ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Atak pistapo w Gdańsku 
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.  
AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) 
Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19”  
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
 
"Babcia Kasia" 
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek  
Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
Historia kontroli bankowej w USA 
Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie.  
Ukraina: Maski rewolucji 
W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. 
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych 
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.

Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. 
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
więcej ->

 
 

Obrona Izraela przed raportem komisji Baker’a



W prasie kntrolowanej przez radykalnych Żydów w USA, rozpoczęła się już „zapobiegawcza” obrona interesów Izraela, jeszcze przed ogłoszeniem 79 rekomendacji komisji Baker’a, która to komisja jest przezywana „Iraq Surrender Group” („Grupa zalecająca kapitulację USA w Iraku”) zamiast jej nazwy „Iraq Study Group,” („Grupa do zbadania sytuacji w Iraku”). Przezwisko to wymyślił Frank Gaffney, twórca wyrażenia „Islamo-Faszyzm.”

W mediach amerykańskich, które są kontrolowane przez radykalnych Żydów, w przeciągu ubiegłego miesiąca, były sekretarz stanu, James Baker, jest przedstawiany jako „antysemita-realista,” oraz jako największe zagrożenie dla Izraela i dla USA od czasów Saddam’a Hussein’a. Radykalni Żydzi zarzucają Baker’owi, że już w 1991roku, w czasie konferencji w Madrycie, premierowi Izraela, Itzak’owi Shamir’owi, zagrosił odmową „gwarancji multi-miardowych pożyczek,” przyznawanych corocznie Izraelowi przez USA, za które to pożyczki zaciągane przez Izrael, skarb amerykański płaci miliardy rocznie, jeżeli Shamir, nie uzna granic w Palestynie z 1967 roku.

Odtąd radykalni Żydzi i sprzymierzeni z nimi fundamentaliści protestanccy, uważają Baker’a za wcielenie szatana, jeszcze bardziej perfidnego, niż Francuzi, którzy sprzeciwiali się napadowi USA na Irak. Zdominowane przez Żydów media w USA z góry potępiają konkluzje komisji Baker’a. Konkluzje te zajmują się sytuacją w Iraku z punktu widzenia zmniejszenia strat w ludziach i zmniejszenia ilości okupacyjnych wojsk w następnych latach przy jednoczesnej kontroli eksportu paliwa z Iraku. Nie ma w nich mowy o ewakuacji Iraku, ale nie jest powtórzone obiegowe hasło-mantra, że „Izraela ma prawo bronić się.”

Gorliwi neokonserwatyści chcą posłać dodatkowych 50,000 wojska z USA do Iraku i nadal walczą o tak zwaną „demokratyzację Iraku i całego Bliskiego Wschodu” na korzyść Izraela i obrony izraelskiego monopolu nuklearnego w tym regionie. Szukanie porozumienia z Iranem i z Syrjią, według rekomendacji komisji Baker’a, widziane jest przez neokonserwatystów, jako tak zwany „appeasement” („ustępowanie wrogowi”).
Motywacja posobu myślenia Baker’a, według sjonistów, jest określana jako na równi realistyczna jak i antysemicka.

Prezes Centrum Planistów Strategii w Waszyngtonie, Frank Gaffney mobilizuje neokonserwatystów przeciwko komisji Baker’a i pisze, że „wrogość Baker’a wobec Żydów jest dobrze udokumentowana, co dało mu dobre porozumienie z wrogami Izraela „jedynej prawdziwej demokracji na Bliskim Wschodzie. Kolej ma przyjść na zniszczenie państwa żydowskiego,” („the Jewish State to be snuffed in due course.” )

Głównym celem Baker’a jest obrona interesów przemysłu naftowego i zbrojeniowego USA i jego wyra?na konkluzja, że pastwo Izrael jest „kamieniem młyńskim u szyji Ameryki.” Ta rozbieżność interesów może okazać się z czasem silniejsza niż kontrola nad polityką USA przez lobby Izraela.

Jedna z rekomendacji komisji Bakera jest dosyć ryzykowna. Chodzi o poważne zmniejszenie ilości wojsk okupacyjnych, pilnujących eksportu paliwa z Iraku za pomocą przydzielenia około 20,000 „doradców” wojskowych amerykańskich do wojska marionetkowego rządu w Bagdadzie. Wiemy z historii na przykładzie masakry Mandżu, rządzących kiedyś w Chinach, jak niebezpieczna jest sytuacja nielicznej elity obcych, wśród tubylców na terenie podbitym i eksploatowanym.

Obrona Izraela przed rekomendacjami raportu komisji Baker’a, zasadniczo odzwierciedla istnienie konfliktu interesów, między dzałalnością i planami sjonistów-megalomanów w USA i w Izraelu, a nie tylko przemysłem naftowym, ale również przemysłem zbrojeniowym i generalicją amerykańską. Powoli narasta poważny konflikt, w którym istotną siłą jest były setretarz stanu i minister sbarbu USA, James Baker.

W cieniu upioru fiaska w Iraku odbywa się skoordynowany w szerokim zasięgu atak sjonistów na Baker’a co świadczy o powadze sytuacji. Kiedyś Baker wsławił się wybawieniem od upadku instytucji finasowch „Savings and Loan Associations,” kosztem podatników w wysokości pond 100 miliardów dolarów. Wydaje się że kosa izraelska natrfiła na kamień. Tak więc lobby Izraela w USA może obecnie zaczynać tracić grunt pod nogami, mimo krzykliwej obrony interesów Izraela przed rekomendacjami komisji Baker’a.

www.pogonowski.com
8 grudzień 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Chwila, czasem dwie...
listopad 1, 2005
Marek Olżyński
Mediokracja.
styczeń 22, 2007
tezlav von roya
Izrael tylko dla Żydów. Propozycja zaostrzenia przepisów imigracyjnych
listopad 22, 2006
bibula
Darowizna Spielberga na muzeum w Aptece "Pod Orłem"
luty 16, 2004
PAP
Dzień "długich noży" po wojnie w Libanie?
sierpień 5, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
France Telecom uratowana przez internet i komórki
marzec 8, 2007
AFP
Nie kijem go to pałką. Nie udało się umorzyć z powodu braku cech przestępstwa to doprowadzono do przedawnienia
grudzień 23, 2004
Adam Sandauer
Artyści wybierają Unię Europejską
grudzień 12, 2005
Waszyngton pod kontrolą lobby Izraela?
wrzesień 4, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Bestialstwo XXI wieku
Porywacze dzieci

kwiecień 29, 2003
Artur Łoboda
Inteligenci jadą do Stoczni Gdańskiej (jak powstała grupa "ekspertów" MKS)
czerwiec 2, 2002
Tadeusz Kowalik
Pulapka w Iraku
grudzień 26, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Czas gasić światła nad Polską ?
maj 7, 2003
przeslala Elzbieta
Kajmany - raj dla hedgefundów
czerwiec 15, 2008
Chińska wersja NATO? Gra optymistyczna i gra pesymistyczna
kwiecień 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Self-Restraint Prolongs the War - by prof. Paul Eildelberg
styczeń 6, 2009
przysłał Marek Głogoczowski
Zdekomunizować Roosevelta !!!
maj 9, 2007
marduk
Komu i Czemu Iran Przeszkadza?
maj 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Skutki konfrontacji USA i Rosji w Gruzji
sierpień 29, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
ZIMOWE ALELLUJA WIELKANOCNE
marzec 20, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media