ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 
 
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok 
 
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
Los Angeles - piekło na ziemi 
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
 
davidicke.pl 
Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy.  
Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków 
Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. 
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej 
5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika 
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
Historia kontroli bankowej w USA 
Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie.  
więcej ->

 
 

"Trzecia droga" Lecha Wałęsy

Były prezydent Rzeczypospolitej Lech Wałęsa uważa, że gdyby po '89 roku przyjęto jego koncepcję rozwoju kraju i państwa, Polska osiągnęła by więcej niż ma dziś.

Gość Programu Pierwszego Polskiego Radia przed poniedziałkową, 60. rocznicą urodzin podsumował swoje dokonania i porażki. Uznał, że zaraz po zwycięstwie Solidarności i dojechaniu - jak powiedział - do przystanku wolność, należało zwinąć sztandary, zmienić nazwę na "solidność" i zabrać się wspólnie do uczciwej pracy, do budowy pluralizmu i demokracji dla wspólnego dobra.

"Nie wykonano tego, dziś jesteśmy wię?niami przeszłości" - powiedział Lech Wałęsa. Były prezydent wyraził współczucie protestującym górnikom, lecz uznał, że obecna sytuacja gospodarcza jest wynikiem błędów popełnionych w poprzedniej dekadzie. Jego zdaniem trzeba jednak przyśpieszyć procesy prywatyzacji i demokratyzacji. "To nie ta droga, którą proponuje Solidarność, to nie ta droga którą propouje rząd Millera" - stwierdził Lech Wałęsa.
(IAR)

Pytanie:

Czy ktoś przeszkadzał Wałęsie zrealizować powyższy plan?

Podobno pewien góral twierdzi, że wyrze?biłby lepszy ołtarz niż zrobił Wit Stwosz.
Tylko że mu się nie chce.

"Nie chcę a muszę",
"Gdyby przyjęto moją koncepcję".
To argumenty nieudacznika uciekającego od odpowiedzialności.
Piszę to jako człowiek, który bardzo długo bronił Wałesy, ale który - po podsumowaniu wszystkich argumentów uznał swój błąd.
(Artur Łoboda)
27 wrzesień 2003

 

  

Archiwum

Kto może zmieniać nasz język?
maj 22, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Wielu dziennikarzy postępuje nieetycznie
grudzień 2, 2002
http://www.naszdziennik.pl/
Długi szpitali od lat narastały w tempie ok. 1 mld zł/rocznie
luty 3, 2007
Adam Sandauer
Credo Zygmunta Jana Prusińskiego
luty 9, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
Ludzki odruch względem przestępców.
kwiecień 28, 2007
Jan Lucjan Wyciślak
Kolejny niemiecki koncern zbankrutował
lipiec 8, 2002
PAP
Lisiewicz uniewinniony, ale nie daje za wygraną
grudzień 13, 2002
PAP
W Izraelu powstanie "Centrum Busha"
listopad 17, 2006
bibula
"Intelektualiści" pozywają Leszka Bubla-redaktora gazety Tylko Polska
listopad 19, 2006
tatar
Były naciski, by zatuszować zbrodnię Katyńską
sierpień 7, 2004
Kolejna bitwa o Polskę przegrana
listopad 28, 2006
Artur Łoboda
Do wiadomości PiS.
październik 27, 2005
Jan G. Grudniewski
Jan Paweł II wystąpił w sobotę z nowym apelem o zapobieżenie wojnie.
luty 9, 2003
PAP
Izrael przyspieszy budowę nowego "muru berlińskiego"
sierpień 10, 2002
IAR
Teraz k ... ONE
listopad 18, 2003
Artur Łoboda
Braun o Murdochu i TV Puls
styczeń 16, 2009
pp
Więzienie dla pedofilki
luty 29, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Ile dopłacimy do Unii?
grudzień 8, 2002
Małgorzata Goss http://www.naszdziennik.pl/
To musi przeczytać każdy Polak
lipiec 21, 2008
PAP
Okrągły Stół na rzecz Integracji Europejskiej
sierpień 28, 2002
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media