ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r 
"Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. 
Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy  
To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" 
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
Premier Hiszpanii Pedro Sanchez o wojnie przeciwko Iranowi 

 
Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19”  
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
 
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
więcej ->

 
 

Okupowane ziemie Arabów krainą nędzy i rozpaczy


 

 

 
Okupowane przez Izrael ziemie Arabów na zachodnim brzegu rzeki Jordan, Gaza i Wzgórza Golan, Wschodnia Jerozolima i skrawek Libanu są według prawa międzynarodowego "pod okupacją," ponieważ zostały okupowane, w wyniku działań wojennych. Narody Zjednoczone określiły Jerozolimę jako "miasto międzynarodowe" w czasie postanowienia o podziale Palestyny, którego podstawą było stworzenie państwa Izrael.
 
Po zdominowaniu USA przez żydów w czasie walki o równouprawnienie murzynów i przejęciu przez żydów pozycji elity politycznej oraz kulturo-twórczej Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej, praktycznie biorąc Izrael ignoruje postanowienia ONZ. Mimo tego okupowane ziemie Arabów podlegają konwencjom genewskim, które zabraniają konfiskaty ziemi i budowy osiedli okupanta, nie mówiąc o niszczeniu mienia tubylców w postaci domów, sadów oliwnych, jak też deportowaniu ludzi i budowaniu wielkiej ściany getta na okupowanych terenach jak to uczynił i nadal czyni rząd Izraela.
 
W tej sytuacji, pod okupacją najsilniejszych wojsk na Bliskim Wschodzie, ludnością arabska nie jest w stanie robienia legalnych ustępstw na rzecz Izraela, ponieważ ludnością arabska jest pozbawiona wszelkich praw i nie ma niepodległej siły zbrojnej oraz nie kontroluje swoich granic jak też dostępu do morza oraz transportu lotniczego. Palestyńczycy nawet nie mają swobody ruchów na swoich terenach. Weto USA pozbawia Arabów palestyńskich możliwości uzyskania pomocy od Narodów Zjednoczonych.
 
żydzi rządzący w Izraelu nie widzą powodu do robienia ustępstw wobec prawie bezsilnych Arabów na ziemiach przez nich podbitych, wolą znosił wybuchy rozpaczy zniewolonych ludzi, którym, poza aktami terroru, pozostaje pisanie na internecie odezw do Amerykanów: "Będziemy wolni jak wy sami odzyskacie wolnością od kontroli żydów." Tak, więc jak długo Waszyngton ulega lobby Izraela, nie będzie ustępstw koniecznych dla uzyskania pokoju w Palestynie.
 
Bush jest posłuszny lobby izraelskiemu i propagandzie Izraela w czasie obecnej wizyty na Bliskim Wschodzie. Opowiada on o zagrożeniu przez Iran, ale nie chce rozmawiał z wybranymi przez Palestyńczyków członkami Hamas'u. Tym samym Bush udowadnia światu, że jego rząd nie jest w stanie poprawiã sytuacji w Paletynie. Prawa ludzkie Palestyńczyków są gwałcone i sytuacja pozostaje nadal wybuchowa. żydzi rządzący w Izraelu powinni znał historię i wiedział, że Bliski Wschód jest cmentarzem upadłych zdobywców i ciemiężycieli.
 
Ujarzmieni i rozgoryczeni Palestyńczycy żyją w nędzy i w niewoli. Mimo tego mnożą się i wiedzą, że ich niewola jest wyzwaniem dla innych Arabów i powodem do wstępowania coraz większej ilości młodych muzułmanów w szeregi terrorystów, zwłaszcza, kiedy amerykańscy protektorzy Izraela, walczą o kontrolę ropy naftowej i gazu ziemnego na terenach krajów muzułmańskich Bliskiego Wschody i Azji Średniej.
 
Natomiast żydzi w Palestynie żyją w państwie zmilitaryzowanym popierającym wyższością żydów nad innymi. Sieją te przekonania izraelscy kapelani wojskowi przesiąknięci nauką Talmudu o wyższości żydów nad nie-żydami jak to opisuje Izrael Shahak i inni pisarze izraelscy, którym leży na sercu pokój i poszanowanie praw człowieka, tak Palestyńczyka jak i żyda. Były prezydent Jimmy Carter podziela ich poglądy, czemu dał wyraz w książce pod tytułem: "Palestyna: Pokój a Nie Apartheid."
 
żydzi, którzy pamiętają oni tragedię żydów w czasie wojny widzą ze zgrozą podobieństwo traktowania żydów przez Niemców, do traktowania Palestyńczyków przez władze i siły zbrojne Izraela. Amerykańscy działacze na rzecz pokoju potępiają własnych polityków będących na usługach lobby Izraela, którzy narażają życie Amerykanów w obronie monopolu nuklearnego Izraela na Bliskim Wschodzie. Coraz więcej pojawia się takich krytycznych wypowiedzi na stronach internetowych i w małych publikacjach, niezależnych od mediów kontrolowanych przez kompleks wojskowo-przemysłowo-syjonistyczny, który popiera masowe zbrojenia jako siłę napędową gospodarki USA, która obecnie stoi na progu kryzysu. Najwyra?niej okupowane ziemie Arabów jeszcze długo będą krainą nędzy i rozpaczy.

WWW.pogonowski.com
14 styczeń 2008

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Andrzej Olechowski złożył rezygnację z kierowania Radą Programową Partii
czerwiec 23, 2004
Gulf War 1991:
Prefiguration and prelude to the 2003 Iraq debacle
Part one

luty 19, 2005
Stefan J. Śniegoski
Zieliński zganiony za "Pornoteleranek"
czerwiec 28, 2002
PAP
Tajemnica czasu (nordycka interpretacja Vikernesa)
marzec 22, 2007
marduk
Długiem Polska stoi
luty 17, 2005
Damian Stefański
"Młodzi" się "skrzykują" - starzy - podjudzają
maj 24, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Co było "polskie", jest "prywatne"
październik 31, 2005
PAP
Katrin huragan , którego nie było w Nowym Orleanie.
wrzesień 13, 2005
Jan Lucjan Wyciślak
Sfałszowane dowody
Prasa niemiecka podważa motywy ataku na Irak

czerwiec 13, 2003
Waldemar Maszewski
Nie ma końca spekulacji o pochodzeniu nacji
październik 28, 2006
bronson
sss
październik 25, 2004
Co się stało z AIDS?
grudzień 26, 2006
2012
Nieruchawi Bryci
maj 19, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Co się wydarzyło w 1908 r?
luty 19, 2008
marduk
Zapomniane piękno
grudzień 24, 2003
przesłała Elżbieta
W 2009 Ukraina "zagospodaruje" gaz przesyłany dla Europy...
grudzień 31, 2008
tłumacz
Odpowiadamy za tych, których oswoiliśmy
październik 12, 2003
Artur Łoboda
NBP: Rząd broni złotego do upadłego
marzec 16, 2006
Maria Konopnicka
lipiec 13, 2008
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
Mistrzowie infantylizmu
wrzesień 19, 2004
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media