|
| Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio |
|
| Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. |
|
| Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka? |
|
| |
|
| Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem |
|
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu. |
|
| Wielkie pytania o 9/11 |
|
| Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 |
|
| Medialni MORDERCY! |
|
| Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Zełenski kupił sobie dwa jachty |
|
| Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? |
|
| Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 |
|
| |
|
| LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski |
|
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
|
|
| Iran dziesiątkuje izraelskie miasto portowe Hajfę pociskami kasetowymi; 2 osoby zabite, samochody... |
|
| |
|
| Ludobójstwo covid |
|
| Wywiad z CLAIRE EDWARDS |
|
| Niezależna witryna Alexa Jones'a |
|
| Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji |
|
| "patriotyzm" po 1989 roku |
|
| komentarz zbędny |
|
| Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu |
|
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.
Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.
Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... |
|
| Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości |
|
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.
Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
|
|
| Folksdojcz |
|
| Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. |
|
| Ukraina: Maski rewolucji |
|
| W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. |
|
| Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy |
|
| Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy. |
|
| TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! |
|
| David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid |
|
| Cała prawda o ataku z 11 września |
|
| Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku |
|
| Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce |
|
| Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim |
więcej -> |
|
Działalność osi USA-Izrael Przeciwko "Irańskiej Giełdzie Paliwa?"
|
|
W przeciągu ostatnich lat oś USA-Izrael prowadzi zaczepną politykę przeciwko muzułmańskim państwom. Izrael bombardował i najechał Liban, bombardował Syrię i roztoczył nad Palestyną nieludzkie prześladowania za pomocą blokady, okupacji, kwarantanny oraz śmiertelnych ataków zbrojnych. W tym samym czasie USA dokonało napadu na Irak i Afganistan oraz poddało państwa te okrutnej pacyfikacji i zniszczeniom. W samym Iraku pod okupacją USA straciło życie około miliona ludzi, miliony straciły dach nad głową, setki tysięcy Irakijczyków ucieka do Syrii i Jordanii.
Jednocześnie z wyżej wymienionymi zbrodniami wojennymi, Izrael i USA grożą atakiem na Iran oraz USA stara się powiększyą swoje siły w Pakistanie na północnych terenach plemion Pasztunów. Marynarka USA ma długą historię szpiegowania na dnie morza oraz aktów sabotażu pod wodą, jak na przykład przecinania kabli na dnie morza.
Sherry Sontag i Christopher Drew są autorami książki o amerykańskim szpiegostwie podwodnym (New York, Public Affairs, 1998) za pomocą nurków ze specjalnych łodzi podwodnych. Dzieje się to w czasach agresywnej polityki międzynarodowych korporacji wspieranych przez wojsko i wywiad, przeciwko ludności cywilnej. Jesteśmy świadkami łamania prawa międzynarodowego przez USA i Izrael, zwłaszcza przeciwko państwom na Bliskim Wschodzie. Byą może, że jest to początek działań wojennych przeciwko Iranowi lub szeroko zakrojona akcja przeciwko Arabom i muzułmanom w formie na przykład przecinania podwodnych kabli komunikacyjnych co ostatnio stało się plagą.
Dziewięą podwodnych kabli komunikacyjnych zostało przeciętych: 23 stycznia, 2008 w Zatoce Perskiej, a następnie począwszy od 30go stycznia 2008, koło Penang w Malezji, raz w Kanale Sueskim i dwa razy koło Aleksandrji w Egipcie, trzy razy w Zatoce Perskiej koło Dubami, Bandar Abbas, Iranu, Qatar'u oraz Zjednoczonych Emiratów oraz jeden raz niedaleko Marsylji. Według agencji CNN są to kluczowe kable, które niosą ponad 75% komunikacji z Bliskiego Wschodu i Indii do Europy.
Opisuje to Richard Sauder w "rense.com" w artykule o alarmującym przecinaniu podmorskich kabli komunikacyjnych. Autor podkreśla, że sabotaż ten dotyczył głównie państw muzułmańskich i był najwyra?niej akcją skoordynowaną prawdopodobnie związaną z działalnością wrogą muzułmanom. Sprawcy tych aktów sabotażu mogą równie łatwo czynią podobne szkody w Zatoce Meksykańskiej, na Wielkich Jeziorach między USA i Kanadą lub u wybrzeży tych państw. Byą może jest to sprawdzian możliwości izolowania państw lub regionów od międzynarodowych połączeń, dziś Bliski Wschód a jutro USA?
Mało znanym faktem jest, że Iran zapowiedział otwarcie giełdy paliwa w lutym 2008, która to giełda ma być ograniczona do transakcji kupna-sprzedaży paliwa za pomocą walut "nie-dolarowych." Fakt ten może podminować geopolityczne i ekonomiczne znaczenie USA i zaszkodzić gospodarce amerykańskiej i zakwestionować wartość dolara jako waluty rezerwowej w bankach centralnych świata, zwłaszcza wobec obecnego kryzysu bankowego w USA.
Dolar jest w tej chwili coraz bardziej unikany w transakcjach międzynarodowych. Nikt nie chce mieą w rezerw w walucie, która szybko traci wartośą. Tak więc, Irańska Giełda Paliwa, na której wielkie ilości ropy naftowej będą sprzedawane w "nie-dolarach," stanowi zagrożenie dominacji dolara jako waluty będącej międzynarodową rezerwą Banków Centralnych na świecie.
