|
| Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid |
|
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
|
|
| NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) |
|
| |
|
| Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach |
|
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!
|
|
| Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej |
|
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
|
|
| Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem |
|
| Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag |
|
| Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” |
|
| Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. |
|
| Ameryka: Od Wolności do faszyzmu |
|
| Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. |
|
| Zakrzyczana prawda |
|
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
|
|
| Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji |
|
| O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji |
|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
| 23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. |
|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody |
|
| Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda |
|
| Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj |
|
| WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć |
|
| Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach |
|
| Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida |
|
| |
|
| Młodzież izraelska w Polsce |
|
| Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. |
|
| PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL. |
|
| Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010 |
|
| Wielkie pytania o 9/11 |
|
| Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 |
|
| Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. |
|
| |
|
| Wezwanie do przebudzenia |
|
| Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem |
|
| 5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| |
więcej -> |
|
Związek Sowiecki i Zamach na Jana Pawła II
|
|

Agencja Reuters opublikowala 2go marca, 2006, wiadomosc, ze zamach na Ojca Swietego Jana Pawla II odbyl sie w 1981 roku, na rozkaz rzadu Zwiazku Sowieckiego, wedlug raportu przygotowanego przez komisje sledcza parlamentu wloskiego, do przedstawienia temu parlamentowi pozniej, w marcu b.r. zgodnie z wypowiedzia senatora Paolo Guzzanti, ktory powiedzial ze: "Komisja ta jest calkowicie przekonana , ze przywodztwo Zwiazku Sowieckiego, powzielo decyzje usuniecia Papieza Jana Pawla. Polecenie zostalo dane tajnym sluzbom wojskowym, zeby powziely wszystkie potrzebne kroki, w celu dokonania wyjatkowo ciezkiej zbrodni, w powojennym okresie."
Elementy sluzb specjalnych Bulgarii, podorzadkowane Sowietom odegraly role dywersji , zeby ukryc glowna roli Sowietow. Rozdzial o zamachu jest czescia raportu komisji dotyczacej Wasili'ego Mitrochin'a , starszego archiwisty sowieckiego , ktory zbiegl do Anglia w 1992 roku. Mehmet Ali Agca dokonal zamachu 13go maja, 1981, zostal schwytany i skazany za usilowanie moderstwa . Dzialo sie to w czasie, kiedy w Polsce, Solidarnosc rozpoczela "przewracanie kostek domina," co doprowadzilo do upadku koumunizmu we wschodniej Europie w 1989 roku, do czego bardzo przyczynil sie Jan Pawel II.
Na rozprawie w 1989 roku prokurator wloski nie mogl skutecznie udowodnic, ze z ramienia Zwiazku Sowieckiego , tajny wywiad Bulgarii , wynajal Agca do dokonania zabojstwa Papieza , do czego rzad w Sofii nadal nie przyznje sie. Komisja wloska wznowila dochodzenie w 2005 roku, kiedy Jan Pawe II napisal ze byl przekonany ze zamach Agca na Niego odbyl sie wedlug planow i na zamowienie kogos innego .
Komisja wloska, ktorej prezesem jest senator Paolo Guzzanti, ma fotografie Sergiej'a Antonowa, stojacego obok Agca na placu Sw. Piotra w czasie zamachu . Wowczas Antonow oficjalnie byl zatrudniony w biurze bulgarskich linii lotniczych i do dzis zaprzecza udzialu w zamachu na Papieza .
Mehmet Ali Agca urodzony w 1958 roku , czlonek "Szarych Wilkow" odbyl 19 lat wiezinia we Wloszech , a nastepnie 5 lat wiezienia w Turcji za zabojstwo w 1979 roku Abdi Ipekci, redaktora "Miliyet," lewicowego pisma. Wowczas zwolnienie go z wiezienia zostalo zakwestionowane przez Sad Najwyzszy w Turcji i 20go stycznia , 2006, Agca zostal ponownie aresztowany, poniewaz sad ten uznal, ze okres wiezienia we Wloszech, nie moze byc zaliczany jako kara dozywocia za morderstwa dziennikarza w Turcji i ze Agca nie moze byc zwolniony przed 2010 rokiem. Wyrok dozywotniego wiezienia, wedlug prawa tureckiego rownal sie 36 lat w wiezieniu, ktory to okres zmniejszyla amnestia w roku 2000, do 25 i pol roku z czego sad turecki w pierwszej instancji odjal 20 lat w wiezieniu wloskim.
