ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia 
 
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
Im – wolno, nam – nie 
Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? 
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
The Corbett Report 
Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a  
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
więcej ->

 
 

"Arbeit macht frei" - Polska będzie wielkim obozem pracy

7 listopada Anna Kalata minister pracy i polityki społecznej, oraz Kazimierz Kuberski, podsekretarz stanu w ministerstwie podczas posiedzenia Rady do spraw Zatrudnienia, Polityki Społecznej, Zdrowia i Spraw Konsumenckich UE domagali się podniesienia tygodniowego limitu czasu pracy (za te samą pensję) aż do 65 godzin, podczas gdy według obecnej dyrektywy UE dotyczącej czasu pracy wynosi on 48 godzin. We Francji jak wiadomo wynosi on 35 godzin i o taki limit postulowali kiedyś lewicowcy, będący wtedy alternatywą wobec socjaldemokracji. Oznaczałoby to, że można by pracować nawet po 13 godzin tygodniowo. Kiedy skrajnie neoliberalny pomysł zablokowały Włochy, Francja, Hiszpania, Belgia oraz Grecja Kuberski zagroził, że nasz rząd skorzysta z tzw. opt outu. Jest to zawiła furtka w obecnej dyrektywie pozwalająca wydłużyć tydzień pracy nawet do 78 godzin!!! Czyli nawet 15-godzinny tydzień pracy za dotychczasową pensję... Ponoć ten mechanizm ma być przygotowany do użycia wobec lekarzy, którzy domagają się pieniędzy za przepracowane nadgodziny...

Chodzą słuchy, że w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej po cichu przygotowuje się nowy kodeks pracy. Ma zadanie “uelastycznić” prawa pracownicze, co w praktyce jak każdy wie oznacza dalsze ich ograniczanie. Możliwym staje się prawo tzw. lokautu, czyli zwolnienia wszystkich pracowników firmy z dnia na dzień!!!

Nie dość, że władze naszego kraju, chcą zlikwidować symbol trudu i znoju będacego codziennością dla większości Polaków – święto pracy (kiedyś będące okazją do wypoczynku, wyjazdu za miasto i spotkań ze znajomymi i rodziną, a obecnie dla wielu raczej dzień bezrobotnego, głodnego i żyjącego w nędzy) to jeszcze chce się zlikwidować prawa pracownicze obejmujące prawo do zachowania godności pracy, prawo do odpoczynku, prawo do zrzeszania się. Twórca naukowego komunizmu Karol Marks znów chichocze zza grobu... przecież ten mechanizm opisywał już w XIX wieku ukazując jak pracodawca utrzymywał robotnika tylko na takim poziomie aby mógł pracować, a po pracy odtwarzać swoją siłę roboczą. Bezwzględne posunięcia członków naszego rządu wskazują, że Polska może stać się dla pracowników jednym wielkim obozem pracy! Włoskie obozy dla Polaków najwyra?niej stały się dla polskich decydentów natchnieniem. Wraz z permanentnie głoszonym hasłem o “odzyskanej przez Polskę wolności” w naszym kraju zrealizuje się zatem hitlerowska zasada “Arbeit macht frei”.

To już nie pierwszy dowód na to, że podział Polski na państwo liberalne i państwo solidarne jest pozorem. Ciekawe co na to prezydent będący profesorem prawa pracy???
21 listopad 2006

B.Doborzyński, www.pnlp.org.pl 

  

Archiwum

Pięć minut przed Żydami
marzec 7, 2008
Artur Łoboda
Brytyjska prasa o ostrzeżeniach papieża
sierpień 19, 2002
PAP
"Strażnicy dobra wspólnego"
maj 1, 2005
Witold Filipowicz
Wagonowy Business – Businessmana
czerwiec 10, 2006
Dariusz Adamczewski
Fundamentaliści protestancy w USA
wrzesień 24, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Tarcza antyrakietowa
luty 4, 2008
przyjaciel
"Prawdą jest" ... to co nie jest prawdą
marzec 18, 2004
Portrety świe(t)nych udawaczy (2): casus Pawła-Szawła z Tarsu
luty 9, 2007
Marek Głogoczowski
Polska - to wielka rzecz
luty 11, 2008
Elzbieta Gawlas
Apel Organizacji Vox Populi S.O.S.
sierpień 11, 2007
Polska wypowiada wojnę Irakowi !!!
luty 26, 2003
Sztuka - antysztuka
lipiec 31, 2003
Andrzej Kumor
Konstytucja i Sprawa Nadzoru w USA
październik 26, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Już nic polskiego
sierpień 18, 2003
Anna Surowiec, Robert Popielewicz
LOS DEEJAYOS POLAKOS
CZYLI DEE JAYSKA NĘDZA W POLSCE !!!

grudzień 13, 2002
Janek ‘YAHUDEEJ@Y’ Pawul
Iluzja równości w Kościele
styczeń 8, 2007
Jan Wieczorek
Dlaczego kontynuujecie wyprzedaż?
maj 5, 2006
Dlaczego Kwaśniewski musi stanąć przed Trybunałem Stanu
czerwiec 1, 2004
Artur Łoboda
Felieton kąśliwy
styczeń 9, 2006
Marek Olżyński
Trują i niszczą
lipiec 23, 2003
Wojciech Wybranowski, Poznań
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media