ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” 
Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
Mój dom, mój świat ...  
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... 
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy  
To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" 
Pandemia covid nigdy nie istniała 
Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi.  
"Babcia Kasia" 
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek  
Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? 
 
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
Wielkie pytania o 9/11 
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 
Atak pistapo w Gdańsku 
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.  
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
więcej ->

 
 

Odezwa

Warszawa, 26.08.2002

Odezwa Rady PolitycznejLigi Polskich Rodzin

W związku ze zbliżającymi się wyborami samorządowymi Rada Polityczna LPR. jeszcze raz rozważyła ogólną sytuację społeczno - polityczną, a zwłaszcza inicjatywy podejmowane w celu jak najszerszego udziału Narodu w procesie wyborczym.
W nawiązaniu do niedawnego apelu z Krakowa o jednoczenie środowisk prawicowych przed wyborami samorządowymi Rada Polityczna LPR oświadcza:
Członkowie i elektorat LPR bardzo dobrze wiedzą, że:
Polska stoi dziś w obliczu wielkich zagrożeń swojego bytu narodowo-państwowego. Podważane są podstawy moralne i ustrojowe naszej Ojczyzny, kwestionowane są wartości chrześcijańskie, patriotyczne i rodzinne, a majątek narodowy przejmowany jest przez obce podmioty. Naród Polski pogrąża się w nędzy, upada rodzima wytwórczość, rośnie bezrobocie, a młode pokolenia nic widzi szans na rozwój i godne życie. Liberalne media promują obce naszej kulturze i tradycji wzorce zachowań. Instytucje państwowe i samorządowe ulegają demontażowi, rośnie korupcja, pogłębia się przepaść między bogatymi a biednymi.
Właśnie dlatego przed wyborami parlamentarnymi 2001 powstała Liga Polskich Rodzin i sformułowała program ratowania Państwa i Narodu pod nazwą "Program solidaryzmu narodowego". Wskazaliśmy w nim jak odwrócić złe kierunki polskiej polityki, ,jak wzmocnić i obronić polską własność, rolnictwo, rodzima wytwórczość, handel, oświatę i kulturę narodową. Do realizacji tego programu zjednoczyliśmy wiele środowisk i organizacji, którym na sercu leży dobro Polski. W imię obrony interesów narodowych poprowadziliśmy kampanię wyborczą i wprowadziliśmy do Parlamentu zespół osób kompetentnych, którzy pokazali jak skutecznie walczyć o polskie cele.
Wiemy z własnych doświadczeń jak trudnym przedsięwzięciem jest budowanie jedności ludzi w ramach struktury politycznej. Takie trudności przyczyniły się do błędów a zwłaszcza zaniedbań w zakresie budowy niektórych struktur terenowych oraz sposobu funkcjonowania naszej organizacji. Mimo to LPR generalnie nie zawiodła oczekiwań swoich wyborców. Pokazaliśmy, że jesteśmy, siłą polityczną Polski, która potrafi łączyć i zdolna jest do skutecznych działań. Nasze cele są dalekosiężne: obronić polską suwerenność, obronić polską własność ziemi, obronić polską własność komunalną, przywrócić Narodowi jego rolę gospodarza we własnym państwie. Odpowiadając na apele o jedność w nadchodzących wyborach samorządowych, LPR deklaruje, że swój komitet wyborczy do wyborów samorządowych otwiera na wszystkie osoby, środowiska i organizacje, które wspólnie z nami chcą pracować dla dobra Polski.
Każdy, kto czuje się na siłach i komu sumienie podpowiada, że konieczny jest zorganizowany wysiłek polityczny w walce o polski samorząd, niech przyłączy się do naszego komitetu wyborczego. Nie odrzucamy nikogo, ani z powodu dotychczasowej przynależności organizacyjnej, ani tym bardziej w imię drugorzędnych różnic poglądów. Każda para rąk jest cenna i dla Ojczyzny - niezastąpiona.
Jednocześnie oświadczamy, że chcemy ustrzec Polskę przed zagrożeniem liberalizmu moralnego i gospodarczego, dlatego na naszych listach wyborczych nie będzie miejsca dla ludzi i środowisk związanych z tym nurtem.
Id?my razem do wyborów jako szeroko otwarta Liga Polskich Rodzin.

Podpisali:
- prof. dr hab. Adam Biela, Senator RP - Halina Murias, Poseł na Sejm RP
- prof. dr hab. Włodzimierz Bojarski - Ryszard Obidowski
- prof. dr hab. Stanisław Borkacki - Krzysztof Pejka
- prof. dr hab. Rafał Broda - Paweł Połanecki
- Andrzej Cichocki - Gertruda Szumska, Poseł na Sejm RP
- Andrzej Fedorowicz, Poseł na Sejm RP - Halina Szustak, Poseł na Sejm RP
- Roman Giertych, Poseł na Sejm RP - Piotr Ślusarczyk, Prezes
Młodzieży Wszechpolskiej
- Stanisław Gudzowski, Poseł na Sejm RP - Marek Wasilewski
- Witold Hatka, Poseł na Sejm RP - Wojciech Wierzejski
- Bogdan Kopczyński, Poseł na Sejm RP - Wiktor Więcławski
- Marek Kotlinowski, Poseł na Sejm RP - Zygmunt Wrzodak, Poseł na Sejm
RP
- Jerzy Leszyński - Stanisław Zadora, Poseł na Sejm RP
- Gabriela Masłowska, Poseł na Sejm RP - Andrzej Mańka, Poseł na Sejm RP
25 czerwiec 2003

przesłała Elżbieta 

  

Archiwum

Opowieść wigilijna 2005
grudzień 23, 2005
Marek Olżyński
Największy błąd Jana Pawła II
grudzień 31, 2002
Artur Łoboda
Piskorski pod lupą
wrzesień 8, 2007
..
Poszukiwany - porwany
styczeń 13, 2006
Nowa doktryna Jimmy Carter’a?
kwiecień 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
NFZ nie da pieniędzy na leczenie raka
styczeń 19, 2005
(RMF)
W hiszpańskim mieście Dni Pamięci o Palestyńskich Ofiarach Ludobójstwa Izraelskiego zamiast Dni Pamięci o Holokauście
luty 8, 2007
bibula- pismo niezależne
Kandydaci Kabały?
luty 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
5 kłamstw na temat sytuacji w Strefie Gazy
styczeń 6, 2009
AWT
Trochę za pó?no na romantyzm
wrzesień 3, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Gra Importerów i Exporterów Paliwa
wrzesień 25, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Wyszedł nie wyjedzie
sierpień 26, 2002
Wielka stypa w 25 - lecie strajków sierpniowych
sierpień 14, 2005
Artur Łoboda
Wielka manifestacja pokojowa w Tel Awiwie
maj 11, 2002
Artur Łoboda
Próby Judaizacji Oświęcimia i Sprawa Jedwabnego
kwiecień 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Powtórka z historii - czeka nas "narodowy socjalizm"
lipiec 26, 2004
Artur Łoboda
David Irving wypuszczony z austriackiego więzienia
grudzień 22, 2006
bibula- pismo niezależne
Energetyczne Rezerwy Azji Środkowej Rosną
październik 17, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Najwięcej polskich dzieci głoduje w wakacje
sierpień 6, 2004
Hitler nauczył się nienawiści do Polaków w Berlinie?
sierpień 5, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media