ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela 
 
Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" 
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.

 
Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana 
Patologia w środowisku medycznym 
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia 
 
Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? 
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." 
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL.  
Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010  
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
więcej ->

 
 

Wyobra?cie sobie KLIKA - Kabaret Autorów Marek Sobczak & Antoni Szpak

Czym jest Rada Polityki Pieniężnej z Prezesem NBP na czele? Superrządem? Chyba tak. Wpływ na gospodarkę kraju ma olbrzymi, a odpowiedzialność żadną! Od ponoszenia odpowiedzialności ma obecnie rząd Leszka Millera. W związku z powyższym RPP może robić dokładnie co chce, jak chce i kiedy chce. Co zresztą bez przerwy robi.

RPP i Pan Balcerowicz czują się nietykalni. Każdą krytykę skierowaną pod ich adresem kwitują wymachiwaniem Konstytucją, która jest gwarantem ich niezależności. Mają zresztą w tym wielkiego sprzymierzeńca. Prawa ręka prymasa Glempa i lewa red. Michnika, prezydent Kwaśniewski, utwierdza ich w tym przekonaniu. Dobrze by było, gdyby Pan prezydent z równą determinacją bronił i zabiegał o inne, gwarantowane obywatelom w Konstytucji prawa i przywileje. Tu jakby zapału prezydentowi brakuje, tu jest wyciszony i bezradny. No tak, ale jak się buduje Glempowi Świątynię Opatrzności Bożej, to czasu nie staje na rozwiązywanie problemów świeckich obywateli.

Ale wróćmy do sławnej i niezależnej RPP. Wyobra?cie Państwo sobie, że niedaleko, bo w Niemczech, jakiś niemiecki Balcerowicz przez prawie cztery lata był odpowiedzialny w niemieckim rządzie za finanse państwa. Jego decyzje doprowadziły do wyhamowania rozwoju gospodarczego, do nadwartościowej marki, do potężnego bezrobocia i recesji. Do tego wszystkiego w niemieckim budżecie państwa powstała dziura wielkości 90 miliardów marek. W nagrodę ów niemiecki Balcerowicz nie staje przed Trybunałem Stanu, tylko trafia na stanowisko Prezesa Bundesbanku. A tam, mając gwarancje niezależności i nietykalności, nadal wpływa na stan finansów i gospodarki Niemiec. Pomaga mu w tym niemiecka RPP, w której zasiada ekonomista wywodzący się z niemieckiego ZChN-u, a będący twórcą polityki gospodarczej rządu, który upadł z kretesem, a partie go tworzące po wyborach nie znalazły się w Bundestagu. Za to bankrut ekonomiczny, twórca katastrofy finansowo-gospodarczej Niemiec, nadal zasiada w RPP, z niebywałą arogancją pouczając następców próbujących wyciągnąć niemieckie nogi z tego bagna. Te dwie sztandarowe postacie patrzą spokojnie, jak w Niemczech padają jedna po drugiej firmy, jak zdycha eksport, jak rośnie bezrobocie, a kapitał spekulacyjny, korzystając z utrzymywania w Niemczech wysokich stóp procentowych, wywozi pieniądze już nie w walizkach, tylko wagonami. Patrzą obojętnie na brak inwestycji ze strony kapitału zagranicznego. Beznamiętnie obserwują bezkarne dojenie dogorywającej, niemieckiej gospodarki. Wyobrażacie to sobie Państwo? Bo my nie! Taka historia opowiedziana Niemcom byłaby dla nich jedynie jakimś koszmarnym snem pijanego wariata. Czymś absolutnie niemożliwym.

W Niemczech, w Ameryce, w Anglii może niemożliwym. Tam bankruci są bankrutami! Tamte narody nie skazują się masochistycznie na dyktat jednego czy dwóch gości, którzy wcześniej udowodnili do czego ich polityka jest w stanie doprowadzić gospodarkę. A u nas? Nie ma żadnych przeciwwskazań i jeszcze Pan prezydent broni ich jak niepodległości. Co musi się stać w Polsce, jak nisko musi upaść polska gospodarka (PRZESTAĆ ISTNIEĆ?!), ile przedsiębiorstw musi zbankrutować i jakie bezrobocie musimy osiągnąć, żeby w końcu w Polsce ktoś krzyknął DOŚĆ, WYSTARCZY!? Czy nadal będzie tak jak jest, czy dopiero ludzie na ulicach wymuszą na władzy konkretne decyzje, które zawrócą bieg wydarzeń? Jakaś odpowied? na te pytania w najbliższym czasie musi paść.

P.S.
Grabowski z RPP powiedział: "Gdybyśmy obniżali stopy procentowe w takim tempie jak do tej pory, to niedługo mielibyśmy je na takim poziomie jak w Japonii. Oby tylko skutki nie były takie jak w Japonii, gdzie jest recesja od 10 lat. Bąd?my poważni." No właśnie, bąd?my poważni! W odróżnieniu od "ekonomisty" Grabowskiego, my życzymy sobie takiej gospodarki i takiej recesji jak w Japonii. A "ekonomistę", za stworzenie polityki gospodarczej rządu Buzka, życzymy sobie widzieć przed sądem.

1 czerwiec 2002

SOBCZAK & SZPAK - http://www.angora.pl 

  

Archiwum

Narodowa poprawność
lipiec 21, 2008
Artur Łoboda
Co takiego kryje przeszłość, że zamyka usta historykom IPN?
styczeń 31, 2008
Marek Olżyński
Dwukrotne zagrożenie nuklearne Polski
luty 21, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Demokratyczny totalitaryzm
maj 13, 2006
J. Duranowski, www.pnlp.org.pl
Czy Katykatury Duńskie są Prowokacją?
luty 20, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Erna Rosenstein 1913-2004
listopad 14, 2004
Artur Łoboda
Głupich nie sieją....
wrzesień 20, 2003
Artur Łoboda
Prezydent przestrzega przed pomysłami na "karykaturę RP"
listopad 11, 2004
Światem rządzą : żydzi, masoni, cykiści ..... i
lipiec 13, 2004
Artur Łoboda
Urodziny generała Hallera
sierpień 11, 2003
Marcin Austyn
Runda przegrana przez Izrael
sierpień 15, 2006
Iwo Cypian Poogonowski
"Chrześcijańska" etyka złodziejska
grudzień 29, 2008
onet
Polska - to wielka rzecz
luty 11, 2008
Elzbieta Gawlas
Kościół stanie za Urną
styczeń 9, 2003
Adam Zieliński
Nowe idzie, stare "jedzie"...
wrzesień 28, 2005
Zaproszenie do Mackiewicza
luty 2, 2004
Andrzej Kumor
"Nowy Bliski Wschód"
sierpień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Miał prawo zastrzelić, ale nie może oplakatować
lipiec 25, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Czy może mi ktoś pomóc?
październik 2, 2007
Artur Łoboda
Oleksy: czy komisja rozjaśni "zakryte pole"?
styczeń 11, 2003
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media