ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? 
Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję.  
Na straży wolności: Goldman Sachs  
Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. 
Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 
 
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
Podobno to ten psychol Klaus Schwab 
To ten od "wielkiego resetu".  
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? 
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja 
Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków 
Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. 
JAK ŻYDZI ODEBRALI MAJĄTKI I WYSŁALI 100 TYSIĘCY POLAKÓW DO BRAZYLII 




 
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
GLOBALIZM - Prawdziwa historia 
Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów 
Premier Hiszpanii Pedro Sanchez o wojnie przeciwko Iranowi 

 
więcej ->

 
 

"Ten sędzia nie ma zasad"

O sprawie Waldemara Z. opowiedział nam jego były kolega-sędzia. Jak nas zapewniał, w imię walki z bezczelnością.

- Straciłem cały szacunek do Majerana (tak Waldemara Z. nazywają koledzy po fachu) po sprawie wypadku w Myślęcinku. Żaden porządny człowiek tak by nie postąpił - uważa nasz informator-sędzia.

Odsetki po tragedii

Pięć lat temu sędzia przejechał na przejściu dla pieszych 40-letniego Andrzeja Ż. Prokuratura umorzyła postępowanie wobec kierowcy, ponieważ pieszy był nietrze?wy. Śledczy uznali, że sędzia jechał z prawidłową prędkością. Rodzina ofiary nie odwołała się.

- Nigdy nie chodziliśmy po sądach, to by nam nie wróciło Andrzeja - mówi Krystyna Ż., siostra zabitego.

Trzy lata po wypadku sędzia Waldemar Z. zażądał od pani Krystyny i jej matki Klary... odszkodowania za uszkodzony przez Andrzeja Ż. samochód (pojazd nie był własnością sędziego, nie on płacił za naprawę). Rodzina ofiary miała zapłacić 12 tys. wraz z odsetkami liczonymi od czasu tragedii.

Sędzia bydgoskiego wydziału cywilnego oddalił jednak pozew kolegi po fachu - uznał, że rodzina ofiary straciła dużo więcej...

Trzy zarzuty

Pazerność nie opłaciła się sędziemu. Zastępca rzecznika dyscyplinarnego, sędzia Danuta Lesiewska, wytoczyła mu trzy zarzuty. Po pierwsze, nie zawiadomił prezesa sądu, że w sprawie wypadku występuje jako strona. Po drugie - sędzia od 1991 roku zarabiał w prywatnej firmie jako doradca prawno-podatkowy. Trzeci zarzut - wykorzystywanie pozycji sędziego do zastraszania właścicieli wspomnianej firmy. Sędzia żądał od nich wynagrodzenia (od 500 do 1000 zł miesięcznie) za samą gotowość do pracy. Domagał się od nich podarunku w postaci samochodu (w tym aucie sędzia zabił Andrzeja Ż.).

- Sędzia nie ma prawa do zarobkowania w ten sposób - tak uzasadnia dwa ostatnie wnioski Danuta Lesiewska.

Dorabiał, groził?

Rzecznik odpowiedzialności prowadzi tylko sprawy związane z etyką zawodu sędziego. Postępowania, które mogą skutkować zarzutami z kodeksu karnego, prowadzą prokuratury. W przypadku sędziego Waldemara Z. to prokuratura w podbydgoskim Inowrocławiu badała zarzuty stosowania przez niego gró?b karalnych pod adresem właściciela firmy, w której dorabiał po godzinach.

- Prokuratura w Inowrocławiu umorzyła postępowanie. Dwa dni temu wpłynęło do nas odwołanie od tej decyzji. Teraz tę sprawę zbada bydgoska Prokuratura Okręgowa - mówi prokurator Jan Bednarek z "okręgówki".

Nie widzi powodów, aby to postępowanie przekazywać do innego miasta. Jego zdaniem nie trzeba się obawiać stronniczości prokuratorów z tego samego miasta.

Obciąć i zawiesić

- Do czasu prawomocnego wyroku nie będę wypowiadał się w tej sprawie - ucina sędzia Włodzimierz Z.

Spotkaliśmy go po zakończeniu wczorajszych rozpraw. Nadal sądzi.

Pytaliśmy wiceprezesa Sądu Rejonowego, czy sędzia Z. nie powinien być zawieszony w czynnościach.

- Ja sprawę znam tylko z prywatnych rozmów, wiem zbyt mało - tak prezes Piotr Kupcewicz tłumaczy bezczynność zwierzchników Waldemara Z.

Pytamy rzecznik Lesiewską, czy prezesi "rejonówki" bąd? "okręgówki" mogli nie znać faktów.

- Bez komentarza - ucina, pokazując skierowany do niej wniosek kolegium sędziów o zbadanie sprawy.

Danuta Lesiewska z własnej inicjatywy poprosiła Sąd Apelacyjny o zawieszenie sędziego w czynnościach do czasu prawomocnego wyroku i obcięcie mu w tym czasie połowy pensji. Sąd prawdopodobnie rozpatrzy to jeszcze w lutym.



Grzegorz Dudziński
24 styczeń 2003

http://www.se.com.pl/ 

  

Archiwum

Prezydent u amerykanskich Żydów
październik 1, 2007
przesłała Goska
Edelman nawoluje do zamkniecia Radia Maryja za mowienie prawdy o Zydach
kwiecień 6, 2006
Artykul w Gazecie
Gubernator Arnold Schwarzenegger legalizuje perwersję seksualną
listopad 2, 2007
Dorota
Jak wymawiać polskie słowo *Śahd?ahanpur*?
maj 25, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Ponad 600,000 Irakijczyków zabitych, od inwazji przez USA
październik 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Chcieliście UE, no to ją macie (2)
Technika mycia i dezynfekcji rąk w systemie HACCP zgodnie z normami UE

styczeń 12, 2005
LIST OTWARTY DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO
marzec 14, 2005
Andrzej Gwiazda
Po raz kolejny oszukani przez UE
luty 4, 2003
PAP
Piłka kopana, czyli hat-trick Ebi Smolarka
październik 14, 2007
Marek Olżyński
Polski piesek, do nogi
kwiecień 4, 2006
PAP
Historia, która niczego nie uczy
maj 6, 2004
Artur Łoboda
Belka wiedział o mafii
lipiec 9, 2005
PiS w Fundacji Batorego George’a Sorosa
marzec 24, 2006
Mgr inż. Józef Bizoń
Bajer dla młodzieży
czerwiec 4, 2003
Marek Rowicki
"Rolnicy zarobią dzięki unijnym zasadom interwencji"
lipiec 16, 2002
PAP
Posiada on akceptację środowiska politycznego, społecznego i przedstawicieli Kościoła.
marzec 6, 2006
PAP
Od gazowej maski
maj 15, 2003
Kanty Okrągłego Stołu
czerwiec 28, 2003
Adam Sandauer
Europejski Obszar Gospodarczy zamiast UE
maj 25, 2003
PAP
Głos spod murawy ...
styczeń 24, 2006
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media