ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? 
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." 
Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy  
To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" 
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor 
 
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) 
 
Jak to jest z kowidem na Florydzie? 
 
Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID  


 
Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. 
 
Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows 
Program "niezaleznatelewizja" 
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
Veto dla Funduszu Zadłużenia! 
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. 
Mój dom, mój świat ...  
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... 
Historia kontroli bankowej w USA 
Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie.  
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
więcej ->

 
 

Kara wczesniejszej smierci


Od dłuższego czasu toczy się w Łodzi proces >łowców skór<, czyli morderców, którzy pracując w łódzkim pogotowiu masowo mordowali ludzi. Ludzi, którzy nagle musieli stać się pacjentami pogotowia tzw. ratunkowego.
Pacjent, to w pojęciu niektórych naszych zblazowanych medyków, jeszcze człowiek, ale już częściowo ubezwłasnowolniony. Chory, nawet jeśli jest zupełnie przytomny nie ma prawa wiedzieć co mu wstrzykują, nie wie gdzie go wiozą, gdzie go położą, a jak mu się nie spodoba stara, ślepa i brudna pielęgniarka opatrująca otwarte rany - staje się pacjentem konfliktowym. Łódzcy medycy znale?li proste rozwiązanie - ograniczali ilość konfliktowych i kłopotliwych pacjentów do minimum. Jak doktor Mengele.

Kolejne tygodnie, dni poszerzają naszą wiedzę ogólną o sprawie, o stosowanych technikach zabijania, pieniądzach. Do sanitariusza dzwoniła żona, że chce mieć 500 zł na zakupy w hipermarkecie - wtedy mąż już wiedział, że trzeba >zrobić skórę<, czyli uśmiercić pierwszego nadarzającego się człowieka. Za to dostawał od firmy pogrzebowej dolę i już mógł być dobrym mężem z gotówką.
Makabra!
Oskarżeni zabijali pavulonem, lub prądem - przy pomocy defibrylatora (odpalali pacjenta), albo którymkolwiek z leków! Tygodnik Angora, wydawany właśnie w Łodzi, już w 29 numerach zamieścił sprawozdania z procesu pod wspólnym tytułem >Karetki śmierci<. Autorką jest Katarzyna Pastuszko.
Jest 4 oskarżonych: dwóch sanitariuszy i dwóch lekarzy. Fałszowanie recept, bicie pacjentów, którzy widzieli, że są okradani, swobodne mordowanie.

TE WSZYSTKIE ŚMIERCI, TE WSZYSTKIE TRAGEDIE, DEDYKUJĘ POSTĘPOWCOM (POTOCZNIE - IDIOTOM I ZWYKŁYM ZBRODNIARZOM), KTÓRZY ZNIEŚLI W POLSCE KARĘ ŚMIERCI. JESTEŚCIE WSPÓŁWINNI TYCH I WSZYSTKICH INNYCH ZBRODNI!

Jest oczywiste, że gdyby kara śmierci była stosowana - żaden z oskarżonych morderców nie zaryzykowałby własnego życia dla 500 złotych. Mielibyśmy kilkudziesięciu Polaków więcej.

Dlaczego kara śmierci została zniesiona jest równie ciekawe jak to - przez kogo i kiedy.
Przez cały czas rządów PZPR kara śmierci była przecież stosowana.
Tuż po wojnie służyła do fizycznego wyeliminowania najwartościowszych Polaków, którzy przeżyli wojnę i wrócili do ojczyzny; niepokornych i zbyt dobrze poinformowanych; zbyt opornych na rosyjski postęp wdrażany w Polsce przez żydowskich ubeków. Potem mordy sądowe jak Zwolińskiej i Michnika, zastąpili nieznani sprawcy i wypadki samochodowe, a teraz niewykrywalne trucizny w aerozolu.
W 1989 roku nasłani przez sąsiadów rządcy Polski zaczęli tracić grunt pod nogami. Ale tylko oni wiedzieli ile polskiej krwi mają na sumieniach. Utracić władzę i odpowiadać za swoje zbrodnie jak plebs? Kto jest taki głupi? No to wszystkie media dostały odpowiedni rozkaz i korzystne ogłoszenia typu >Poczta Polska< i zaczęły urabiać blondynią część naszej tzw. opinii publicznej, że kara śmierci jest niehumanitarna ..... Tym razem dało się nabrać niecałe 20% - reszta okazuje się niereformowalna, więc ponad 500 tysięcy podpisów zebranych przez Angorę i UPR JKM, żeby rozpisać referendum nt. stosowania kary śmierci, szlag trafił w Sejmie, gdy marszałkiem był bodajże J. Oleksy. Listy poginęły w siedzibie SLD! (Może nie poginęły - może znalazły inne zastosowanie?)

TYLKO CZY TA NAJWYŻSZA KARA JEST KARˇ ŚMIERCI?

Postępowcy podnoszą takie larum jakby każdy człowiek był na co dzień nieśmiertelny (no oprócz ofiary oczywiście, bo ta już wypadła z gry), a śmierć groziła tylko mordercom, którzy mogą się jednak okazać zbawcami ludzkości. Postępowcy cierpią na jakiś nierozpoznany rodzaj schizofrenii? Czy tylko mają braki w mózgu? A może tak naprawdę są po prostu potencjalnymi lub faktycznymi mordercami. W końcu mordercy są w pewnych mafijnych kręgach fachowcami wyjątkowo poszukiwanymi ....
Słyszałam o badaniach socjologicznych które dowodziły, że tylko mordercy są za karą śmierci - i to przytaczali z wyższością przeciwnicy tej kary, nie rozumiejąc, że badania przeprowadzone mogły być tylko wśród złapanych i osądzonych morderców - a ci dobrze wiedzą, że nie mają moralnego prawa do życia. Niezłapani mordercy są na pewno przeciwnikami kary śmierci.

