ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… 
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię  
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
Ukraina: Maski rewolucji 
W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. 
Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia 
 
Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows 
Program "niezaleznatelewizja" 
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? 
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja 
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor 
 
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
więcej ->

 
 

Kto z Was BARANY ma jeszcze jakiekolwiek złudzenia wobec PiS?

Atak na Iran z Polską czy bez?


Iran i stosunek Polski do ewentualnego ataku na irańskie instalacje atomowe - to prawdopodobne tematy waszyngtońskich rozmów szefa MON Radosława Sikorskiego.


Jaka będzie odpowied? na pytanie o rolę Polski w tym konflikcie?

Wiadomo, że poza Stanami Zjednoczonymi ataku mógłby dokonać Izrael, który jednak sam chce także udziału innych krajów. Rozważając postawę Polski trzeba pamiętać, że Iran to nie Irak, a Persowie mają potężny potencjał obronny. Wielu ekspertów wątpi, czy atak lotniczy zdołałby zniszczyć instalacje atomowe. W związku z tym twierdzą, że nie powinniśmy nawet rozważać zaangażowania w ten konflikt.


- Wszyscy ci, którzy snują plany, muszą się liczyć z ogromnymi konsekwencjami. Dlatego bardzo dziwią mnie wypowiedzi różnych naszych polityków, wedle których my też bierzemy pod uwagę dołączenie do amerykańskiego ataku - mówi Wojciech Łuczak.

Jednak tak naprawdę Polska nie miałaby wiele do zaoferowania. Chodziłoby głównie o pomoc wywiadowczą - teraz polski wywiad jest aktywny w Iraku, Pakistanie i Afganistanie, czyli w krajach sąsiadujących z Iranem, a także ewentualnie o jednostkę GROM.

O ewentualnym ataku na Iran mówiło się już od czasów amerykańskiej inwazji na Irak. Teraz jednak te słowa nabierają nowego znaczenia - prasa w USA donosi o pracach nad planem ataku na instalacje nuklearne nawet z użyciem broni atomowej. Sam Iran ustami swojego prezydenta Mahmuda Ahmadinedżada obwieścił dołączenie do "atomowych państw świata" i sukces we wzbogacaniu uranu.

(RMF)

Komentarz

W przeciwieństwie do wielu niewyobrażalnie naiwnych dyskutantów wiem kogo reprezentuje RMF i interia.pl
Wiem - jakie siły pociągają za sznurki.
Suwerenna Polska powinna natychmiast potępić ewentualny - syjonistyczny napad na niezawisły kraj, który jest solą w oku izraelskich nacjonalistów.
Jestem prawie pewien że Radio Maryja i O. Rydzyk ani nie piśnie w sprawie tej zbrodniczej agresji. A to dlatego, że tak naprawdę jest to najlepiej ukryta piąta kolumna.
A teraz czekam, jak jaki prostak wyzwie mnie od żydów.

(Artur Łoboda)
13 kwiecień 2006

 

  

Archiwum

Balcerowicz - portret doktrynera.
marzec 21, 2006
Przedruk
Nasze matki - Polki to sztandary (komentarz)
maj 28, 2008
Artur Łoboda
O moralnych problemach kapitalizmu
grudzień 30, 2003
Piekło w "nowym" Iraku
grudzień 13, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Włoski rząd zabrania negowania holokaustu
styczeń 27, 2007
bibula- pismo niezależne
Bardzo trudne tematy
Rzekomy wywiad Gieremka z 1981roku

grudzień 5, 2002
Wpisywanie informacji do encyklopedii Wikipedia
styczeń 10, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Były rosyjskie, będą amerykańskie - bazy na terenie polski !!!
luty 13, 2003
PAP
Umowa sprzedaży akcji PZU S.A.
luty 11, 2005
Fiasko systemu obrony anty-balistycznej?
sierpień 29, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Francja przoduje w budowie elektrowni nuklearnych
marzec 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Bój o PKO (jeszcze) BP
wrzesień 14, 2004
PAP
2009.03.17. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
marzec 17, 2009
tłumacz
Przypomnienie
styczeń 2, 2007
Artur Łoboda
Białoruś w Polskim wydaniu.
czerwiec 17, 2008
Bogusław
Nie tylko Polacy dają się otumanić przez media
styczeń 18, 2003
IAR
Marek Pol, minister infrakłamstwa
grudzień 23, 2002
zaprasza.net
"Kto zohydza nam legendę o Westerplatte?"
wrzesień 20, 2008
tłumacz
Cytat dnia
listopad 27, 2002
Artur Łoboda
Rumunia kolejnym krajem używającym izraelskiego systemu biometrycznego "do walki z terroryzmem"
sierpień 3, 2007
bibula
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media