ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS 


Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). 
Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia 
Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. 
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
Aresztować Netanjahu 
Protest w Warszawie po decyzji Rządu. 
więcej ->

 
 

Czy atak z 11 września 2001 był prowokacją?






Jedna trzecia Amerykanów odpowiada twierdząco na powyższe pytanie, według artykułu Thomas’a Hargrove i Guido Stempel, opublikowanego 1go sierpnia, 2006, w „National News” pod tytułem „Jedna trzecia publiczności w USA jest przekonana o konspiracji 9/11.” Ponad jednej trzeciej Amerykanów podejrzewa, że władze federalne USA brały udział w terrorystycznych atakach, lub świadomie nie działały, żeby tym atakom zapobiec z celu rozpoczęcia działań wojennych na Bliskim Wschodzie, zgodnie z sondażem opinii dokonanym przez Scripps Howard/Ohio University.

Sprawdzian opinii wykazał, że 54% wyborców jest bardziej zirytowana na rząd Bush’a niż kiedykolwiek wcześciej i ten fakt przyczynia się do szerzenia się podejrzeń o prowokacji, jako „inside job,” żeby wywołać „wojnę przeciwko terrorowi” i solidarność po stronie Izraela. Jeszcze bardziej popularne są poglądy, że służby federalne USA są odpowiedzialne, za zabójstwo prezydenta Jack’a Kennedy’ego, z powodu jego sprzeciwu posiadania broni nuklearnej przez Izrael.

Ataki na wieżowce w Nowym Jorku i na Pentagon, są traktowane jako epokowe zdarzenia w historii świata „w celu uwikłania USA w wojnie na Bliskim Wschodzie.” Wielu ludzi uważa, że służby specjalne planowały ten atak i manipulowały terrorystami arabskimi, czego jakoby dowodem jest zestrzelwnie samolotu pasażerskiego nad Pennsylwanią, na rozkaz wiceprezydenta Dick’a Chenney’a, w celu uniknięcia zeznań Arabów, którzy ten samolot porwali, a pó?niej stracili nad nim kontrolę.

Wiadomo jest, że start tego samolotu był opóżniony prawie o godzinę i pasażerowie dowiedzieli się o tym, że inne samoloty też porwane w tym samym czasie przez arabskich terrorystów, uderzyły w wierzowce w Nowym Jorku i w Pentagon. Ciekawe jest, że w opisie zbrodni Osamy bin Laden’a przez FBI, te ataki są pominięte chociaż prasa przpisuje je Alkaidzie.

Nikt dotąd nie zgłosił się po ogłoszoną nagrodę dla tego, który udowodni, że wieżowce zaatakowane przez samoloty, nie były uprzednio zaminowane, według „911Truth.org.” Na tej stronie internetowej główną tezą jest że „służby w rządzie USA musiały dyrygować lub brać udział w wykonaniu tych ataków, żeby ataki te miały miejsce w taki sposób jak się to stało.” Strona ta jest odwiedzana dziennie 12,000 razy. Inne strony internetowe zawierają podobną treść, dzięki istnieniu internetu, ktorego nie było w czasie ataku na Pearl Harbor, sfingowanego ataku w Zatoce Tonkinu i w czasie zabójstwa Kennedy’ego.

Zadawane są pytania, dlaczego wieżowce nowojorskie zawaliły się, podczas gdy nigdzie na świecie podobne budowle uszkodzone ogniem, nigdy się nie zawaliły. Natomiast atak na Pentagon, według oficjalnych danych, miał być uderzony przez dwu-motorowy samolot pasażerski, podczas gdy budynek ten miał tylko jeden wyłom w ścianie, co spowodowło podejrzenie, że Pentagon był uderzony sterowanym pociskiem.

Według raportu The Washington Post z 3go sierpnia, 2006, oficjalna 10cio osobowa „Komisja 9/11,” rozważa, czy nie wszcząć kryminalnego śledztwa w sprawie naumyślnego wprowadzania w błąd, tak tej komisji jak i publiczności z powodu sprzecznościami w oficjalnych sprawozdaniach.

