ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Zełenski kupił sobie dwa jachty 
Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? 
W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? 
Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku 
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc 
 
LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski 
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
 
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
Izrael w chaosie: ogłoszono całkowitą ewakuację, ponieważ ciężkie rakiety Iranu spadły na Tel Awi... 
 
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
Pandemia covid nigdy nie istniała 
Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi.  
Na straży wolności: Goldman Sachs  
Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
więcej ->

 
 

Rząd nie rozumie co do niego się mówi

Minister do spraw europejskich Danuta Huebner przyznała w radiowej "Trójce", że polski rząd i Komisja Europejska nie zrozumiały się podczas grudniowego szczytu negocjacyjnego w Kopenhadze w sprawie dopłat bezpośrednich dla polskich rolników.

Danuta Huebner powiedziała, że rząd jeszcze w środę, a najpó?niej w czwartek, zdecyduje jak rozstrzygnąć kluczowe kwestie dotyczące polskich rolników. Zdaniem minister, oba systemy dopłat bezpośrednich - uproszczony przyjęty przez Polskę oraz standardowy stosowany w Unii - mają swoje wady i zalety, a także swoich politycznych zwolenników i przeciwników. Danuta Huebner nie wykluczyła również, że Polska może zdecydować się na proponowany przez Unię system mieszany, w którym dopłaty ustalane są zarówno według kryteriów produkcji jak i wielkości gospodarstwa.

Tymczasem wicepremier i minister rolnictwa Jarosław Kalinowski powiedział "Gazecie Wyborczej", że jeżeli rząd przystanie na unijne interpretację zapisów o dopłatach dla rolników, to on nie podpisze Traktatu Akcesyjnego.

Wtorkowe rozmowy w Brukseli nie przyniosły rozstrzygnięcia tego, jak po wejściu do Unii Europejskiej będzie wyglądał system tak zwanych dopłat bezpośrednich dla polskich rolników. Celem rozmów polskiej delegacji z przedstawicielami Unii było wyjaśnienie szczegółów związanych z redagowaniem Traktatu o poszerzeniu Wspólnoty .
1 luty 2003

PAP 

  

Archiwum

Skansen z ludzkiego życia
grudzień 29, 2003
Dziennik Polski
Strajk górników
styczeń 23, 2008
Dariusz Kosiur
Radio Erewań odpowiada
lipiec 12, 2005
Andrzej Kumor Mississauga
Przewodniczący gminy żydowskiej popełnił samobójstwo
sierpień 27, 2002
PAP
Bankier-czytaj złodziej
styczeń 12, 2003
zaprasza.net
Globalizm w wykonaniu Kaczynskich
marzec 6, 2007
przeslala Elzbieta
Dwa oblicza Ministerstwa Finansów
maj 18, 2006
PAP
Życzenie śmierci
marzec 19, 2009
Dariusz Kosiur
Czy jesteśmy w punkcie wyjścia?
październik 25, 2008
Artur Łoboda
Świat się śmieje, czyli deja wu
marzec 7, 2004
Artur Łoboda
Wychodzi szydło z worka
sierpień 10, 2006
Paragraf, nie dla każdego.
czerwiec 2, 2008
.
POLSKA - UNIA 5
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
POLSKA - UNIA 13
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
Strategia dla pokoju
sierpień 25, 2008
Artur Łoboda
Komu dzisiaj można ufać?
lipiec 20, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Czytane między wierszami
styczeń 1, 2003
Artur Łoboda
Spadek Cen Nieruchomości w USA Grozi Kryzysem
styczeń 26, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Afganistan trudny do pacyfikowania
marzec 9, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Jak globalisci zpod znaku F.D.A eksterminuja narod Amerykanski
styczeń 13, 2008
Markus
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media