KARA ŚMIERCI JEST TAK NAPRAWDĘ TYLKO KARˇ WCZEŚNIEJSZEJ ŚMIERCI.

I to w dodatku dokładnie zaplanowaną - przez innych. Morderca sam pozbawił się prawa do śmierci pó?nej, naturalnej, luksusowej - w gronie rodzinnym, w łóżeczku, nie wiadomo kiedy, albo w wypadku. Bo popełnił najwyższą zbrodnię - odebrał życie innemu niewinnemu człowiekowi (ludziom).
Kara śmierci może dotyczyć tylko zbrodni z premedytacją i zdrady stanu. Nie może dotyczyć ludzi, którzy działają w obronie koniecznej - tu najlepiej przywołać poglądy wybitnego filozofa Bogusława Wolniewicza, któremu nie można zarzucić koniunkturalizmu.

Ważkim argumentem przeciwko karze śmierci jest możliwość pomyłki sądowej. Ja bardziej obawiałabym się premedytacji sądowej lub korupcji sądowej.

Tylko teraz jak się ma statystycznie możliwość pomyłki sądowej do innych śmierci: codziennie na drogach giną ludzie. Np. świąteczne weekendy w Polsce to ok. 40 - 70 niewinnych istnień ludzkich. Ludzie ci ponoszą karę wcześniejszej śmierci bez sądu, bez prawomocnego wyroku, prezydent, jaki by nie był, też nie ma szans ich ułaskawić.

Jak to się dzieje, że żyjemy w jakimś zaklętym kręgu niemożności, braku logiki, zupełnym lekceważeniu relacji przyczyna-skutek?

Wiele śmierci to skutek przyczyny: braku prawnych regulacji rzeczywistej odpowiedzialności za własne życie i postępowanie; za krzywdy i straty jakie sprawca wyrządza innym.

Czy gdyby znieść ograniczenia prędkości - a zastąpić je informacją o bezpiecznej prędkości, zaś wszystkie szkody pokrywać z majątku sprawcy i jego rodziny - czy wtedy ktokolwiek ryzykowałby szaleńczą jazdę?
Czy, gdyby za zabicie człowieka w wypadku samochodowym groziła kara śmierci, ktokolwiek jechałby szybciej niż można? Ilu ludzi żyłoby do tej pory?

Czy którykolwiek z ubeckich, esbeckich morderców, zaryzykowałby własne życie za życie księdza, studenta, górnika, stoczniowca, gdyby wiedział, że nikt i nic go przed karą śmierci nie uchroni? Nawet łaskawca prezio Kwaśniewski?

Czy gdyby za zdradę stanu groziła kara wcześniejszej śmierci, jakikolwiek polityk wdałby się w interesy z Ałganowem, albo w tzw. prywatyzacje? I czy Polska byłaby bogatsza czy biedniejsza?

No właśnie. I tu jest sedno sprawy. Komu tak naprawdę potrzebne było zniesienie kary śmierci po co. Jasne jest komu potrzebny jest bałagan prawny i niewydolne sądy.

Zupełnie pomijana jest inna statystyka: niestosowanie kary śmierci dla morderców zwiększa procentowy udział morderców w społeczeństwie - uczciwi giną, mordercy żyją i co gorsza - stają się bohaterami medialnymi, promowani przez zboczeńców....

Alina

Ojczyzna.pl
8 grudzień 2005

przesłała Elzbieta 

  

Archiwum

W Polsce atmosfera powyborcza,w Szwecji przedwyborcza.
październik 6, 2005
zygi zza morza
Dwa teksty
październik 14, 2004
Święto bez pracy. A nomenklatura bawi się dalej
maj 1, 2003
PAP
Czy Amerykanie sami sobie zadali klęskę?
marzec 28, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Złodzieje naszych pieniedzy nie?le się bawią
styczeń 17, 2007
przepisał Artur Łoboda
Jeśli myślisz że poznałeś wszelkie przejawy paranoi to jesteś w błędzie
grudzień 9, 2002
zaprasza.net
USA w cieniu potęgi koszmarów?
styczeń 19, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski, USA
"Powszechna Encyklopedia Filozofii"
styczeń 22, 2007
przeslala Elzbieta
Sesja na 750-lecie
czerwiec 6, 2007
Winiety ? czy grabież w biay dzień ?
sierpień 20, 2002
Ile waży księżyc?
październik 26, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Amerykańskie wybory
listopad 5, 2008
Artur Łoboda
Pół wieku od obalenia demokracji w Iranie przez USA
marzec 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
USA Jako Panstwo Nadzoru i Wybory w Iraku
luty 4, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski, USA
W sprawie ataku na WTC
marzec 2, 2007
Artur Łoboda
Medal Wolnosci
grudzień 8, 2005
przesłała Elżbieta
Służba Polsce
kwiecień 17, 2003
przesłała Elżbieta
Staż dyskutanta
lipiec 14, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Eksploatacja Ameryki przez Żydów?
maj 8, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Amerykańskie mniejsze zło
listopad 11, 2008
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media