|
| GLOBALIZM - Prawdziwa historia |
|
| Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów |
|
| TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! |
|
| David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid |
|
| Wygadał się |
|
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." |
|
| Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" |
|
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.
|
|
| Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. |
|
| |
|
| Szczepionka do zabijania Ludzi |
|
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
|
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia |
|
| Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki |
|
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? |
|
| Medialni MORDERCY! |
|
| Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Jedyna rozsądna analiza początku wojny przeciwko Iranowi |
|
| Nagła Eskalacja Wojny i Trzęsienie Ziemi w Iranie. Przypadek… Czy Sygnał Czegoś Większego? |
|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody |
|
| "Górale to męczą konie" |
|
| Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. |
|
| Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania |
|
Monika Jaruzelska zaprasza
|
|
| Cicha Broń do Cichych Wojen |
|
| |
|
| www.globalresearch.ca |
|
| świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO |
|
| Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany? |
|
| Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”. |
|
| Przemoc seksualna wobec dzieci |
|
| Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy |
|
| Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem |
|
|
|
| WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury |
|
| Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) |
|
| Niezależna witryna Alexa Jones'a |
|
| Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji |
więcej -> |
|
Argumenty przeciw Unii
|
|
POLSKIE BEZROBOCIE A UNIA EUROPEJSKA
Po wejściu do Unii Europejskiej bezrobocie we Francji wzrosło z 420 000 do 5 100 000 częściowo bezrobotnych (J. Goldsmith, "Pułapka", 1995). Należy pamiętać, że Francja jest dużo silniejsza gospodarczo od Polski.
James Goldsmith ostrzegał w swej książce: "Ci, którzy zostali zmuszeni do porzucenia roli i zakładu przemysłowego, nie znajdą pracy w sferze usług. Proszę popatrzeć, co stało się w wielu miejscach na świecie, jak też i w granicach Unii Europejskiej. Ludzie zostali przegonieni ze swoich stanowisk pracy do slumsów. Brazylia, jak już powiedziałem, jest tego wyrazistym przykładem (...). To przesuwanie na inne stanowisko pracy, o którym Pan mówi (do Radosława Sikorskiego), doprowadzi do powstania ogromnych (...) miejskich dzielnic nędzy.
A nie mamy przecież żadnej gwarancji, że miliony ludzi zmuszonych do opuszczenia roli nie staną się mieszkańcami slumsów...
Kwestia podejmowania pracy w UE
W krajach Unii Europejskiej nie obowiązują żadne okresy przejściowe (a niektóre kraje zabezpieczyły nimi swoje rynki przed napływem Polaków), istnieje swobodny przepływ ludności. W niektórych regionach UE bezrobocie wśród osób poniżej 25 roku życia dochodzi do 60%, w większości pozostałych wynosi 20- 30%. Młody obywatel Unii ma problemy ze znalezieniem pracy w regionie o niższym bezrobociu (nawet w obrębie tego samego kraju), więc szanse na legalną pracę dla młodych Polaków są praktycznie znikome.
JAKI POZIOM ŻYCIA OCZEKUJE POLAKÓW W UE
Poziom cen w Polsce a euro
Badania Europejskiej Federacji Konsumentów wykazały, że jeżeli wprowadzenie euro w Polsce będzie miało podobne skutki co w Strefie Euro, ceny warzyw wzrosną o 18,3%, nabiału o 8%, pieczywa zaś o 4%. Prawdopodobne jest także, że- jak w Austrii- cena co dziesiątego produktu wzrośnie o ok. 30%, bąd? też- jak w Niemczech- cena co trzeciego produktu będzie wyższa nawet o 40%!
Na zakończenie 2002 roku prezes Europejskiego Banku Centralnego, Wim Duisenberg, potwierdził oficjalnie znaczny wzrost cen oraz inflacji.