Tymczasem bogate w paliwo państwa arabskie nad Zatoką Perską w swojej "Radzie Kooperacji" postanowiły w 2010 roku utworzyć unię walutową i mieć jedna wspólną walutę. Kuwait już pozbył się powiązania swojej waluty z dolarem i wycenia swoje paliwo w "grupie walut." Zjednoczone Emiraty i Qatar prawdopodobnie pójdą w ślady Kuwaitu z powodu spadku wartości ich rezerw w dolarach USA i będą handlować paliwem na Irańskiej Giełdzie Paliwa, jeżeli USA dopuści do otwarcia tej giełdy w lutym 2008 roku.
Byą może sabotaż podwodnych kabli komunikacyjnych w Zatoce Perskiej ma utrudnią działalność Irańskiej Giełdy Paliwa. Richard Sauder uważa, że USA działa jak starzejący się zirytowany dynosaur, który musi zginąć, ale przed tym może rzucać się i narobią sporo szkód, jak tego małym przykładem jest obecny sabotaż podmorskich kabli komunikacyjnych w Zatoce Perskiej, prowadzących do Iranu i sąsiednich producentów ropy naftowej. Oś USA-Izraela broni izraelskiego monopolu broni nuklearnych na Bliskim Wschodzie i dlatego atakuje irański program nuklearny.
Możliwe jest, że celem przecinania podmorskich kabli komunikacyjnych jest zakładanie na te kable urządzeń skrytego nadzoru przed zreperowaniem ich. W ten sposób może funkcjonować szpiegowanie transakcji na Irańskiej Giełdzie Paliwa i działalności bankowej państw nad Zatoką Perską, jak również komunikacje prasowe, uniwersyteckie, lekarskie, lotnicze i internetowe.
Egipt prawdopodobnie został ukarany za odmowę żądań osi USA-Izrael, w sprawie stworzenia osiedli dla 800,000 Palestyńczyków na pustyni na Synaju. Izrael już groził odcięciem lub zmniejszeniem pomocy USA dla Egiptu, za karę, za odrzucenie projektu wypędzenia dodatkowych 800,000 Palestyńczyków z Palestyny do Synaju w Egipcie. Neo-konserwatyści-syjoniści reagują na przerwanie w styczniu 2008 ogrodzenia Gazy, na granicy Gaza-Egipt, przez kilkaset tysięcy więzionych i represjonowanych przez Izrael Arabów palestyńskich.
Przecinanie komunikacyjnych kabli podmorskich może być wstępem do dalszych kroków osi USA-Izrael według George Washington University Oil Research w 2006 roku były plany Pentagonu "wzmocnienia możliwości ataku elektro-magnetycznego na komunikacje Bliskiego Wschodu, włącznie z pełnym zasięgiem środków elektronicznych i komputerowych." Natomiast "przeciw rakietowy" krążownik USS San Jacinto ma być w porcie Haify od pierwszego lutego 2008, w celu "zmniejszenia zagrożenia Izraela" na wypadek salwy odwetowej Iranu lub prowokacji w stylu (9/11), czyli symulowanego ataku irańskiego, w celu uzasadnienia ataku nuklearnego na Iran, przez oś USA-Izrael, spekuluje Richard Sauder.
Niedawno emeryci wojskowi zalecali Żydom w Izraelu, żeby przygotowywali schrony anty-rakietowe, przeciwko przyszłym masowym salwom przeciwko Izraelowi. Generał Udi Shani powiedział że "w następnej wojnie wielka ilośą pocisków balistycznych spadnie na Izrael." Richard Sauder uważa, że gro?by neokonserwatów-syjonistów należy brać poważnie na tle już popełnionych przez nich zbrodni, na scenie międzynarodowej.
WWW.pogonowski.com |
|
8 luty 2008
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Miał prawo zastrzelić, ale nie może oplakatować
lipiec 25, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Poprawność polityczna.
styczeń 20, 2003
Artur Łoboda (2001)
|
Minister Zdrowia walczy z korupcją, wraz czy zamistast CBA?
grudzień 13, 2006
A.Sandauer
|
Miłuj geja swego
lipiec 24, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Prawo do ludzkiej godności
październik 23, 2003
Ewa Polak-Pałkiewicz
|
Okupowane ziemie Arabów krainą nędzy i rozpaczy
styczeń 14, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Wojenne Straty Ludności Iraku
marzec 22, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Edukacyjne wkręcania nosa w imadło
czerwiec 2, 2008
Marek Jastrząb
|
Kara śmierci - kryterium suwerenności
sierpień 7, 2006
Antoni Ramz
|
Aleksander Kwaśniewski - prezydent RP
listopad 18, 2003
ljubitiel
|
Sadzawka Mamilli
styczeń 28, 2008
Izrael Szamir
|
Przybylo osad na West Bank podczas wojny z Libanem.
październik 5, 2006
gosc
|
Polska 2010-2025
grudzień 20, 2005
Tomisław Jarosiewicz
|
Zakon Księży Inwestorów
grudzień 14, 2006
Igor T. Miecik Agnieszka Jędrzejczak
|
NATO gani Bułgarię
październik 4, 2003
|
Z kagańcem na pysku
wrzesień 20, 2003
Andrzej Kumor
|
Zbrodnicza kpina
wrzesień 26, 2004
|
Rekomendacje
marzec 15, 2008
Artur Łoboda
|
światu potrzebne jest ukazanie sensu życia
sierpień 14, 2004
ccc
|
Wszystko pod kontrolą - Henry Alfred Kissinger
(Tajna władza Świata)
listopad 19, 2005
KWM - www.naszdziennik.pl
|
więcej -> |
|