KARA JEST KARˇ ŚMIERCI?
Postępowcy podnoszą takie larum jakby każdy człowiek był na co dzień nieśmiertelny (no oprócz ofiary oczywiście, bo ta już wypadła z gry), a śmierć groziła tylko mordercom, którzy mogą się jednak okazać zbawcami ludzkości. Postępowcy cierpią na jakiś nierozpoznany rodzaj schizofrenii? Czy tylko mają braki w mózgu? A może tak naprawdę są po prostu potencjalnymi lub faktycznymi mordercami. W końcu mordercy są w pewnych mafijnych kręgach fachowcami wyjątkowo poszukiwanymi ....
Słyszałam o badaniach socjologicznych które dowodziły, że tylko mordercy są za karą śmierci - i to przytaczali z wyższością przeciwnicy tej kary, nie rozumiejąc, że badania przeprowadzone mogły być tylko wśród złapanych i osądzonych morderców - a ci dobrze wiedzą, że nie mają moralnego prawa do życia. Niezłapani mordercy są na pewno przeciwnikami kary śmierci.
KARA ŚMIERCI JEST TAK NAPRAWDĘ TYLKO KARˇ WCZEŚNIEJSZEJ ŚMIERCI.
I to w dodatku dokładnie zaplanowaną - przez innych. Morderca sam pozbawił się prawa do śmierci pó?nej, naturalnej, luksusowej - w gronie rodzinnym, w łóżeczku, nie wiadomo kiedy, albo w wypadku. Bo popełnił najwyższą zbrodnię - odebrał życie innemu niewinnemu człowiekowi (ludziom).
Kara śmierci może dotyczyć tylko zbrodni z premedytacją i zdrady stanu. Nie może dotyczyć ludzi, którzy działają w obronie koniecznej - tu najlepiej przywołać poglądy wybitnego filozofa Bogusława Wolniewicza, któremu nie można zarzucić koniunkturalizmu.
Ważkim argumentem przeciwko karze śmierci jest możliwość pomyłki sądowej. Ja bardziej obawiałabym się premedytacji sądowej lub korupcji sądowej.
Tylko teraz jak się ma statystycznie możliwość pomyłki sądowej do innych śmierci: codziennie na drogach giną ludzie. Np. świąteczne weekendy w Polsce to ok. 40 - 70 niewinnych istnień ludzkich. Ludzie ci ponoszą karę wcześniejszej śmierci bez sądu, bez prawomocnego wyroku, prezydent, jaki by nie był, też nie ma szans ich ułaskawić.
Jak to się dzieje, że żyjemy w jakimś zaklętym kręgu niemożności, braku logiki, zupełnym lekceważeniu relacji przyczyna-skutek?
Wiele śmierci to skutek przyczyny: braku prawnych regulacji rzeczywistej odpowiedzialności za własne życie i postępowanie; za krzywdy i straty jakie sprawca wyrządza innym.
Czy gdyby znieść ograniczenia prędkości - a zastąpić je informacją o bezpiecznej prędkości, zaś wszystkie szkody pokrywać z majątku sprawcy i jego rodziny - czy wtedy ktokolwiek ryzykowałby szaleńczą jazdę?
Czy, gdyby za zabicie człowieka w wypadku samochodowym groziła kara śmierci, ktokolwiek jechałby szybciej niż można? Ilu ludzi żyłoby do tej pory?
Czy którykolwiek z ubeckich, esbeckich morderców, zaryzykowałby własne życie za życie księdza, studenta, górnika, stoczniowca, gdyby wiedział, że nikt i nic go przed karą śmierci nie uchroni? Nawet łaskawca prezio Kwaśniewski?
Czy gdyby za zdradę stanu groziła kara wcześniejszej śmierci, jakikolwiek polityk wdałby się w interesy z Ałganowem, albo w tzw. prywatyzacje? I czy Polska byłaby bogatsza czy biedniejsza?
No właśnie. I tu jest sedno sprawy. Komu tak naprawdę potrzebne było zniesienie kary śmierci po co. Jasne jest komu potrzebny jest bałagan prawny i niewydolne sądy.
Zupełnie pomijana jest inna statystyka: niestosowanie kary śmierci dla morderców zwiększa procentowy udział morderców w społeczeństwie - uczciwi giną, mordercy żyją i co gorsza - stają się bohaterami medialnymi, promowani przez zboczeńców....
Alina
Ojczyzna.pl |
|
8 grudzień 2005
|
|
przesłała Elzbieta
|
|
|
|
Korporacyjna maszyna wojenna stosuje terror
wrzesień 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Mnożenie dobra"
grudzień 1, 2006
Artur Łoboda
|
Władza globalizacji - Jadwiga Staniszkis
styczeń 4, 2007
Goska
|
Tajlandia "dziękuje" za pomoc MFW
styczeń 2, 2003
PAP
|
ZIMOWE ALELLUJA WIELKANOCNE
marzec 20, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
Politycy
listopad 22, 2004
|
Spocznie na Skałce? - ciąg dalszy
sierpień 20, 2004
|
"¬ródło naszej chwały"
kwiecień 21, 2005
|
Czy głupie prawo to jeszcze prawo?
styczeń 27, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Bush nie chce zakazu tortur
październik 6, 2005
PAP
|
P.J.EMIGRACJA NIE JEDEN MA SMAK...
kwiecień 3, 2007
KLICKER
|
Bezrobocie mlodych
sierpień 27, 2005
przeslala Elzbieta
|
Fałszywe porównania
luty 12, 2005
Kazimierz Poznański
|
Skutecznie przeciwstawić się Lepperowi
czerwiec 22, 2002
PAP
|
Lekcja Dla USA z Walk Napoleona w Hiszpanii, 1808-1814
marzec 22, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Komisja Kongresu USA: niech Polska zwróci mienie
lipiec 17, 2008
Artur Łoboda
|
Tłumaczenie z polskiego
wrzesień 10, 2007
Artur Łoboda
|
Żeby moje zwłoki nie były przenoszone do Polski
kwiecień 16, 2003
|
Co nieco o liberalizmie
grudzień 13, 2008
Dariusz Kosiur
|
100 tys. antyglobalistów w Genui
lipiec 21, 2002
IAR
|
więcej -> |
|