Wejście Polski do Unii Europejskiej wiąże się z przymusowym przystąpieniem do Unii Walutowej (przewidywany termin- 2007 r.). W przypadku niezadowolenia z wprowadzenia euro powrót do złotówki nie będzie możliwy.
Zarobki i stopa życiowa
Średnia stawka z godzinę pracy w Polsce to 3,90 euro, podczas gdy najniższa stawka w UE- w Hiszpanii- wynosi 11,69 euro, a najwyższa- w Niemczech- 24,58 euro. W skali roku przeciętny Polak pracuje 2022 godziny, podczas gdy przeciętny Niemiec- 1467 godzin. Unia nie wyrówna tego poziomu, ponieważ nie posiada wspólnej polityki socjalnej, poza tym wewnątrz Wspólnoty różnica w średniej stawce za godzinę pracy także wynosi ponad 100%.
Coraz więcej artykułów i usług objętych zostanie obowiązkową stawką VAT, na wiele artykułów obecna stawka wzrośnie. Polska będzie także musiała wnosić składki do unijnego budżetu oraz wkład w unijne inwestycje. Rząd prawdopodobnie będzie zmuszony wprowadzić dodatkowe opłaty dla każdego obywatela.
Coraz więcej mieszkańców UE jest niezadowolonych ze stanu gospodarki- nawet bogaci Niemcy. Polska ma być dla Unii jedynie dodatkowym rynkiem zbytu. Przystąpienie Polski do UE faktycznie jeszcze bardziej zuboży i tak niezamożne polskie społeczeństwo.
KOSZTY
Prof. Elżbieta Chojna-Duch, b. wiceminister finansów w rządach W. Pawlaka i J. Oleksego, ostrzegała, że Polska może stać się płatnikiem netto na rzecz innych państw europejskich lub w pierwszym okresie kredytować Unię. Mówiła: "W projektach realizowanych ze środków unijnych najpierw trzeba włożyć własne środki finansowe na dany projekt, a dopiero potem można uzyskać ich refundację. Jest to odłożenie w czasie momentu, kiedy środki trzeba ponieść i następnie odzyskać, co równocześnie oznacza, że trzeba je posiadać. Czynnikiem niekorzystnym będzie też to, że wpłaty do budżetu unijnego, w formie składki, należy wnosić w rytmie miesięcznym (dochody z ceł w dwa miesiące od ich uzyskania), zaś pierwsze transfery strukturalne mogą pojawić się najwcześniej po kilku lub nawet kilkunastu miesiącach (wynika to z ww. procedury zatwierdzania wniosków i refinansowania zatwierdzonych wcześniej realizacji programów).
W tekście "Europejski gwó?d? do trumny SLD" ("Życie" z 19 lutego 2002 r.) Krzysztof Rak przypomniał, że np. Hiszpania w pierwszym roku członkostwa w UE jako płatnik netto więcej do unijnego budżetu dokładała, niż z niego brała.
Wypowied? posła PSL Bogdana Pęka z lutego 2002 w sprawie skrajnie zaniżonych dopłat dla polskich rolników: "Według tych propozycji bylibyśmy płatnikiem netto, po tych ogromnych wyrzeczeniach, jakie polska gospodarka poniosła w okresie dostosowawczym. W sferze rolnej i dostępu do rynków pracy to jest rzeczywisty skandal. (...). Nikt przy zdrowych zmysłach takich warunków przyjąć nie może".
Publicyści "Najwyższego Czasu" są przekonani, że dopłacanie do UE po przystąpieniu do wspólnoty stanie się faktem. Miłosz Marczuk w tekście "Dopłacimy" (23 luty 2002r.) pisze: "Miliard euro- takiej sumy wcale nie dostaniemy od UE. Wiele wskazuje na to, że właśnie tyle będziemy dopłacać bogatym krajom europejskim". Tydzień pó?niej Tomasz Sommer alarmował: "W r. 2004 (jeśli rzeczywiście wtedy zostaniemy przyjęci do UE) na pewno dopłacimy do budżetu Unii (i to być może nawet 0,5 mld euro)."
