|
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu |
|
|
|
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 |
|
|
|
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój |
|
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko! |
|
Cała prawda o World Trade Center |
|
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. |
|
Kto mordował w Katyniu |
|
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. |
|
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski |
|
W obronie Naszej wolności |
|
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców |
|
|
|
Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID |
|
|
|
Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r |
|
"Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. |
|
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? |
|
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity. |
|
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego |
|
|
|
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” |
|
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. |
|
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki |
|
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
|
|
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. |
|
|
|
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem |
|
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. |
|
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem |
|
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu. |
|
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki |
|
|
|
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami |
|
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację. |
|
Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków |
|
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. |
|
Podobno to ten psychol Klaus Schwab |
|
To ten od "wielkiego resetu". |
więcej -> |
|
Sto lat za murzynami
|
|
W latach 70. kiedy "Polska pozbyła się Żydów", mieliśmy bardzo bujny "rozwój" przemysłu zakończony krachem ekonomicznym.
Wtedy-to Państwem komunistycznym, rządzili ludzie pokroju Leppera - czyli ograniczeni prostacy, pazerni, przekupni, dbający tylko o własne interesy.
W powszechnym obiegu funkcjonowało powiedzenie, że jesteśmy "sto lat za murzynami".
Dotyczyło ono naukowej i gospodarczej strony życia w Polsce.
Kiedy ostatnio wybuchła afera z kameruńskim oszustem, który nie tylko wystrychnął na dudka władze polskie ale śmiertelnie zwabił głupie - egzaltowane polskie idiotki, to doświadczyliśmy przykładu, że Polacy są "sto lat za murzynami".
Na nic nie zdadzą się tłumaczenia, że Polacy są "łatwowierni" ...
Polacy są głupi, ograniczeni intelektualnie i niechętni do nauki.
To jest gorzka prawda, którą muszę wyrazić.
Kilka dni temu , z premedytacją zamieściłem nius PAP-owski "Biskupi przyrównali Żydów do nazistów" http://zaprasza.net/a_y.php?mid=16775 by sprawdzić poziom percepcji dyskutantów z tego Portalu.
Najważniejszą informacją zawartą w tym niusie - podpisanym autorstwem Radia RMF był fakt, iż RMF reprezentuje w Polsce interes Izraela - co wynikało z treści i formy tekstu.
Ciekawy byłem, czy ktokolwiek zauważy tą istotną informację zawartą między wierszami.
Niestety, do dnia dzisiejszego nie pojawił się ani jeden komentarz który wskazałby na ten fakt.
Dlatego z przykrością muszę stwierdzić, że poziom świadomości dyskutantów nie wybiega poza awanturnictwo - rodem z stadionów piłkarskich.
Jeżeli chcecie odbudować Polskę to zacznijcie od siebie!
Popatrzcie do lustra (jak wzywał Herbert) i powiedzcie sobie prawdę o tym - jacy naprawdę jesteście.
Bez tego nie może być mowy o naprawie Polski. Nie będziecie mieli ani wiedzy ani kwalifikacji moralnych by zacząć naprawiać nasz Kraj.
Co najwyżej z jednego obłędu wpędzicie Polskę w kolejny. Może uda się Wam powtórzyć (dzięki takim jak Lepper) żałosną replikę Polski Gierkowskiej, po której nastąpi nieuchronny krach i Wasze dzieci przeklinać będą głupotę rodziców.
Jest mi przykro pisać powyższe słowa. Ale jeżeli od lat ponoszę trud walki o Polskę to nie po to by łajdaków zastąpili durnie.
PS
Pozwolę sobie dodać, że w latach 70. odbywałem tak zwane "Robotnicze Praktyki Studenckie" w jednym z PGR-ów w Dobigniewie, koło Krzyża i poznałem walory etyczne i intelektualne kierowników polskich kołchozów.
Jak wiadomo, Lepper był jednym z nich, z tym, że dziesięć lat pó?niej.
|
13 marzec 2007
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Znaczenie obrony przeciwlotniczej Iranu
listopad 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Półgłówek
czerwiec 1, 2008
PAP
|
Wstrząs
wrzesień 14, 2003
Andrzej Kumor
|
"Brzytew", czyli wolność wynegocjowana
wrzesień 5, 2006
Mirosław Kokoszkiewicz
|
Koniec wolnej prasy
sierpień 22, 2003
ABCnet
|
Jak to z Polanami bylo
maj 22, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
|
Własność to złudzenie
lipiec 6, 2008
przesłał .
|
"Fałszywy Alarm i Katastrofalny Odwet"
październik 7, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Zmarł profesor Tomasz Strzembosz
październik 16, 2004
PAP
|
Szkodliwa nadgorliwość
styczeń 12, 2004
Nasz Dziennik
|
Podobne kariery polityczne Bush’a i Putina
czerwiec 30, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Samorządność" konferencyjna
wrzesień 28, 2003
Mirosław Zabierowski
|
Ciekawostka
kwiecień 25, 2005
zaprasza.net
|
Polityczna niepoprawność
kwiecień 16, 2008
Marek Jastrząb
|
Fragment rozmowy z jednym z Iluminatów. Czy należy mu wierzyć ? Oceńcie sami.
styczeń 23, 2007
marduk
|
Do Iraku z kneblem w ustach
maj 26, 2003
przesłała Elżbieta
|
Należy pracować od podstaw
maj 11, 2004
Andrzej Kumor
|
Piję kawę ze wszystkimi politykami
wrzesień 9, 2002
Luiza Zalewska http://www.rzeczpospolita.pl
|
Elity w politycznym teatrze
czerwiec 2, 2002
Ryszard Bugaj
|
KRRiT: monitoring programowy Radia Maryja PAP
grudzień 3, 2002
PAP
|
więcej -> |
|