ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
"Babcia Kasia" 
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek  
Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia 
 
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność 
 
Ukraina: Maski rewolucji 
W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. 
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy 
 
Wszystko pod kontrolą 
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
 
"patriotyzm" po 1989 roku 
komentarz zbędny 
Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
Planet Lockdown 
Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... 
WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć 
Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach 
więcej ->

 
 

Gdańszczanie, wyborcy. Uwaga na nowy prezent świąteczny od władz Gdańska





Gdańsk jest miastem posiadającym najwyższy wska?nik nasycenia sklepami wielkopowierzchniowymi. Pomimo to władze miasta zamierzają zatwierdzić w dniu 22 grudnia budowę kolejnego giganta handlowego we Wrzeszczu. Tak wielka inwestycja w centrum miasta nie jest nam potrzebna, a straty wynikające z chaosu i paraliżu komunikacyjnego są już ogromne.

...przedstawiciele wielkich sieci handlowych budują je chętnie w Polsce, szczególnie wiele w Gdańsku, którego urzędnicy lekceważą interes miasta i jego mieszkańców(nie zaniedbując interesu własnego). W związku z powyższym zgromad?my się w dniu 21.12.2005 roku, o godzinie 12.00 przy skrzyżowaniu ulic Kościuszki/ Grunwaldzkiej/ Słowackiego i zażądajmy unieważnienia tych projektów inwestycyjnych. Żądajmy dokończenia budowy ul. Słowackiego, bo to inwestycja dawno zaplanowana, na którą powinny istnieć środki w budżecie miasta. Przyjd?my również w dniu 22.12.2005 roku o godzinie 9.00 pod siedzibę Rady Miasta Gdańska ( dawny "Żak") i wyra?my swój sprzeciw polityce ulegania "argumentom" obcych

19 grudzień 2005

Klaudiusz Wesołek 

  

Archiwum

Na głowach Naczelnych. Fakt który warto pamiętać, dziwnym trafem losu oba nakrycia głowy do których się nas zmusza byśmy je
wrzesień 14, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
"Wojny Gwiezdne" i Obrona Przeciw Pociskom Balistycznym
listopad 26, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Chiny a Imperium Amerykańskie
luty 6, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski , USA
Pojedynek Polonii z prowokatorami
wrzesień 17, 2004
Szatański chichot historii
sierpień 7, 2005
Witold Filipowicz
Blef o trzeciej instancji sądowej
styczeń 4, 2006
Andrzej Grabowski
"Wilhelm Gustloff" zatopiony przez niemiecką torpedę
luty 2, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Mamy prawo do obrony
sierpień 9, 2006
Dariusz Kosiur 09.08.2006
Gdzie nadzór nad społecznym mieniem?
lipiec 4, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Geszefciarze, czyli o standardach polityków
październik 13, 2007
Marek Olżyński
Encyklopedia GW: opozycja argentyńska = terroryzm
styczeń 20, 2005
(PAP)
Wspomnienia Kazimierza Laskarysa
marzec 5, 2008
Elzbieta Gawlas
DO RADNYCH MIASTA WROCŁAWIA. ODPOWIED¬ NA INICJATYWĘ STWORZENIA MUZEUM SOLIDARNOŚCI WE WROCŁAWIU
luty 5, 2003
Wirus H5N1 zaatakował "GW" ?
marzec 7, 2006
Marek Olżyński
Soros jako autor nowej książki
sierpień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Terapia szokowa w Iraku
marzec 31, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Wnioski po wypowiedzi prof.OHMA
styczeń 25, 2009
mik
Apel Prezydenta Miasta Krakowa do mieszkańców
listopad 12, 2006
Dlaczego żaden z nich nie siedzi w kryminale?
grudzień 13, 2008
?ródło informacji: RMF
POLSKA - UNIA 21
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media