|
| Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień |
|
| |
|
| Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych |
|
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.
Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. |
|
| Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' |
|
| |
|
| Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana |
|
| Patologia w środowisku medycznym |
|
| Atak pistapo w Gdańsku |
|
| Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r. |
|
| Historia kontroli bankowej w USA |
|
| Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie. |
|
| "Górale to męczą konie" |
|
| Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. |
|
| Debata ws. pandemii COVID-19! |
|
| Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni! |
|
| Na straży wolności: Goldman Sachs |
|
| Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. |
|
| Milcz Lekarzu !!! |
|
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej. |
|
| Zełenski kupił sobie dwa jachty |
|
| Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? |
|
| Los Angeles - piekło na ziemi |
|
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
|
|
| Papież błogosławi strażników de Rotschild |
|
| To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata. |
|
| Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! |
|
| |
|
| "patriotyzm" po 1989 roku |
|
| komentarz zbędny |
|
| Wygadał się |
|
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." |
|
| Warto posłuchać |
|
| Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych |
|
| Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela |
|
| |
|
| Bankructwo Ukrainy |
|
| |
|
| Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego |
|
| |
więcej -> |
|
Co tanie to drogie
Rozszerzenie UE o wiele tańsze niż przewidywano
|
|
Choć przywódcy UE mówili w Kopenhadze, że przyjęcie 10 krajów będzie kosztować Piętnastkę w ciągu trzech lat 40 mld euro, to z liczb ogłoszonych teraz w Brukseli wynika, iż naprawdę wyłożą cztery razy mniej - podaje wtorkowa IHT.
"International Herald Tribune" pisze, powołując się na dane, które w poniedziałek udostępniła unijna komisarz do spraw budżetu, Michaele Schreyer, że koszt rozszerzenia w okresie 2004-2006 wyniesie netto tylko 10,3 miliardów euro.
Amerykański dziennik wyjaśnia, że będzie tak głównie dlatego, iż nowi członkowie wpłacą w tym okresie tytułem składek 15 miliardów euro, "a znaczna część pomocy obiecanej w budżecie nigdy nie zostanie spożytkowana" (bo kraje Dziesiątki nie zawsze zdołają spełnić warunki, od których UE uzależnia wypłatę pieniędzy z poszczególnych funduszy). "Rozszerzenie okazało się o wiele tańsze niż początkowo przewidywano" - cytuje IHT słowa Michaele Schreyer. - "Trudno o korzystniejszą cenę".
Przyjęcie 10 nowych krajów będzie kosztować każdego mieszkańca Piętnastki zaledwie 9 euro rocznie. Poprzednio - dodaje dziennik - eksperci mówili o 30 euro.
Powołując się na dane udostępnione przez Schreyer, IHT pisze, że nowe kraje UE otrzymają w pierwszych latach członkostwa na rozwój infrastruktury, wsparcie dla rolnictwa i inną pomoc "ułamek tego, co dostaje wielu obecnych - a przy tym znacznie bogatszych - członków Unii".
W pierwszym pełnym roku członkostwa, 2005, Polska otrzyma z Brukseli pomoc w wysokości 67 euro na osobę, Węgry 49 euro, Słowenia 41 euro, a Czechy 29 euro.
Tymczasem Grecja dostaje obecnie na te same cele 437 euro na osobę rocznie, Irlandia 418 euro, Portugalia 211 euro, a Hiszpania 126 euro. "Oczekuje się - pisze IHT - że sumy te pozostaną niezmienione w przybliżeniu do 2007 roku", kiedy zaczyna się nowy okres budżetowy.
"Choć niektórzy eksperci w Brukseli od wielu miesięcy mówili o tej wielkiej rozpiętości kwot dla Zachodu i Wschodu, pojawienie się tych liczb wypisanych czarno na białym (w dokumentach unijnych) może działać na korzyść przeciwników akcesji w dziesięciu krajach, które zamierzają przeprowadzić w przyszłym roku referenda w sprawie wejścia do Unii" - zauważa IHT.
"Te liczby naprawdę mogą wystraszyć ludzi we Wschodniej Europie" - powiedziała dziennikowi Heather Grabbe z londyńskiego Centrum dla Reformy Europejskiej. - "Przeciętny Polak i Węgier może przy okazji referendum zadawać sobie pytanie: `Dlaczego ta organizacja działa w tak wariacki sposób?`".
Korespondent "International Herald Tribune" pisze, że Schreyer przedstawiła tylko wybiórcze dane o wysokości sum, które kraje Piętnastki wniosą w latach 2004-2006 na potrzeby rozszerzenia Unii, a przy tym "być może z uwagi na to, iż wkład poszczególnych krajów jest drażliwą sprawą, ogłosiła te liczby reporterom tylko ustnie".
Schreyer powiedziała, że Francja zapłaci 1,93 mld euro, Hiszpania 900 mln, Portugalia 162 mln, Grecja 192 mln, a Holandia 600 mln euro.
Heather Grabbe uważa, że 10,3 mld euro pomocy netto "to drobna suma". W rozmowie z IHT dodała, że nowi członkowie nawet tego nie otrzymają w całości, bo nie zawsze będą mogli spełnić wszystkie kryteria wymagane przy wypłacie środków z różnych funduszy pomocy.
|
|
17 grudzień 2002
|
|
PAP
|
|
|
|
Sprzeczność interesów USA i Izraela w Iranie i na Bliskim Wschodzie
luty 24, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
|
STRACH pomyśleć...
styczeń 24, 2008
Bolesław Szenicer
|
Skandaliczna blokada informacyjna w polskojęzycznych publikatorach.
wrzesień 15, 2008
tłumacz
|
Przywrócić Polakom nadzieję.
DO POLAKÓW I ŻYDÓW W POLSCE I NA ŚWIECIE
marzec 15, 2003
|
Logiczne wnioski
lipiec 26, 2003
|
Lista Hausnera
luty 11, 2005
Włodzimierz Knap
|
Szkodliwa nadgorliwość
styczeń 12, 2004
Nasz Dziennik
|
Medialny exodus lekarzy
marzec 24, 2006
Adam Sandauer
|
Debil czy tylko męska dziwka?
grudzień 13, 2008
Interia.pl
|
Czyżby rzeczywiście wzrost nastrojów prowojennych w USA?
marzec 14, 2008
tłumacz
|
Zabójstwo ośmieszone
listopad 18, 2007
Artur Łoboda
|
Papież złożył Polakom noworoczne życzenia
grudzień 29, 2002
PAP
|
Immunitety w innych krajach
październik 20, 2004
cywilizowany
|
Wiadomość grubymi nićmi szyta
kwiecień 27, 2003
|
Długiem Polska stoi
luty 17, 2005
Damian Stefański
|
Koszulki z podobizną Hitlera
lipiec 23, 2004
|
Dlaczego mamy płacić my Polacy ?
czerwiec 21, 2003
Elżbieta
|
Tarcza, NATO w Euroazji a Indie
październik 6, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Powstanie uratowalo UE
lipiec 18, 2004
przesłała Elżbieta
|
Irak, Wielka Nafta i Turcja
luty 15, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|