Komitet Integracji Europejskiej postawił sobie za cel wynegocjowanie takich warunków finansowych, aby Polska nie wpłacała więcej do budżetu Unii niż z niego dostanie, nie zamierzając jednak domagać się pełnych dopłat dla rolników już od pierwszego roku członkostwa.
Wicepremier i minister rolnictwa Jarosław Kalinowski powiedział w wywiadzie dla "Gazety Wyborczej" z 23- 24 lutego 2002: "To są analizy prowadzone w Urzędzie Komitetu Integracji Europejskiej na podstawie danych finansowych Komisji Europejskiej. Nasza składka będzie wynosiła około 2,5 mld euro rocznie. Pamiętajmy, że składkę płacimy z góry, od razu w pierwszym roku, w ratach co 2 miesiące. Dopłaty dla rolników Unia daje z dołu, czyli najpierw z budżetu musimy rolnikom dać pieniądze, a w następnym roku Unia nam to zwróci. Oddzielny temat to pieniądze unijne z funduszy strukturalnych. W pierwszym roku od akcesji wykorzystamy tylko niewielką ich część, gdyż barierą będzie brak środków na współfinansowanie projektów- budżet będzie obciążony składką i dopłatami. To wszystko sprawia, że w pierwszym roku możemy dostać mniej niż damy".
Może więc warto jeszcze raz przeanalizować wypowiedzi fachowców i dziennikarzy sprzed kilkunastu miesięcy i zastanowić się, czy Polsce- i nam wszystkim- opłaca się wchodzić do UE?
Wydrukuj i przekaż tym, którzy nie mają internetu - niech podają dalej!
Przygotujmy się do referendum i zadbajmy o Polskę!
wiecej w internecie na www.innestrony.pl, www.naszawitryna.pl
|
|
21 kwiecień 2003
|
|
przesłała Elżbieta
|
|
|
|
Koncepcja "Rządu Światowego"
luty 18, 2006
zygi zza morza
|
US Must Reevaluate Its Relationship With Israel
grudzień 18, 2007
Scott Ritter
|
Wielka Loża Anglii
grudzień 12, 2003
S.B.
|
Czudaki ukraszajut mir
listopad 29, 2006
luzak
|
Swiss reject terror sponsor charge by US Jewish group
kwiecień 28, 2008
Stephanie Nebehay
|
Rosja może odpowiedzieć atakiem nuklearnym na Polskę jeśli ta umieści na swoim terenie "Patrioty"
sierpień 15, 2008
"Pravda"
|
Polskę odnale?ć w sobie
czerwiec 15, 2008
Artur Łoboda
|
Cytat dnia.
Administracja w Polsce w porównaniu z administracją w Unii
kwiecień 28, 2003
Piotr Mączyński
|
Poprawny politycznie
styczeń 7, 2007
Bogusław
|
Co było "polskie", jest "prywatne"
październik 31, 2005
PAP
|
Urodziny generała Hallera
sierpień 11, 2003
Marcin Austyn
|
Kiedy hołota dorwie się do władzy
luty 13, 2004
Jacek Konikowski
|
Rola polskiej inteligencji w Polsce i na świecie
styczeń 9, 2009
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
|
Wpadli we własne sidła
marzec 27, 2004
PAP
|
Bzdety :
"zderzenie cywilizacji"
luty 6, 2003
PAP
|
2+2=
luty 13, 2003
Artur Łoboda
|
Jurek
lipiec 8, 2008
Marek Jastrząb
|
Nie dzielić Polaków
lipiec 6, 2008
Artur Łoboda
|
Nie tylko Polacy dają się otumanić przez media
styczeń 18, 2003
IAR
|
Staż dyskutanta
lipiec 14, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
więcej -> |
|