John Farmer były główny prokurator w stanie New Jersey powiedział: „Byłem zdumiony jak dalece różniły się sprawozdania od prawdy. Nagrania na taśmie pokazują zupełnie inny przebieg zdarzeń niż podawano publiczności przez ostatnie dwa lata.” Major Kevin Nasypany z North American Aerospace Defense Command (NORAD), był jednym z oficerów na służbie 11go września, 2001, który był odpowiedzialny za obronę przeciwlotniczą, w czasie 100 minut ataku terrorystów na wieżowce i Pentagon. Reakcje majora Nasypany’ego i innych oficerów są nagrane na taśmach obecnie udostępnionych publiczności.

Ponieważ major ten ma polskie nazwisko, więc nadaje się on na „kozła ofiarnego,” jak to się tało z kobietą nazwiskiem Janis Karpiński, która została zdegradowana z rangi generała z powodu skandalu w więzieniu Abu Gharib w Bagdadzie, gdy faktycznie nic tym skandalem nie miała ona wspólnego. Opisała ona swoje doświadczenie w książce pod tytułem „One Woman’s Army,” o tym jak zrobiono z niej „kozła ofiarnego,” gdy w rzeczywistości nie miała ona dostępu do przesłuchań dokonywanych według doradców izraelskich i przy pomocy tłumaczy izraelskich z języka arabskiego na angielski.

Obecnie, gdy katastrofalna sytuacja w Iraku jest coraz bardziej oczywista, coraz więcej Amerykanów zadaje pytanie: czy atak z 11 września 2001 był prowokacją, która umożliwiła napad na Irak, przeprowadzony jedynie na korzyść Izraela.

www.pogonowski.com
4 sierpień 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

"IACS nie przeszkodził"
czerwiec 29, 2002
PAP
Kłopoty w Izraelu, Iraku i Okolicy
styczeń 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
"Korzyści" z liberalizacji polskiego handlu
luty 9, 2007
Dariusz Kosiur
Russian-Jewish Mafia Revealed
styczeń 4, 2007
Przesłał ICP
Wallerstein: Tarcza antyrakietowa: szalony pomysł czy racjonalny cel?
lipiec 25, 2007
Immanuel Wallerstein
Brudna przeszłość Aleksandra Kwaśniewskiego
maj 20, 2007
przysłał ICP
Kto - kogo obraża?
maj 25, 2008
Artur Łoboda
Znikają gruszki z unijnych wierzb...
lipiec 1, 2003
Włodzimierz Kałuża
Bush pozostał sam ze swymi urojeniami
marzec 1, 2003
IAR
Złodziejstwo zinstytucjonalizowane
czerwiec 28, 2005
"Czytelnik" ślepy jest i tyle
listopad 12, 2005
Marek
Szczegółowa instrukcja USA dla Słowenii mającej teraz prezydencję unijną, kiedy i jak EU ma uznać Kosowo i jak ma to konkretn
luty 20, 2008
marduk
Czy Amerykańscy Demokraci będą mieli inne zdanie o "tarczy"?
sierpień 17, 2008
PAP
Bój o PKO (jeszcze) BP
wrzesień 14, 2004
PAP
Rozgrywki na bazie "afery Rywina"
luty 11, 2003
zaprasza.net
Uzbrojony Dom Wariatów
kwiecień 25, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Interpretacja zniesławienia przez pryzmat kodeksu karnego
grudzień 29, 2005
Marek Olżyński
Papież zakwestionował wymiar społeczny liberalizmu (znawca 5)
sierpień 18, 2002
PAP
"Wilhelm Gustloff" zatopiony przez niemiecką torpedę
luty 2, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Słuchacze Radia Maryja modlą się za Sowińską
marzec 13, 2008
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media