ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Jak to jest z kowidem na Florydzie? 
 
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
davidicke.pl 
Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy.  
We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… 
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię  
Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu 
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.

Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.

Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? 
Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję.  
Podobno to ten psychol Klaus Schwab 
To ten od "wielkiego resetu".  
Aresztować Netanjahu 
Protest w Warszawie po decyzji Rządu. 
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami 
 
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
więcej ->

 
 

Stop manipulacji!

STOP MANIPULACJI!!! PRZECZYTAJ O CZWARTEJ SILE TRZECIEJ RP

`Kowalski został wydelegowany do innego miasta. Podczas jednodniowego pobytu musiał znale?ć nocleg. Los chciał, ze trafił do mieszkania z czteroma wesołymi panami grającymi w karty i popijającymi wódkę.Panowie jeden przez drugiego prześcigali sie kto opowie lepszy kawał polityczny. Co minutę wybuchały salwy śmeichu. Kowalski nie potrafił zasnąć.
- Hej. Panowie nie moglibyście przestać?
- Nie ma sprawy.
Niestety po kilku chwilach ktoś znowu zaczął zabawę i gromki śmiech wypełnił mieszkanie.
- Panowie, ja was naprawdę proszę!
- Dobrze, dobrze już jesteśmy cicho.
Nie minęlo parę minut a fala dowcipów politycznych znowu rozbawiła współlokatorów. Kowalski nie potrafił zasnąć. Wpadł na znakomity pomysł.
Kowalski zszedł do recepcji hotelowej i poprosił recepcjonistkę, zeby za 10 minut przyniosła do mieszkania cztery herbaty. Następnie wrócił do pokoju. Karciarze dalej wrzeszczeli. Kowalski podszedł do stołu.
- Panowie, właśnie się dowiedziałem, ze w każdym pokoju jest podsłuch.
- Jasne, terefere...
Kowalski pochylił się nad lampą stołową i krzyczy:
- Proszę przynieść cztery herbaty!
Następnie idzie do łóżka. Ku ogromnemu zdziwieniu współlokatorów po 5 minutach zjawia się kobieta z tacą. W mgnieniu oka wszyscy ruszyli do swoich prycz i zamknęli gęby na kłódkę.
Rano Kowalski sie budzi. Z niedowierzaniem musi stwierdzić, ze został w pokoju sam. Schodzi do recepcji
- Co się stało z resztą lokatorów?
- Zabrało ich SB, dzisiaj rano.
- Jak to! Zabrali ich a mnie nie zabrali?!
- Bo prosze Pana, Pan pułkownik powiedział, ze Pana kawał mu sie spodobał...'

A mnie się, posłanko Kowalski, nie spodobał.
Zawsze moje analizy zawężały sie do roli mediów i choć chyba trudno ten trend solowo kontynuować, zostawmy jednak na chwilę polityków i politykierów, spekulantów, zwycięzców i przegranych ostatnich wydarzeń.
Mi szczególnie w ostatnim dniu sprawa `afery podsłuchowej' (i swiadomie nazywam ją aferą `podsłuchową' nie `korupcyjną'; robi tak też Waldemar Pawlak) ukazała pewien arcygro?ny fenomen, który dostrzegałem już wcześniej ale jak dotąd nie dawałem wiary, ze jest tak daleko posunięty. Rola mediów tzw. opiniotwórczych w państwie polskim staje się niebezpieczna i bardzo niezdrowo, wręcz niedemokratycznie upolityczniona.

