|
| Hashtag COVID1984 |
|
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
|
|
| www.globalresearch.ca |
|
| świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO |
|
| Milcz Lekarzu !!! |
|
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej. |
|
| Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi |
|
| Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. |
|
| Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka? |
|
| |
|
| Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki |
|
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? |
|
| Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala |
|
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić? |
|
| FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ |
|
| |
|
| Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia |
|
| |
|
| Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi |
|
| |
|
| Światowy dług |
|
| Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? |
|
| Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego |
|
| |
|
| Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio |
|
| Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. |
|
| PiStapo atakuje rodziny |
|
| Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje. |
|
| Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy |
|
| Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie |
|
| Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? |
|
| |
|
| CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” |
|
| Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. |
|
| Strona Krzysztofa Wyszkowskiego |
|
| Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego |
|
| Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID |
|
| Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. |
|
| "Babcia Kasia" |
|
| Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek |
więcej -> |
|
Atak na Rydzyka
|
|
Nic nas nie powinno zadziwić.
A z pewnością mnie już nic nie zadziwi.
Z tego powodu atak na Radio Maryja i jego dyrektora, uważam za pierwszy element ataku na przeciwników integracji z UE.
Na pewno nie jest to jedyny element akcji.
W najbliższym czasie możemy się liczyć z skoordynowaną akcją wszystkich sił, dla których tematyka poruszana w toruńskiej rozgłośni jest bardzo niebezpieczna.
O co w tym wszystkim chodzi ?
W wyniku tak zwanych procesów dostosowawczych do wymagań Unii, została zrujnowana polska gospodarka i polskie rolnictwo.
Ale Polakom w dalszym ciągu skutecznie wmawiano, że jest to proces przejściowy i po wstąpieniu do UE wszystko się zmieni.
Kiedy jednak dotarły do nas postanowienia brukselskich urzędników, dotyczące warunków wstąpienia, sprawa naszej akcesji przybrała zupełnie innej barwy.
Wszystko można jednak zatuszować i zaklajstrować, o czym świetnie wiedzą ci, którzy naprawdę władają naszymi mediami.
Pewnego dnia jak grom z jasnego nieba, padł na naszych medialnych manipulatorów list Carla Beddermanna, byłego przedstawiciela Unii w Polsce, który zarzucał Schrederowi obłudę i oszustwo wobec Polski.
Kiedy Beddermann został zaproszony do rozgłośni Radia Maryja, aby zaprezentować swoją opinię na temat stosunku Unii Europejskiej do Polski, miarka się przebrała.
Dyspozycyjni dziennikarze dostali zlecenie na zrealizowanie filmu propagandowego.
W rezultacie mieliśmy okazję obejrzeć film o którym mowa.
Dla mnie osobiście postać ojca Rydzyka jest zupełnie obojętna.
Nie podniecam się ani jego postawą, ani jego postępowaniem.
Jest bowiem jednym z wielkiej masy ludzi, którzy „potrafili znale?ć się w realiach naszych czasów”, a więc działać tak jak wskazywali nasi politycy, czyli niezbyt zgodnie z etyką.
Ważniejsze jest dla mnie zupełnie inne pytanie : dlaczego nie stworzono filmu o przekrętach podatkowych, Gazety Wyborczej, TVN, czy wielu innych instytucji medialnych.
A temat Prokomu - temat rzeka, o przekrętach urzędniczych i korupcji ?
Odpowied? prosta :
Coś niedobrego się w Polsce szykuje i wszyscy obywatele winni mieć oczy szeroko otwarte.
|
|
26 listopad 2002
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
LIST OTWARTY DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO
marzec 14, 2005
Andrzej Gwiazda
|
Zmarł ks. Jan Twardowski
styczeń 18, 2006
interia.pl
|
Jan Paweł II chce współpracy Kościołów wschodnich i zachodnich
luty 6, 2003
PAP
|
Strajk lekarzy - "jestem za, a nawet przeciw"
maj 21, 2007
Ewa.I. Gołąb - Kosiur, Dariusz Kosiur
|
Czas miniony, niezapomniany. 365 dni 2006 roku.
styczeń 9, 2007
Marek Olżyński
|
Kraków będzie negocjował ze spółką Forte
sierpień 1, 2002
Dziennik Polski
|
TO JUŻ NIE JEST TA EUROPA
marzec 26, 2003
|
Stoen zostanie sprzedany
grudzień 19, 2002
PAP
|
Esbek Marek Komorowski, czyli próba inwigilacji od środka
styczeń 22, 2006
Marek Olżyński
|
Wigilia Bożego Narodzenia
grudzień 24, 2007
Marek Olżyński
|
Ziemia obiecana
sierpień 1, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
|
Strategia dla pokoju
sierpień 25, 2008
Artur Łoboda
|
Ordnung must sein, praca uczyni cię wolnym
marzec 4, 2005
Artur Łoboda
|
Analiza Rządu Bush’a Przez C.I.A.
sierpień 24, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
O wojnach nowych
grudzień 13, 2006
antyglobalista
|
Narody zaczynają rozumieć -
Szewardnadze oskarża Sorosa o wspieranie przewrotu
listopad 29, 2003
|
Sprostowanie serii fałszywek PAP dotyczących rzekomego udziału Republiki Czeskiej w agresji na Irak
czerwiec 19, 2008
tłumacz
|
Dzień Nauczyciela
październik 14, 2004
Piotr Mączyński
|
Granice Władzy Czasów Wojny w USA
grudzień 20, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Fragment książki "Duch Apokalipsy" - CZĘŚĆ PIˇTA - 11 WRZEŚNIA 2001
wrzesień 11, 2006
Dorota Szczepańska
|
więcej -> |
|