ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach 
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!

 
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
The Corbett Report 
Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a  
Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy 
... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... 
Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki 
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? 
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów 
Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. 
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
Wielkie pytania o 9/11 
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r 
"Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. 
Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" 
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.

 
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
więcej ->

 
 

Początek końca







Sunita premier Libanu Fuad Siniora po „cedrowej rewolucji” powiedział że Condoleezza Rice nie ma po co przyjeżdżać do Bejrutu jeżeli nie zażąda i nie przeforsuje natychmiastowego zawieszenia broni. Następnie Siniora podziękował Hezbollah za jej poświęcenie w obronie Libanu. Tymczasem Bush i Bush’owi posłuszny Blair, popieraja barbarzyńską masakrę Libanu przez Izrael za pomocą bomb dostarczonych z USA.

Samo powtarzanie bezsensownej manrty że „Izrael ma prawo bronić się” jest absurdalne i kompromitujące, zwłaszcza kiedy zabór południowego Libanu i grabież 280 milionów metrów kubicznych wody z rzeki Litani co roku, jest najwyra?niej głównym celem ataku Izraela na Liban. Najazd Izraela na Liban wzmacnia Hezbollah i wzmocni ruch oporu przciwko sjonistom i Izraelowi wśród Arabów i muzułmanów wogóle.

Pisze o tym Daniel M. Pourkesali w artykule opublikowanym w Information Clearing House 3go sierpnia, 2006, i cytuje pytanie Nathan’a Gardels’a, głównego redaktora Los Angeles Times, wystosowane do Zbigniewa Brzezińskiego: „Czy przewaga militarna używana jako tępy instrument prowadzi do wiecznej wrogości a nie do bezpieczeństwa?” na co dostał odpowied?: ”Taktyki neokonserwatystów w USA i ich towarzyszy w Izraelu, są katastrofalne dla USA i na długą metę też dla Izraela. Taktyki te odwrócą dominującą większość ludności Bliskiego Wschodu przeciwko USA. Doświadczenie z Iraku mówi samo za siebie. W końcu napewno, jeżeli nadal będą stosowane taktyki neokonserwatystów, Stany Zjednoczone będą wypędzone z Bliskiego Wschodu, a fakt ten spowoduje również koniec Izraela.”

Czy rze? niewinnych cywilów w Libanie, masakra w Haditha w Iraku nie dają znać Arabom i Irańczykom że „nowy Bliski Wschod” formowany przez USA i Izrael oznacza obcą okupację i krwi rozlew? Na co Brzeziński odpowiedział: „To dokładnie jest powodem taktyki stosowane przez neokonserwatystów są bardzo niebezpieczne tak dla USA, jak i dla Izraela,” ponieważ „dziś jest coraz trudniej oddzielić izraelsko-palestyński problem od problemu Iraku jak też problemu Iranu. Ani Stany Zjednoczone, ani Izrael nie są w stanie narzucić jednostronnie rozwiązanie problemów na Bliskim Wschodzie. Są niestety ludzie, którzy sami siebie oszukują przekonaniem że mogą narzucać swoje rozwiązania.”

Według Eami Khouri w artykule w Beirut Daily Star: „Opinia publiczna w świecie Arabów zareagowała silnym poparciem dla Hezbollah i dla Libanu; Waszyngton teraz boleśnie odczuwa samemu sobie zadaną impotencję z powodu popierania Izraela.”

Bombardowania przez Izrael każdej wioski, drogi, mostu i całej infrastrukrury, zabicie ponad 900 osób, w tym wiele dzieci, i pozbawienie dachu nad głową miliona ludzi spowodowało solidarność i jedność polityków i ludności Libanu, chrześcijan, sunnitów i szyitów. Teraz wszyscy Libańczycy popierają Hezbollah.

Absurdalna taktyka wymyślona przez neokonserwatystów i wprowadzana w życie przez Bush’a i posłusznego mu Blair’a, polegająca na wytaczaniu wojen w celu zaprowadzenia pokoju, powoduje nastroje anty-USA i anty-Izraela, wzrost poparcia dla ruchu oporu przeciwko „osi agresji USA-Br.-Izrael.”


www.pogonowski.com
9 sierpień 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Azyl i ambasady w wydaniu demokraci.pl
lipiec 10, 2006
Mariusz Affek
Podwójny Kryzys w Radzie Bezpieczeństwa w ONZ
lipiec 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Kejby mi schajba odbiła
listopad 5, 2006
luzak
Ubierz swoją choinkę
grudzień 24, 2002
Prokreatorzy i ich prokreatory
wrzesień 4, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
"Neo-wariaci" Planuja "Wojne Permanentną"
grudzień 5, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Pierwsze rozsądne posunięcie
listopad 6, 2005
wp.pl
W obliczu zaostrzającego się konfliktu USA - Rosja...
czerwiec 5, 2007
aktualności pnlp
Gulf War 1991:
Prefiguration and prelude to the 2003 Iraq debacle
Part one

luty 19, 2005
Stefan J. Śniegoski
Horror w autokarze Grey Hound - Kanada
sierpień 1, 2008
Elzbieta Gawlas Toronto
Odkryto zbiorową czeczeńską mogiłę
wrzesień 9, 2002
PAP
Skąd w was tyle nienawiści?
marzec 17, 2005
UB-ek odsiedzi karę?
sierpień 19, 2005
PAp
Z mojego domu widziałem czym jest "wojna z terrorem"
sierpień 4, 2006
Robert Fisk
Lucky Larry wants $12.3 billion more for 9/11
czerwiec 19, 2008
numerus clausus i numerus nullus
lipiec 10, 2008
Piotr Hßbner
Kamienice już nie nasze
maj 7, 2005
Iwona Kamieńska
Piskorski pod lupą
wrzesień 8, 2007
..
Skąd się biorą pieniądze? Film 'Money as Debt'
kwiecień 6, 2007
Fałsz i obłuda wzięte z życia Hanny Gronkiewicz-Waltz, albo tak naprawdę Hajki Grundbaum.
sierpień 12, 2006
Zdzisław Raczkowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media