Co jest prawdziwym skandalem w tej aferze? Ano skandalem jest nie to o czym mówił Lipiński czy Mojzesowicz ponieważ gołym okiem widać, ze ich obietnice składane posłance to gra polityczna, oferty bez pokrycia i krętacka perswazja. To standard w każdym państwie na świecie, to najprawdziwsze oblicze polityki. Doskonale świadomi istoty politycznej gry, wyborcy Platformy próbują udawać zaskoczonych, zdruzgotanych i pławią się w samochwale - że wiedzieli to czy tamto, zanim wyszło na jaw. W rzeczywistości są na tym samym poziomie, są na starcie - dalej nic nie wiedzą. Media wyprzedzają pseudointeligenckie mieszczaństwo ciągle o jeden krok. Media kreują reakcje ludu, któremu wpoili już fałszywą dumę, megalomanię i przekonanie, ze jest mądry tylko dlatego, że głosował na PO. Kilkanaście dni temu kiedy rozpoczynał sie rok szkolny na ulice Warszawy wychodzili młodzi licealiści w proteście przeciw Romanowi Giertychowi. Nie usłyszałem ani jednego głosu rozwagi i surowści, nie usłyszałem zadnego pouczającego głosu w mediach, który odsyłałby młokosów z powrotem do ławek, książek, zesztytów - do nauki którą powinni się zajmowac a nie polityki, o której mają pojęcie takie mniej więcej jak przecietna babcia o silniku turboodrzutowym. Media wmawiają najmłodszym ludziom, ze w wieku 15, 16, 17 lat wystarczy poprzec PO, zeby mieć rację. Założę się, ze trzy czwarte wyborców PO przed 25 rokiem życia nie potrafi skojarzyć kto to jest Bronisław Komorowski a połowa nie odró?nia czy premierem jest Lech czy Jarosław. To osoby, które dostają się pó?niej na studia a nie wiedzą gdzie na mapie leży Szwecja a gdzie Szwajcaria.
Media zmanipulowały społeczeństwo doszczętnie.Wypromowały Inteligencję jako produkt, który można kupić kopiowaniem sloganów i głosem w wyborach. Produkt jest łatwostrawny, przyswajalny dla każdego człowieka. Nie wymaga ten produkt myślenia, produkt jest myśleniem dokonanym, gotową analiza które nalezy bez sprzeciwu przyjać ażeby nie być wyrzuconym z `intelektualnej elity' do `ciemnogrodu'. Media uruchomiły w społeczeństwie, a szczególnie wsród młodych ludzi mechanizm `szyderczej reakcji'. Na forach roi się od opinii nieargumentowanych, bzdurnych, ironiczno-sarkastycznych, obelżywych. Tysiące młodych ludzi tarza sie ze śmiechu na słuch o `układzie'. Uważają, ze coponiektórych polityków dosięgnęła paranoja. W istocie to celowo wykształcony bolec obronny, który działa na zasadzie, że `jeżeli nie wiem o czym mówią to wysmieję to od bzdur'. Biegłość w tworzeniu humorystycznych komentarzy znakomicie maskuje polityczny i społeczny imbecylizm, analityczną tandetę, kompletny brak rozeznania w historii starszej i nowszej. Młodzi wyśmiewają tak często wiarę a sami stają na szczycie naiwności - przyjmując na wiarę właśnie politykę, najbardziej nikczemną domenę ludzką.

Wracając do afery,
Prawdziwym skandalem i rzeczą niedopuszczalną w polityce jest wykorzystywanie podsłuchu i ukrytej kamery na terenie Sejmu. Jestem oburzony, ze prasa i telewizja dudni o rozmowach Beger-Lipiński a kompletnie przemilczany jest najistotniejszy, fundamentalny i prawdziwie przestępczy wątek w całej aferze. Nad korupcyjnością rozmowy specjaliści dyskutują, nad karnością medialnej inwigilacji nikt nie pisnął ani słowa. Ja wiem i rozumiem, iż powstają coraz częsciej programy oparte na `strzelaniu zza winkla' - TVN jest ich medialna matką. Przykład `Uwaga'. Lecz w ostatnim dniu przekroczona została pewna granica. Został przekroczony obiektywizm medium. Jedna z głównych stacji telewizyjnych wzięła udział w oczywistej prowokacji, której celem było skompromitowanie jednej frakcji politycznej przez inną frakcję polityczną. Wygadywanie teraz bzdur o informacyjnym charakterze poznawania `kuchni politycznej' to pierdoły i dyrdymały. Dziennikarze TVN i owa stacja w momencie, w którym zgodzili sie na współpracę z posłanką Samoobrony oraz wyemitowali ten program, bezpośrednio opowiedzieli sie za pewną siła polityczną, jawnie wmieszali się w domenę polityki, którą jako żurnaliści winni relacjonować a nie manipulowac. Dziennikarze TVN nie przeprowadzili własnego wywiadu z politykiem. Weszli w zmowę z innym politykiem dla medialnej korzyści, dla korzyści obopulnej - to jest fakt, fakt, fakt. Na dodatek popełnili czyn bezprawny, montując ukrytą kamerę bez wiedzy sił ochronnych Parlamentu RP w jednym z pomieszczeń. Moi mili, Sejm to nie jest supermarket, to nie prywatny apartament. Coś się komuś pomyliło. Gdyby ten proceder był dozwolony i legalny na szwank narażone byłoby bezpieczeństwo państwa Polskiego. Pomiędzy politykami znane są tajemnice rangi państwowej, interesy przeróżnych grup lobbingowych i cały stan, balans sił na scenie politycznej. W momencie, w którym takie informacje wydostają sie poza Parlament - nie daj Boże do innego państwa! - zostaje zachwiana naturalna równowaga.
Afera Watergate, do której niektórzy komentatorzy ostatnio odnosza wydarzenia to może nie ten sam kaliber. Ale pewne media usilnie próbują przyrównywać lufę do kolby. Skandalem afery Watergate była rewelacja o przetrząsaniu i próbie założenia p o d s ł u c h u w budynku Partii Demokratycznej. Moi drodzy, chodzi o istotę zakładania podsłuchu! Czy wyobrażacie sobie jak wyglądałaby polityka gdyby w każdym gabinecie i budynku władz znajdowała się pluskwa? Ja wiem jak. Takie coś jak polityka w ogóle nie istniałoby... Czy wyobrażacie sobie, ażeby te podsłuchy zakładały media? - toż to by oznaczało koniec suwerenności organów ustawodawczych i wykonawczych!