Po zamachu Jan Pawel II prosil o modlitwe "za mego brata (Agca), ktoremu przebaczylem." Papiez powiedzial Agca w wiezieniu w 1983 roku a w 1987 roku przyjal jego matke, a w dziesiec lat pozniej jego brata Adnan'a. W 2005 roku, 5go kwietnia, agencja CNN podala, ze Agca prosil o pozwolenie wziecia udzialu w obchodach w czasie pogrzebu Jana Pawla II. Prozbe Agca wladze tureckie odrzucily.
Tom Clancy opublikowal w 2002 roku ksiazke pod tytulem "Czerwony Krolik" ("Red Rabbit" ) w ktorej sa wedlug tego autora, szczegoly roli KGB w planowaniu zamachu i w dokonaniu zamachu na Jana Pawla II. Natomiast Edward Herman, w jego ksiazce "Bulgarian Connection ," twierdzil za agent CIA, Michael Ledeen, neokonserwatysta zamieszany w skandal "Iran- Contra" za czasow prezydenta Regana, mial powiazania z loza masonska "Propaganda Due" i z wywiadem izraelskim . Hermann uwazal ze sluzby tajne Bulgarii odegraly wazna role w zamachu na Jana Pawla II. Nie ulega watpliwosci ze wywiad bulgarski podlegal calkowicie wywiadowi sowieckiemu.
Prokurator wloski,. Ferdinando Imposimato, ktory przeprowadzal sled two w sprawie zamachu na Jana Pawla II, twierdzi ze w latach 1997-2000 po wyroku sadu wloskiego, Agca powiedzial o udziale KGB i Bulgarow .
Po rewelacjach, ze sluzby specjalne Wloch przesluchiwaly Agca, adwokat Antonio Marini, powiedzial: "Agca manipulowal nami wszystkimi, opowiadal setki klamstw, ciagle podajac inne wersje, przez co zmusil on wladze wloskie do przeprowadzania dziesiatkow sledztw. "
Wedlug agencji Reuters, zamach na Ojca Swietego Jana Pawla II odbyl sie w 1981 roku, mial miejsce z rozkazu rzadu Zwiazku Sowieckiego, wedlug raportu przygotowanego przez komisje sledcza parlamentu wloskiego, pod kierownictwem senatora Paolo Guzzanti. Senator ten twierdzi, ze przywodztwo Zwiazku Sowieckiego, powzielo decyzje zabicia Papieza Jana Pawla i polecilo ono zorganizowanie tej zbrodni przez KGB .
www.pogonowski .com |
|
3 marzec 2006
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Bidulek
wrzesień 30, 2004
|
Walka o prawdę , prawo i sprawiedliwość
styczeń 2, 2007
Ppłk rez. Edward Makowiecki
|
Anatomia terroru w Iraku
sierpień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Polski tylko z nazwy
sierpień 27, 2002
Nasz Dziennik
|
Dwukrotne zagrożenie nuklearne Polski
luty 21, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Jaka przyszłość
lipiec 3, 2004
przesłała Elżbieta
|
Obłęd
KLIKA - Kabaret Autorów Marek Sobczak & Antoni Szpak
maj 25, 2002
SOBCZAK & SZPAK - http://www.angora.pl
|
Czy stać nas na publiczne szpitale?
styczeń 9, 2008
Dariusz Kosiur
|
Łatwo "obrzucić błotem", trudniej przyznać się do błędu
grudzień 3, 2002
PAP
|
Świat się zmienia:
Pachołki Moskwy pachołkami Waszyngtonu
styczeń 31, 2003
PAP
|
Proklamacja przeciwnika Stanów Zjednoczonych
maj 18, 2004
przesłał Adrian Dudkiewicz
|
Fachowcy od kreciej roboty
październik 2, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Terapia szokowa w Iraku
marzec 31, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Zamiast
marzec 15, 2004
Artur Łoboda
|
Dziesięć razy pomyśl - zanim raz coś zrobisz
listopad 22, 2008
Artur Łoboda
|
„PEAK OIL” - w Disneyland zabawa skończona
lipiec 9, 2007
lś
|
Rząd Izraela popiera ograniczenia w sprzedaży ziemi
lipiec 8, 2002
PAP
|
Ciemność z Zachodu
marzec 19, 2008
Izreal Szamir
|
TWÓRCZOŚĆ,POEZJA i KOMENTATORZY
czerwiec 29, 2008
Marek Jastrząb
|
DLACZEGO JAN PAWEL II NIE MOZE ZOSTAC SWIETYM?...
listopad 20, 2008
Milosz Miloszewski
|
więcej -> |
|