Poczynanie Samoobrony oraz wykorzystanie tych rewelacji przez opozycję uważam za hipokryzję, za zakłamanie ale nader wszstko za kompromitację, tchórzowstwo i demontrację swojej politycznej impotencji. Trzeba powiedzieć wprost, iż opozycja stoczyła sie tak nisko w swych zdolnościach rywalizacji z braćmi Kaczyńskimi, ze stosuje chwyty całkowicie poniżej pasa. To jest parada słabości, niekompetencji, szulerskiej fałszywości. To totalna kompromitacja sił lewackich, które jedynie nieczystymi zagraniami potrafią konkurowac z partią sprawującą władzę.
Poczynanie dziennikarzy uważam za nieodpowiedzialne, niegodne zawodu, który wykonują: medialne barbarzyństwo ze szkodą dla państwa oraz podbijanie sobie wska?ników oglądalności poprzez polityczną spekulację.

Do tego wszystkiego dochodzą kolejne ciekawe wątki:
od niepamiętnych czasów TVN bombardował telewizję publiczną jako opokę wspierającą rządzące partie. Jeszcze dwa lata temu TVP miało być w rękach SLD, dziś jest rzekomo całkowicie sterowane przez PiS. Większych bzdur i manipulacji nie słyszałem. Jawienie sie jako mesjaszów narodu, niemniej pazerne niz `Gazety Wybroczej' podczas gdy samemu stosuje się środki wysoce niemoralne, kuriozalne. Przypisywanie sobie jednocześnie opiniotwórstwa i obiektywizmu podczas gdy cechy te wzajemnie się wykluczają. Telewizja TVN opowiada sie po stronie politycznej opozycji z bardzo jasnego i przejrzystego powodu: jej celem jest zaszkodzenie telewizji publicznej, nie PiSowi samemu w sobie. Powstały dwie ogromne frakcje interesantów: opozycja utożsamiona z większymi mediami komercjonalnymi którym zależy na zniszczeniu chętnie oglądanej telewizji państwowej oraz prawica, która jest utożsamiana z TVP.
inny wątek:
co dalej z Samoobroną? Jest jedna pewna rzecz o posłach Samoobrony: Oni nie mówią do czasu. Wczoraj nie usłyszałem ani jednej pochlebnej opinii o Pani Beger choc to ona jest konstruktorem ogromnego tryumfu opozycji. Pani Beger nie jest osobą bezineteresowną. Traktujcie ją moi mili tak dalej a może ku waszemu ogromnemu zdziwieniu ostrze mściwości obroci się przeciw wam.
KTO MIECZEM WOJUJE OD MIECZA GINIE
7 listopad 2006

wampierze 

  

Archiwum

Pominięte oskarżenie w sprawie Saddama Husseina
listopad 4, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Przestrzeganie prawa w polskim wieziennictwie
maj 8, 2007
Ktos kto zrobi porzadek
Kondotierzy rewolucji
grudzień 8, 2004
przesłała Elżbieta Gawlas
Żyć i umrzeć w...szpitalu miejskim
marzec 3, 2008
Marek Olżyński
Motłoch
kwiecień 16, 2006
Artur Łoboda
Eqwador idzie na lewo
kwiecień 10, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Seks skandal rozpoczyna przemeblowania polskiej sceny politycznej
grudzień 7, 2006
G. Cimek, www.pnlp.org.pl
JESZCZE DOM I JESZCZE DOM
styczeń 26, 2003
Mordechaj Gebirtig (ok 1936 r.)
List do Prezydenta Boliwariańskiej Republiki Wenezueli
grudzień 1, 2006
Bogusław Ziętek
Eskalacja mordów i rola John’a Negroponte
styczeń 11, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Jak USA chce rozbroić Hezbollah?
sierpień 7, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Nowe państwo w Europie - Prussia?
listopad 2, 2004
ks. prof. Czesław S. Bartnik
Co zostało z polskiego przemysłu
lipiec 22, 2003
Wojciech Wybranowski, Poznań
Katrina
sierpień 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Ostateczne cele globalistow
styczeń 13, 2008
Markus
Poprawki w konstytucji UE
marzec 15, 2005
PAP
Germar Rudolf-listy z wiezienia
listopad 20, 2007
marduk
Tadeusz Rejtan
czerwiec 7, 2003
Stanisław Tubek
Mądry jak Irlandczyk
kwiecień 16, 2003
Elżbieta
W. Pawlak będzie ministrem gospodarki
październik 30, 2007
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media